يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - 25 Oct 2020
 
۳
۹

اغتشاشگران کرج «شمشیر» به همراه داشتند

سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
کد مطلب: 707932
رئیس مجمع نمایندگان استان البرز با بیان اینکه اغتشاشگران ‌در کرج "اسلحه و شمشیر" به همراه داشتند، گفت:‌ یکی از لیدرها‌ی اشوب تلاش داشت ‌آزادراه تهران ـ کرج را مسدود کند.
اغتشاشگران کرج «شمشیر» به همراه داشتند
به گزارش جهان نيوز، عزیز اکبریان رئیس مجمع نمایندگان استان البرز با اشاره به بررسی‌های میدانی خود از اماکن عمومی که طی چند روز گذشته توسط عده‌ای آشوبگر تخریب شد، اظهار داشت: ‌آتش‌زدن بانک‌ها و مراکز دولتی در کرج ‌به صورت سازماندهی شده ‌انجام شد و ‌مردم از این اقدام آشوبگران ‌ناراحتند چرا که ‌با تخریب اموال عمومی و آسیب به بیت‌المال، مشکلات برطرف نمی‌شود.

‌رئیس مجمع نمایندگان استان البرز با بیان اینکه  نیمی از افراد دستگیر شده در استان، بومی ‌نیستند و از دیگر استان‌ها در کرج تشنج‌آفرینی کردند، افزود: به فرموده رهبری معظم انقلاب  تخریب‌کنندگان اموال عمومی و مراکز دولتی از اشرارند و این موضوع به عینه در کرج مشاهده شد.

اکبریان با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح سهمیه‌بندی تجمعات به صورت آرام و بدون هرگونه تجمع و درگیری در کرج دنبال شد، تصریح کرد: در یکی از موارد این افراد در دو گروه سازماندهی شده با رهبری یک لیدر سعی داشتند که آزادراه تهران ـ کرج را مسدود کنند و این موضوع که تعدادی از افراد از یک فرد دستور بگیرند نشان می‌دهد که  این اقدامات سازمان‌‌دهی شده است.

وی با بیان اینکه این افراد حتی شعار هم نمی‌دادند و تنها برای آتش زدن و تخریب اموال عمومی و دولتی سازمان‌دهی شده بودند، تصریح کرد: این افراد امکانات‌ و وسایلی از جمله اسلحه، شمشیر و بنزین و وسایل مختلف با خود به همراه داشتند و مشخص بود که این امکانات از قبل تهیه و برای چنین مواقعی مورد استفاده قرار گرفته بود.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیمی از  افرادی که دستگیر شدند بومی کرج نیستند، تصریح کرد: این افراد از جاهای دیگر به البرز و شهر کرج آمده بودند و به دنبال زمان برای ایجاد ناامنی و آشوب بودند.

اکبریان با بیان اینکه مردم مطالبات خود را از مجاری قانونی پیگیری می‌کنند،گفت: قبل از سهمیه‌بندی و اجرای طرح باید اطلاع‌رسانی لازم در مورد این طرح انجام می‌شد.

منبع:تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


رسول
Iran, Islamic Republic of
تدابیر سردار همدانی در اغتشاشات سال 88 را بکار بستید ؟!...
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
نیروهای اطلاعاتی خواب بوده اند ؟!! وزارات اطلااعات بیاد پاسخ بده. این همه آخه نا امنی؟!
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
شما مثلا سایت مردمی هستید؟!
حرف دل همه مردم ایران
Iran, Islamic Republic of
اغتشاشگران درسراسر کشور بدون محاکمه باید اعدام شوند.
Iran, Islamic Republic of
آمریکا جنایتکارشماره یک از شورای امنیت سازمان ملل سوءاستفاده می کند.
Iran, Islamic Republic of
حضور غیرقانونی آمریکا جنایتکار شماره یک درافغانستان، عراق و منطقه عامل اصلی ناآرامی های درایران است.
فتنه گران درآبان ماه سال 98 نقش آمریکا را درکشور بازی کردند
Iran, Islamic Republic of
گردن این ....ها را باید شکست