سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 14 Jul 2020
 
۳
۱۹۳
روحانی در جلسه هیات دولت:

آستانه تحمل خود را بالا ببریم/ همان‌طور که دولت در مقابل انتقاد تحمل می‌کند/ باید وحدت داشته باشیم!/ من در مسأله انتخابات نمی‌توانم واقعیت‌ها را نگویم +صوت کامل

چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰
کد مطلب: 707217
رئیس جمهور گفت: یک عده که وضع‌شان خیلی خوب است و قلم و بلندگو دست‌شان است هر گوشه تهران برای خودشان داد می‌زنند و می‌گویند وضع مردم خراب است.
آستانه تحمل خود را بالا ببریم/ همان‌طور که دولت در مقابل انتقاد تحمل می‌کند/ باید وحدت داشته باشیم!/ در مسأله انتخابات نمی‌توانم واقعیت‌ها را نگویم +صوت
به گزارش جهان نيوز، حجت الاسلام دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با طلب آمرزش برای درگذشتگان حادثه زلزله در استان آذربایجان شرقی و آرزوی صبر برای خانواده های آنان و همچنین طلب سلامتی و شفا برای مصدومان، تاکید کرد که همه باید تلاش کنیم مشکلات مردم این مناطق زلزله زده را که در سرمای این فصل در شرایط سختی زندگی می کنند،  در اسرع وقت حل کنیم.

دکتر روحانی با تاکید بر اینکه " شرایط زندگی راحت‌تر مردم مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی را در این زمستان سرد، باید خیلی سریع فراهم کنیم"، تصریح کرد: در هوای سرد آن منطقه، زلزله زدگان نباید در زیر چادر بمانند و یکی از راه های نزدیک برای کمک رسانی این است که برای آنها خانه و اتاقی اجاره کنند و ما اجاره آنها را خواهیم پرداخت.

رئیس جمهور تاکید کرد: از وزارت کشور ، ستاد بحران و از همه دستگاه‌ها می‌خواهم که برای اسکان زلزله زده ها به صورت استیجاری به فوریت عمل شود و بعد اقداماتی نظیر آواربرداری، خاکبرداری و طراحی را انجام دهند و مردم باید احساس کنند تنها نیستند و همه در کنارشان هستند و در اسرع وقت خانه‌های آنها بهتر از قبل ساخته می‌شود.

دکتر روحانی با بیان اینکه از لحظه و ساعت اول، همه مسئولین و مقامات کشوری و محلی، وزارتخانه‌های مختلف و ستادهای گوناگون برای درمان، آواربرداری و اسکان موقت مردم در صحنه حضور داشتند، اظهارداشت: از همه تشکر می‌کنم که در زمان کوتاهی آب، برق، گاز و همه امکاناتی که از دسترس خارج شده بود را در دسترس قرار دادند.

رئیس جمهور با قدردانی از مسئولین، نیروهای مسلح، صدا و سیما و رسانه‌ها و همه آنهایی که در این راستا کمک کردند، گفت: این جای افتخار برای ملت و تاریخ ما است که هر کجا مشکلی برای گروهی از مردم پیش می‌آید، مردم به گونه‌ای عمل می‌کنند که نشان می دهد بنی‌آدم، اعضای یک پیکرند و این جزو افتخارات اخلاقی و فرهنگی ما و جزو همان میراث پیامبر(ص) و امام صادق(ع) است.

دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت و آرامش در کشور اظهارداشت: همه باید آستانه تحمل خود را بالا ببریم همانطور که وقتی به دولت و دستگاهی انتقادی می کنند آنها را تحمل می کنیم.

وی به وظایف رئیس جمهور طبق قانون اساسی اشاره کرد و گفت: ممکن است بعضی‌ها از اجرای این وظیفه خوشحال باشند و یا نباشند، از قدیم به ما گفتند، الحق مُر. حق مزه‌اش اول یک مقدار تلخ است اما مزه‌اش بعداً شیرین می‌شود.

رئیس جمهور افزود: ما می‌گوییم بیاییم در این مبارزه با فسادی را که از سال 92 شروع کردیم و الحمدالله بعضی دیگر هم آمدند و کمک می‌کنند، قاطعانه عمل کنیم و  این مبارزه با فساد را تبدیل به اختلاف نکنیم؛ بلکه تبدیل به وحدت کنیم.

دانلود صوت کامل سخنرانی روحانی در جلسه هیات دولت - 22 آبان 98

دکتر روحانی اظهارداشت: اگر دیده شود همه جناح‌ها، گروه‌ها و تفکرها و هر فردی که فساد کرده پای میز محاکمه است، این وحدت ایجاد می کند اما اگر ببینیم یک عده آن گوشه و کنار پرده‌ای رویشان کشیده‌اند و یک عده پای میز محاکمه‌اند، آن موقع دعوا می‌شود و نباید اجازه داد دعوا شود.

رئیس جمهوری با بیان اینکه باید متحد بوده و وحدت داشته باشیم، گفت: رئیس جمهور نمی‌تواند بگذرد و بحث این 2 میلیارد و 700 میلیون دلار را بار دهم است که تکرار می‌کنم و طی چند سال گذشته مداوم گفته‌ام. مردم حق دارند که بدانند این 2 میلیارد و 700 میلیون دلار، سودش چه شد و پشت پرده چه کسانی بودند.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: این را 3 سال پیش در سخنرانی‌ام گفتم که اگر شما یکی را بگیرید و اعدام کنید کار درست نمی‌شود و ما دنبال اعدام نیستیم بلکه دنبال پول هستیم. این پول کجاست؟ این که بد نیست و همه باید خوشحال بشویم و فکر کردم این را بگویم همه خوشحال می‌شوند و می‌گویند این عیبی ندارد که رئیس جمهور که طبق قانون اساسی مسوول اجرای این قانون و احقاق حقوق مردم است، می‌گوید حساب و کتاب این پول‌ها روشن شود.

رئیس جمهور تصریح کرد: می‌گویند چرا رئیس جمهور تازه گفته است! ما تازه گفتیم؟ این 2 میلیارد دلار را چند سال پیش در شورای امنیت ملی تصویب کردیم و چند سال پیش وزیر اقتصاد زمان ما به قوه قضائیه نامه رسمی نوشته است. این تازه نیست بلکه همه تکرار مکررات است منتها گرفتاری‌های ما زیاد است و حافظه ما یک کم مشکل پیدا کرده، یادمان می‌رود!

دکتر روحانی اظهارداشت: خود من اینها را بارها و در سخنرانی‌های متعدد گفتم و باز هم خواهم گفت تا روزی که حل بشود. حل که شد آن وقت می‌آییم از همه آنهایی که مشکل را واقعاً حل کردند، تشکر می‌کنیم.

رئیس جمهور گفت: یکی 260 میلیون دلار و دیگری420 الی430 میلیون دلار از ما نفت برده پولش را نداده است. بیایید حساب پس بدهید این حدود 700 میلیون دلاری که نفت ما را بردید ،چه کار کردید؟ این که عیبی ندارد. ممکن است بیایید حساب پس بدهید ما شما را تشویق کنیم و بگوییم شما کارهای خوبی کردید.

دکتر روحانی با اشاره به نامه نگاری هایی که از سال اول ریاست جمهوری دوره یازدهم برای مشخص شدن سرنوشت پول این نفت و سود آن نوشته است، گفت: مقام معظم رهبری به من فرمود اینهایی که شما می‌گویید حق شماست و اینها باید به شما جواب بدهند و بگویند چه کردند، این دستور آقا، اسلام و قانون است.

رئیس جمهور افزود:  ممکن است طرف ها بیایند و بگویند این پول را درکجا و طبق قانون صرف کردیم. ما که نمی‌گوییم حتماً محکوم شوند، ما می‌گوییم روشن شود.

دکتر روحانی با بیان اینکه "رئیس جمهور در مسایل عمومی کشور یک وظیفه سنگینی دارد و  ناراحت نشویم و من در مسأله انتخابات نمی‌توانم واقعیت‌ها را نگویم"، گفت: انتخابات سرنوشت مردم است. همه باید پای صندوق بیایند و اگر مشکلی را حس کنم، خواهم گفت، نامه خواهم نوشت و  تذکر قانون اساسی خواهم داد. این تا روزی که هستم وظیفه من است.

رئیس جمهور اظهارداشت: بنابراین، همدیگر را تحمل کنیم. دوران، دوران وحدت و یگانگی و ایستادگی در برابر آمریکاست و همانطور که در یزد گفتم به مسئولین محترم و به وزیران نفت و اقتصاد، بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه تأکید می‌کنم موارد را به مردم دقیق اعلام کنند.

دکتر روحانی با تاکید بر اینکه "ما قضاوت نمی‌کنیم، اعلام می‌کنیم و می‌گوییم اینقدر پول طلبکاریم"، گفت: 2 میلیارد دلار پول ما چه شده است، بیایند رسیدگی کنند. ان‌شاء الله امیدواریم هیچ‌کس محکوم نشود ولی برای ما بسیار مهم است که پول مردم به خزانه برگردد.

رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد در هفته‌ای که هفته اتحاد، وحدت، یگانگی، پیامبر(ص) و امام صادق(ع)، است همه در کنار هم و به فکر اجرای قانون خدا، منافع ملی و ملت عزیز ایران باشیم.

دکتر روحانی در ادامه سخنان خود با اشاره به انجام سفر استانی به استان های یزد و کرمان در روزهای گذشته، گفت: لازم می‌دانم از مردم یزد و کرمان بخاطر استقبال، حضور، تلاش مردم و مخصوصاً افتتاح‌هایی که در این استان شاهد بودیم، تشکر کنم.

رئیس جمهور پروژه های افتتاح شده در این دو استان را یک پاسخ بسیار قاطعی به کاخ سفید دانست و افزود: افتتاح کارخانه‌ها، سرمایه‌گذار‌ی‌ها و تلاش‌‌های انجام شده در این دو استان خیلی ارزشمند بود.

دکتر روحانی با تبریک به وزیر امور خارجه به خاطر این افتتاح ها، اظهار داشت: هر کارخانه بزرگی که افتتاح کردیم، مدیر کارخانه گفت که این کارخانه مرهون برجام است. در همه کارخانه هایی که افتتاح شد و بازدید کردیم مدیر کارخانه گفت قطعات مهم که بیرون مانده بود با توافق برجام  وارد کشور شد و این کارخانه ساخته شد و اگر برجام نبود امروز این کارخانه افتتاح نمی‌شد.

رئیس جمهور با بیان اینکه از دیدن کارخانه توربین سازی یزد واقعا افتخار کردم و این جای مباهات است، گفت: این به معنای آن است که مسیر نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت یک مسیر صحیح و درستی است که انتخاب کرده است.

دکتر روحانی افزود: در این کارخانه به صورت زنده و آنلاین دیدیم که جوان‌های عزیز، دانشمندان و محققین ما در تهران و استان‌های دیگر در حال تحقیق بودند و تلاش می کردند برخی از قطعات این توربین ها در تهران، سمنان و استان‌های تولید می شود و هر قسمتی را یک عده‌ای درست می‌کنند و در کارخانه یزد کار نهایی انجام می شود، این جای افتخار است و یک تحول بزرگی است.

رئیس جمهور همچنین به افتتاح کارخانه های تولید فولاد در این دو استان اشاره کرد و گفت: در تولید آهن اسفنجی اتفاق های خوبی افتاده است و بیش از 4 میلیون تن در سال ظرفیت تولید آهن اسفنجی را افتتاح کردیم، این افتخار بزرگی برای کشور است.

دکتر روحانی اظهار داشت: در 2 کارخانه عظیم و بزرگ، شمش فولاد که یکی را بازدید و دیگری را افتتاح کردیم در فاز اول یک کارخانه سالانه 2 میلیون تن آهن اسفنجی تولید می شود و این کار بسیار بزرگی است. همه جوانان و کارگران این واحد های تولید مشتاق و بانشاط بودند. همه آنها مشکل دارند اما یک نفر از مشکل خود نگفت. انسان در برابر عظمت روحیه این مردم باید سر تواضع فرود بیاورد.

رئیس جمهور ادامه داد: یک عده که وضع‌شان خیلی خوب است و قلم و بلندگو دست‌شان است هر گوشه تهران برای خودشان داد می‌زنند و می‌گویند وضع مردم خراب است. بله وضع مردم خوب نیست  ولی به این حرف ها به شما نیامده است. می‌دانیم حقوق‌تان چقدر است، خانه‌هایتان کجاست و سوابق‌تان را بلدیم. شما نمی‌خواهد اینطور حرف بزنید.

دکتر روحانی با اشاره با افزایش کشت گلخانه ای تولید محصولات کشاورزی از 1400 هکتار به 2400 هکتار از آغاز فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم تا کنون در یزد و کرمان، گفت:  کار بزرگی در این زمینه اتفاق افتاده و دیدن این اقدامات بزرگ چشم را نوازش می دهد، همه باید از آنهایی که تلاش و کار می‌کنند از کارآفرینان، مدیران، کارگران و کشاورزان به خاطر این تلاش ها تشکر کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به اقدامات انجام شده در کشور در زمینه آبرسانی و برق‌رسانی، ارتباطات و مخابرات و گازرسانی، گفت: اینجا ادعا می‌کنم و به مباحثه می‌طلبم. کسی بگوید آیا در دولت دیگر در این 6 سال بازه زمانی این همه خدمت به روستاها شده است.

دکتر روحانی افزود: برجام افتخار ما است ولی آبادانی روستاها، مقدم بر آن افتخار است و سامان دادن سلامت مردم بیش از برجام موجب افتخار ما است. اینکه در زمینه گاز و نفت توانستیم این همه اکتشاف داشته باشیم و آن جاهایی که میدان مشترک داشتیم و در برداشت پیشی گرفتیم، افتخار ما است. به این دولت افتخار می‌کنیم. به اینکه عضو این دولت هستم افتخار می‌کنم. چرا افتخار نکنیم، خادم بودن و خدمت کردن به مردم فخر و افتخار دارد.

رئیس جمهور با بیان اینکه ما باید به مردم خدمت کنیم. البته همه مردم، کارگران و کشاورزان ما در صحنه فعالیت هستند،گفت: در این هفته‌ها یک کارخانه نوآوری در تهران افتتاح شد و سال آینده یک کارخانه نوآوری دیگر در یزد افتتاح می‌شود و همینجا از همه استاندارها و از همه استان‌ها دعوت می کنم که تلاش کنند تا پایان این دولت هر استانی یک کارخانه نوآوری داشته باشد و این کار شدنی است.

دکتر روحانی با اشاره به بازدید از فعالیت های 11 شرکت دانش‌بنیان در یزد، گفت: واقعاً کار بزرگی در حال انجام است و این زیرساخت ارتباطاتی و مخابراتی و شبکه ملی اطلاعات که در دولت یازدهم و دوازدهم درست شد، بزرگترین افتخار این دولت است.

رئیس جمهور افزود: بعضی‌ها فکر می‌کنند که همه کار ما برجام بوده است. برجام هم یکی از کارهای پرافتخار ما بوده است. اما آب، برق، زندگی مردم، روستاها، صنعت، ورزش، کشاورزی، تحول بزرگ، گردشگری، مسکن و طرح اقدام ملی برای یک تحول بزرگ در مسکن موجب افتخار است.

دکتر روحانی با بیان اینکه وزرا و مسئولین اقتصادی برای آرام کردن کشور تلاش کردند،گفت: بیشترین فشار را در 98 داریم اما توانستیم تا حد زیادی بحران را مهار کنیم. این فخر و افتخار ما و همه مردم است و در اینجا خدمت مردم عرض می‌کنم که باز هم وظیفه داریم تلاش‌مان را مضاعف کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه اعتراف می‌کنم خدمت مردم بزرگ ایران که هر کاری بکنیم در برابر لیاقت و عظمت شما کار ما بسیار کوچک است،گفت: می‌پذیرم که شما فرصت و قدرت بیشتری را به ما دادید. امتحان‌تان را در انتخابات سال های 92، 94، 96 و ان‌شاء الله امسال، نشان دادید و نشان می‌دهید. کار بزرگ را شما کردید. کار عظیم دست شماست.

دکتر روحانی اضافه کرد: امروز که در برابر آمریکا ایستاده ایم، این کار شما و مقاومت شماست. شما اگر عقب‌نشینی می‌کردید کاری نمی‌توانستیم بکنیم. می‌بایست در برابر دشمنان غدار، خدای ناکرده، تسلیم می‌شدیم، اما شما ایستادگی و مقاومت کردید.

رئیس جمهور یادآور شد: امروز به جایی رسیده ایم که همه دنیا با ما تماس می‌گیرند که بیایید این مسایل و گره‌هایی  که وجود دارد را باز کنیم. اهلا و سهلاً ما که همیشه آماده بودیم برای بازکردن گره. گره را خودتان درست کردید. خودتان هم باید باز کنید. می‌گذریم. گره‌ای که شما درست کردید، کمک می‌کنیم که باز شود و این کار، کار بزرگی است که ملت بزرگ و عزیز ما انجام می‌دهد.

رئیس جمهور در ابتدای سخنان خود نیز با تبریک میلاد با سعادت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) و همچنین میلاد امام صادق(ع)  به همه مسلمانان و ملت بزرگ ایران، گفت: وجود پیامبر اسلام(ص) و دوران 23 ساله نبوت ایشان به عنوان یک تابلوی هدایت برای بشریت بوده و خواهد بود.

دکتر روحانی با بیان اینکه خداوند به دوران 23 ساله نبوت پیامبر عظیم الشان اسلام(ع) قسم یاد کرده است، افزود: "والعصر" طبق تفسیر برخی مفسیرین به معنی "عصر النبی" است  و خداوند به این دوران به خاطر عظمت کار پیامبر(ص) قسم یاد می‌کند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه پیامبر(ص) توانست نور هدایت را توسط مسلمانان به سراسر شبه جزیره عربستان و سپس به سراسر دنیای بزرگ آن زمان از شرق دور گرفته تا شمال آفریقا، بگستراند، اظهار داشت: پیامبر(ص) هم راه و سبک زندگی را به ما آموخت و اخلاق را به ما یاد داد و هم باور به خداوند و قیامت و ایمان و نور ایمان را در دل مردم قرار داد و هم شیوه حکومت را به ما یاد داد.

دکتر روحانی ادامه داد:  پیامبر(ص) با اینکه وصل بود به آسمان‌ها و وحی، مأمور شد که برای اداره جامعه با مردم نیز سخن بگوید و علاوه بر اینکه فرمان خدا را می‌شنود، فرمان، مشورت و نظر مردم و جامعه را هم بشنود.

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم هم مشورت می دادند و سخن می‌گفتند، پیشنهاد می‌دادند و سوال می‌کردند و پیامبر(ص) گوش شنوایی برای همه بود، افزود: پیامبر(ص) گوش دهنده خیر برای جامعه و ملت اسلامی بود.

دکتر روحانی افزود: این راهی است که پیامبر(ص) به ما یاد داده که با یک گوش فرامین خدا را بشنویم و عمل کنیم و با یک گوش ارشادات، نظرات، راهنمایی‌ها، انتقادات و حتی اعتراضات مردم را بشنویم و به آن توجه کنیم، این همان الگو و درسی است که رسول خدا(ص) به ما آموخت.

دکتر روحانی در ادامه با تبریک ولادت امام جعفر صادق(ع)، گفت: شما می‌دانید در دوران تاریک پایان حکومت امویان آن امامی که به صحنه آمد و احکام دین را برای مردم تبیین و در واقع نهضت روشنگری را بنیانگذاری کرد، امام صادق(ع) بود.

رئیس جمهور افزود: امام صادق(ع) سعه صدری دارد که وقتی در مسجد پیامبر(ص) سخن و درس می‌گوید و هدایت می‌کند، حتی سخن کفار را هم می‌شنود. سخن منکرین را هم می‌شنود و با صبر، متانت و منطق به آنها پاسخ می‌دهد. حتی وقتی منکرین خدا در کنار خانه خدا با امام صادق (ع) به بحث پرداختند نگفت که اینها کافر و منحرفند و آنها را برانید و دور و کور کنید بلکه با سعه صدر  با آنها حرف زد و استدلال کرد.

دکتر روحانی تاکید کرد: در هفته وحدت همانطور که پیامبر اسلام(ص) باید الگوی وحدت برای همه مسلمانان باشد، امام صادق(ع) هم باید الگوی وحدت برای مسلمانان‌ها باشد؛ چون همه بنیانگذاران 4 مذهب اهل سنت و به اصطلاح امامان چهارگانه، یا شاگرد مستقیم و یا شاگرد غیرمستقیم امام صادق(ع) بودند و از درس امام صادق(ع) استفاده کردند و بهره جستند.

رئیس جمهور با بیان اینکه امام صادق(ع)، امام روشنگری و تبیین حقایق برای شیعه و سنی و دنیای اسلام و حرکت بزرگ علمی در جهان بود، اظهار داشت: دنیا باید خود را مرهون امام صادق(ع) بداند.

دکتر روحانی با اشاره به اینکه علوم شیمی، فیزیک، طبیعت‌شناسی و فلسفه در مکتب امام صادق(ع) بوده است،گفت: جابر بن حیان‌ها، شاگرد امام صادق(ع) بودند او علاوه بر اینکه وحی، قرآن و اسلام را برای مردم تبیین و تفسیر کرد، راه را برای علوم مختلف و تحول بزرگ در جهان آن روز گشود که هنوز هم از آن تحول استفاده و بهره‌برداری می‌کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
روحانی: باید وحدت داشته باشیم.
دیگه حرفی نمونده بزنه، میگه حالا بیاید وحدت داشته باشیم
سرور
Iran, Islamic Republic of
. فکر می کند با ایجاد دوقطبی های کاذب دوباره می تواند افراد خاصی را به مجلس بفرستد.....
Iran, Islamic Republic of
با توجه به تحریمهای بی سابقه دشمنان، اداره مملکت توسط روحانی از معجزه بالاتره....
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ با شعار رفع تحریم رای میارن و بعد میگویند تحریم ها اجازه نمیدهد کاری کنیم!!!
Iran, Islamic Republic of
مگه دنیا با ما نیست؟ این حرفا فقط برای خودتون مصرف داره
بی تدبیری
Iran, Islamic Republic of
عمده مشکلات ناشی از سوء مدیریت دولت است و به تحریم ها مربوط نیست.
Iran, Islamic Republic of
روحانی ... نمایندگی از سوی اکثریت جامعه وبا پشتوانه رای 24 میلیونی....
.
Iran, Islamic Republic of
آره آره آره .
Iran, Islamic Republic of
روحانی و برجام با رای مجدد مردم تایید شدند
Iran, Islamic Republic of
زمان همه چیز رو مشخص میکنه
فتاح
Iran, Islamic Republic of
تشدید تحریم ها ثمره برجام نافرجام است.
Iran, Islamic Republic of
احمدی نژاد هم با رای مجدد مردم تایید شد چرا سر ننهادید به رای مردم نمیشه همه چیز برا شما یک طرفه باشه برای شما درست و برای دیگری نادرست
Iran, Islamic Republic of
۸۸ که داستان داره
Iran, Islamic Republic of
....
شاهد
Iran, Islamic Republic of
به قول زیباکلام از آن 24 میلیون رای سال 96 روحانی الآن 240 هزار رای هم ندارد.
Iran, Islamic Republic of
زیاد حرفهای زیبا رو جدی نگیر
Iran, Islamic Republic of
بود نه اینکه هست
Iran, Islamic Republic of
دوقطبی سازی رو اصولگراها که بیشتر دارن انجام‌میدن تمام مجازی رو به طور یکسان پرکردن از هرتیتری برای ضربه به دولت
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبا اصلا با دوقطبی بیگانه ان و این چیزا رو بلد نیستن حتی نمیدونن فضای مجازی یعنی چه
Iran, Islamic Republic of
مجازی رو که همه اصولگراها تصاحب کردن بابت انتخابات ،از ده تا سایت اصولگرا شاید یه اصلاح طلب باشه یه نگاه بندازید بد نیست
Iran, Islamic Republic of
خسته نباشی دلاور!
توهین ها تمام شد حالا نوبت دعوت به آرامش است؟!
شاکی
Iran, Islamic Republic of
گوشت 120 هزار تومان و برنج 25 هزار تومان و دلار 12 هزار تومان و روحانی هنوز از برکات برجام می گوید !!!
Iran, Islamic Republic of
حد یقف ندارد.
آزاد
Iran, Islamic Republic of
اول شبهه افکنی و حرف دوپهلو
بعد توهین به منتقدان
بعدش دعوت به تحمل و سعه صدر و وحدت
دقیقا همون فرمول جنگ روانی و پرت کردن حواس مردم از مشکلات اصلی
دقیقا به سبک و سیاق همون سلف مدعی اصلاحاتش
Iran, Islamic Republic of
.. اینا که دقیقا توصیف رفتار اصولگراها بود که!
پاسخ 01:11
Iran, Islamic Republic of
روحانی بیش از 50 بار به منتقدان دلسوز کشور توهین کرد.
Iran, Islamic Republic of
منتقد دلسوز اصلا نداریم ولی قدرت طلب داریم
Iran, Islamic Republic of
مشخصه گردان دفاع از آمریکاپرستان نزدیک انتخابات آماده باش گرفتند که اینهمه منفی به ثبت رساندند
Iran, Islamic Republic of
مردم نه آمریکا پرستند و نه روس پرست.دو تا منفی که این داستان ها را نداره.
Iran, Islamic Republic of
مگه وحدت بده؟!
اصغر
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
وحدتی که روحانی ازش دم میزند بوی خوبی نمی دهد...
Iran, Islamic Republic of
طرف به انواع روشها میزنه در میره وقتی می خواهی جواب بدی میگه چرا میزنی چرا اتحاد را از بین میبری همه چیز یک طرفه تعریف شده از منظر اقایان
Iran, Islamic Republic of
کارشکنی و تخریب توسط اصولگراها به دولت قابل انکار نیست
Iran, Islamic Republic of
عزیزام منتقد باشید تا با 57 لقب آبدار ،حواله جهنم بدم دستتون ،برید توی این زمستونی گرم باشید ! یا مثل دکتر عباسی به جرم یک سوال ،بفرستمتون هلفدونی !
Iran, Islamic Republic of
انتقاد به شدط حرف اساسی خوبه.ولی این دکتر عباسی شما کارش تهمت و تخیلات واهی است.این نوع سخنرانی را همه بلدند .
Iran, Islamic Republic of
گفت: یکی 260 میلیون دلار و دیگری420 الی430 میلیون دلار از ما نفت برده پولش را نداده است. بیایید حساب پس بدهید این حدود 700 میلیون دلاری که نفت ما را بردید ،چه کار کردید؟..........
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
قضیه خرید دو میلیارد دلار اوراق دولت امریکا در دوره اصلاحات که شما به رییسش درود و سلام می فرستید اون هم درشرایطی که در اون زمان عنوان محور شرارت رو به ما دادن چه توجیهی داشته ؟
Iran, Islamic Republic of
موسوی و کروبی و خاتمی در سال 88 محور شرارت بر علیه نظام بودند.
Iran, Islamic Republic of
خریدن مهم نیست اینکه دوره احمدی نژاد با وجود اعلان خطر خارجش نکردن مهمه
Iran, Islamic Republic of
آمریکا اجازه خروج پول رو نداده. اونی که خریده مقصره
Iran, Islamic Republic of
ده ماه دولت قبل فرصت داشت خارج کنه ولی نکرد
Iran, Islamic Republic of
خریدن مهم نیست؟ خرید اوراق دلاری برای دولت در اون شرایط یک ریسک نبود ؟ باید دید شرایط اون اوراق به چه صورت بوده و آیا اصلا امکان فروش داشته یا نه
Iran, Islamic Republic of
شرایط زمان خاتمی انقدرا بد نبود از بعد خاتمی به بعد خراب شد
جواد
Iran, Islamic Republic of
...
خاتمی گوشت رو دم دست گربه گذاشته بود.
Iran, Islamic Republic of
2 میلیارد دلار اوراق قرضه دلاری در دولت اصلاحات خریداری شد و در دولت روحانی بعد از برجام غارت شد اصلاح طلبان باید پاسخگو باشند.
Iran, Islamic Republic of
خریدش در سال ۸۶ بود در سال ۸۷ مسدود شد و در سال ۹۱ مصادره شد و در سال ۹۵ تقسیمش کردند.یعنی همه اش مربوط به دوران احمدی نژاده جز آخریش که دیگه کار تمام شده بود.
Iran, Islamic Republic of
سند خرید اوراق دست ما که نیست خوب و بد را تشخیص بدیم.آنقدر مبهمه که هر کی به گردن دیگری میذاره.
Iran, Islamic Republic of
....
خخ
Iran, Islamic Republic of
تشدید تحریم ها و فشار حداکثری دشمن گلابی برجام است.
Iran, Islamic Republic of
برجام خیلیم خوبه
پاسخ 22:01
Iran, Islamic Republic of
قبل از برجام دلار 3 هزار تومان و گوشت 25 هزار تومان بود با برجام قیمت همه چیز 4 برابر شد.
Iran, Islamic Republic of
به برجام ربط نداره ترامپ اومد روی کار
ترکمنچای
Iran, Islamic Republic of
به ترامپ ربطی ندارد نقض برجام از دولت اوباما با تمدید تحریم آیسا و غارت 2 میلیارد دلاری اموال ایران شروع شد.
Iran, Islamic Republic of
از ترامپ شروع شد سال۹۷ نقض برجام ،حتی اوباما منتقد این کار ترامپ بود
Iran, Islamic Republic of
قانون ایسا مربوط به سال 1385بود و روی شرکت های غیر امریکایی اعمال نشد .برجام هم در سال 94 بود و تحریم های دور اول اوباما از قطعنامه 1929 مورد تایید شورای امنیت در ادامه قطعنامه های قبلی در 1389 بود که اثارش در اواخر 1390 حس شد و بانقض برجام در سال 97 در دوره ترامپ آمد که مورد تایید شورای امنیت نیست.اون دو میلیارد هم مربوط به سال های 86 الی 91 است.
Iran, Islamic Republic of
قبل احمدی نژاد دلار ۹۰۰ بود با آمدنش ۴ برابر شد بنزین ۱۰ برابر شد و پراید ۷ میلیونی ۲۰ میلیون مسکن ۴ برابر با آنهمه درآمد نفتی حقوق ها بالا نمیرفت و قیمت ها بالا رفت تا گلابی یارانش هم رسیبد و وضع بدتر شد.فقط دلالان ارز چهار راه استانبول خوب پول به جیب زدند.اونها دوستش دارند.
سوال
Iran, Islamic Republic of
در دولت خاتمی چرا بنزین 20 تومانی 100 تومان شد و پراید 5/2 میلیونی 7 میلیون شد ؟!
Iran, Islamic Republic of
اولا ۸۰ تومن بود طی ۸ سال خورد خورد شد ۸۰ طبق قانون ۲۰ درصد مجلس ضمن بالارفتن حقوقها،دوما پراید پنج و دویست به ۷ تومن طی ۸ سال یعنی خیلی زیاده؟ سوما درامد نفتی خاتمی رو با دوره بعدی یه مقایسه بکنید
دروغ بس
Iran, Islamic Republic of
احمدی نژاد بنزین رو 100 تومان تحویل گرفت 400 تومان تحویل داد روحانی بنزین 400 تومانی رو به 3000 تومان رساند یعنی 5/7 برابر کرد.
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
بنزین را احمدی نژاد ۸۰ تومان تحویل گرفت در سال ۸۶ آزادش شد ۴۰۰ و با در دور دوم در آذر ۸۹ با پرداخت اولین یارانه به ۷۰۰ رساند.تازه تحریم هم نبودیم....
Iran, Islamic Republic of
۸۰ گرفت ۷۰۰ تحویل داد لطفا تحریف نکنید تاریخ رو
Iran, Islamic Republic of
اولا 80 تومان نه 100 تومان دوم طبق قانون 20 در صد افزایش از 20 تومان به 80 میرسیم یعنی 4 برابر در 8 سال.ولی در 8 سال احمدی نژاد طبق همان 20 درصد حداکثر 350 تومان باید میشد که 700 تومان شد یعنی نزدیک 9 برابر در 8 سال اخمدی نژاد افزایش یافت.
Iran, Islamic Republic of
برجام خسارت محض بود زیرا زیرساخت های هسته ای ایران را نابود کرد اما زیرساخت های تحریمها را حفظ و تقویت کرد.
Iran, Islamic Republic of
مصرف برق ایران ۸۰ هزار مگاوات برق از نیروگاههای آبی و حرارتیه و نیروگاه بوشهر اگه با تمام ظرفیت کار کنه فقط ۱۰۰۰ مگاوات برقه.تمام کشور را تعطیل کردید به خاطر یک درصد برق اتمی و بعد میگید زیر ساخت کشور اون یک درصد برقه اتمیه که هزینه تولید برقش ده برابر یک نیروگاه حرارتیه عادیه.اکثر پروژه های عمرانی مانده و دولت با کسری بودجه و تورم.
غفار
Iran, Islamic Republic of
آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان از برجام بعنوان اهرم فشار بر ایران یاد کرد این یعنی برجام خیلی بد است.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
آستانه تحمل خود را بالا ببریم!
یکی حرفای روحانی در این چند سال رو براش بذاره!
Iran, Islamic Republic of
...
امیر
Iran, Islamic Republic of
روحانی و جهانگیری باید درباره 18 میلیارد دلار 4200 تومانی که حراج شد توضیح بدهند.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
مشکلات اقتصادی مردم و کشور از دولت روحانی شروع شده است.
Iran, Islamic Republic of
از دولت احمدی نژاد شروع شده مردم فراموشکارنیستن
Iran, Islamic Republic of
اصلا تورم 49 درصدی هم نداشتیم اینو بایستی فراموش کنیم
Iran, Islamic Republic of
از قبل شروع شد تا اینجا رسید
Iran, Islamic Republic of
اونزمان هم بالا بود
مطلع
Iran, Islamic Republic of
مشکلات اقتصادی از وقتی شروع شد که در دولت هاشمی نرخ ارز دولتی از 7 تومان به 144 تومان افزایش یافت یعنی 21 برابر شد مردم فراموشکار نیستن.
Iran, Islamic Republic of
اون بلافاصله بعدجنگ 8 ساله بود پس طبیعیه
مطلع
Iran, Islamic Republic of
تورم 50 درصدی دولت هاشمی و افزایش نرخ دلار در سالهای 73 تا 76 بود یعنی 6 سال بعد از پایان جنگ تحمیلی .
Iran, Islamic Republic of
دولت پس ازجنگ فراموش نشود لطفا
Iran, Islamic Republic of
سخنان روحانی ساده و مردم پسنده .وی خود شیفته نیست که از هاله نور دور سرش بگه که آدم تعجب کنه.
Iran, Islamic Republic of
.. مردم فراموشکار نیستند که در دولت هاشمی چنین شد ولی در دولت خاتمی نرخ ارز بعد از سقوط قیمت نفت در سال ۷۷ تثبیت شد و تا ۱۲ سال ۹۰۰ تومان بود.ضمنا آن زمان ارز ۷ تومانی به کالاهای اساسی بود و بقیه ارز آزاد.
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
آقای رئیس جمهور فعلا شما بر طبل تفرقه و جناح بازی و دوقطبی سازی میکوبی
Iran, Islamic Republic of
اصولگراها دارن دوقطبی میکنند این مجبوره دفاع کنه ازخودش
Iran, Islamic Republic of
یعنی شماها اصلا دوقطبی ایجاد نکردید؟ نباید خودمونو فریب بدیم
Iran, Islamic Republic of
نه اصولگراها دارن اینکارا رو میکنند کاملا هم معلومه
Iran, Islamic Republic of
ذخایر نفت ایران 154 میلیارد بشکه بود با کشف 53 میلیارد رسیدیم به 207 میلیارد بشکه.به روحانی خدمتگذار ملت تبریک میگیم این رکورد بی سابقه را.

«همه باید آستانه تحمل خود را بالا ببریم همانطور که وقتی به دولت و دستگاهی انتقادی می کنند آنها را تحمل می کنیم.»!!!
Iran, Islamic Republic of
و...
Iran, Islamic Republic of
...!!
ممد
Iran, Islamic Republic of
...
ممد
Iran, Islamic Republic of
...
Germany
...
Iran, Islamic Republic of
شما هم به مردم بگویید 60 تن طلا و18000میلیارد را که بابت دلار 4200 تومانی در اختیار چه کسانی قرار دادید لیست ان را منتشر کنید ....
سنگ پا
Iran, Islamic Republic of
....
درود بر روحانی
من به روحانی رای ندادم ولی با کارشکنی های دلواپسان میگم
درود بر روحانی
Iran, Islamic Republic of
میبینید این دلواپس ها برای انتخابات دارن همه جور فشارروانی ای به دولت میارن
Iran, Islamic Republic of
دولت اصلا که رویکرد انتخاباتی نداره که دوسال یه بار به فکر معیشت و سبد کالا و حمله به شورای نگهبانه!!!!
خخ
Iran, Islamic Republic of
درود بر رکود و بیکاری و تورم 400 درصدی و دلار 12 هزار تومانی !!!!
Iran, Islamic Republic of
یه زمانی هم‌همه اعتراض میکردن چرا دلار نهصدی چهاربرابرشد
United States
من به روحانی رای دادم هر ساعت می گم عجب غلطی کردم!!!!!
حسن چاخان
Iran, Islamic Republic of
راست میگه خوب....همه بایدانتقادپذیرباشن.....مثل رییس جمهور...!
Iran, Islamic Republic of
روحانی راستگو ومهربان
United States
....
مرصاد
Iran, Islamic Republic of
روحانی ؛ ذره ای تحمل انتقاد و حرف مخالف را ندارد ، ولی براحتی عکس آنرا می گوید !!
Iran, Islamic Republic of
همگی حمله میکنید به یه نفر بعد میگید چرا تحمل نداره؟!
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
احمدی نژاد کابینه درست کرده بود میگفت این خط قرمزمه و مجلس حق انتقاد و استیضاح نداره چون کابینه اش را هم به اسم بزرگان دین کرد و در عین حال آبروی کشور را به دلیل خصومت شخصی با برکناری متکی وزیر خارجه حین سفر خارجی برد.حتما منظورتان از آستانه تحمل احمدی نژاده که با همه مشکل داشت.
Iran, Islamic Republic of
...
علی
Iran, Islamic Republic of
عجب اعتماد به نفسی دارد این بشر!!!
Iran, Islamic Republic of
اینا خرابکاری علنی را از سال 88 با فتنه ودرست کردن تحریمها شروع کردند....
Iran, Islamic Republic of
نه خیر مردم سال ۸۵ هم ازگرانی مینالیدن و موقع هدفمندی یارانه که خیلی بدترشد
دروغ بس
Iran, Islamic Republic of
تورم سال 85 زیر 10 درصد بود همه مشکلات بعد از فتنه 88 شروع شد بازنده اصلی فتنه مردم ایران بودند که دچار تحریمهای ظالمانه بانکی و نفتی شدند.
Iran, Islamic Republic of
تورم 85 از 96 هم بالاتر بود برید ببینید امار رو ،الان خوب وضع فرق داره
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
روحانی جان مابه حسن نیت شما برای خدمت ایمان داریم ومیدانیم دست وپایت بسته است
امیر
Iran, Islamic Republic of
اگر دست و پایش بسته است چرا موقع انتخابات اینهمه وعده می داد ؟!
مردم فریب
United States
....
Iran, Islamic Republic of
هی میگند روحانی تحریم را آورد .قسمت مهم تحریم ها سال 94 با برجام برداشته شد و ترامپ برگرداند.روحانی واقعا سعی میکند....
Iran, Islamic Republic of
قرار بود با برجام تحریم نباشد وقتی برجام هست تحریم هم هست یعنی خسارت محض.
Iran, Islamic Republic of
خیر چنین قراری نبود.قبل از اجرای برجام قرار شد مذاکره فقط در مورد بخشی اتمی باشه نه همه آن و تحریم موشکی و منطقه ای و غیره بماند و مذاکره رویش نشه و خیلی هم تاکید شد.....
Iran, Islamic Republic of
اقای جهان تیغی عزیز دوتا نظر با زحمت نوشتم وفرستادم بزرگواری کنین حتما درج کنین چون طرف مقابل همه تیشه هاشو برداشته وبه همه ریشه ها میزنه حتی پیامبرمظلوم ما جنگ وصلحشون ازینها در امان نیستند.
Iran, Islamic Republic of
اگر بعضی ازنظرات خوبند ولی مثلا یه کلمه ازنظرشما برادران عزیز مناسب نیستند خب فقط همون کلمه را بجاش نقطه چین بذارین همه مومنین انقلابی از شما وسایتتون راضی هستند واین اختیار را به شما میدن ولی حذف یه نظر که با زحمت تهیه شده بنظرمن حق الناس میشه. با احترام وتشکر.
Iran, Islamic Republic of
یک عده که وضع‌شان خیلی خوب است و قلم و بلندگو دست‌شان است هر گوشه تهران برای خودشان داد می‌زنند و می‌گویند وضع مردم خراب است
در زمان دولت قبل این گونه نبود آدم با انصاف
معترض
Iran, Islamic Republic of
آیا با وجود تورم 400 درصدی میتوان گفت که وضع مردم خراب نیست ؟!
Iran, Islamic Republic of
باشه چشم ما آستانه تحملمان نسبت به حرفهای شما تاحالا خیلی بالا بوده بازهم بالا می بریم. حالاشما بفرمایید درکدام انتقاد دلسوزان، آستانه تحملتان بالا بوده؟ فقط یک دونه اش را به مردم، صادقانه بگید
Iran, Islamic Republic of
دلواپسان دسته جمعی حمله میکنند به یه نفر ،...
Iran, Islamic Republic of
فتنه گران اصلاح طلب در سال 88 دسته جمعی به عزاداران امام حسین(ع) حمله کردند.
Iran, Islamic Republic of
زمستان 96 چی؟
Iran, Islamic Republic of
تجمعات سال 96 مردمی بود و برای اعتراض به افزایش بی رویه نرخ دلار و مسکن و غیره بود.
Iran, Islamic Republic of
سال ۹۶ که هنوز برجام سرجایش بود نرخ دلار و مسکن ثابت بود ....
Iran, Islamic Republic of
از اواخر سال 96 افزایش نرخ دلار و قیمت مسکن شروع شد.
Iran, Islamic Republic of
جرا وقتی دوره احمدی نژاد گزون شد گفتن اشکنه بخورید ولی دوره بعد گفتن بریزید توخیابون؟!
Iran, Islamic Republic of
۸۸ که همیشه مورد سواله!!!
Iran, Islamic Republic of
شما که هیچ وقتی مجلس در دوران احمدی نژاد حق سوال یا استیضاح از کابینه خط قرمز احمدی نژاد را نداشت و شما در سکوت بودید امروز روحانی با تمام قوا بخصوص مجلس همکاری دارد.......
Romania
آقای رییس جمهور همه انتقادها و حرف های شما بر فرض محال صحیح باشد ولی بگو گلابی های برجام کجاست؟ برای این مملکت چی کار کردید ؟برای اینکه هم چرخ اقتصاد بچرخد و هم چرخ سانتریفیوژها چی کارکردید؟برای عزت پاسپورت ایرانی چی کار کردید ؟ قول ۱۰۰ روز چی شد؟ و هزاران صحبت دیگر و قول و قرار هایی که در تبلیغات انتخاباتیتان گفتید چی شد ؟ نزدیک انتخابات شده ناراحت ترکیب مجلس جدید هستید؟ ناراحت این مسئله نباشید مردم می دانند به چه کسانی رای بدهند شما فکر جواب به سوالات مردم و منافع آنها باشید
کمر مردم زیر بار گرانی شکسته شما اول گلابی برجام را بده بعد اجاره خانه مردم عزیز آذربایجان راکه در زلزله اخیر آسیب دیده اند
.
Iran, Islamic Republic of
گلابیهای برجام .....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
.....
علی
Iran, Islamic Republic of
نفست از جای گرم در می اید....
Netherlands
بابا سخت نگیرین.....
Iran, Islamic Republic of
لطفا اگه ممکنه دونظر بنده را ازروی شماره تلفنم توی حافظه سیستمتون پیدا ودرج کنین چون علی الرغم پیگیریهای بنده بازم درج نشد فقط تذکراتم درج شد
مجید
Iran, Islamic Republic of
بی شناسنامه. بی هویت .بیسواد.دلواپسان.و......استانه تحمل ؟ ....
Iran, Islamic Republic of
روحانی بهتر از هر کس دلواپسان را می شناسد.
Iran, Islamic Republic of
آیا کسی به رفتارهای ایشون نگاه نمیکنه ؟ ایشون رو از رفتار و صحبتهاش نمیشه شناخت؟ یه نگاهی به خود بکنیم بعد دیگران رو به تحمل دعوت کنیم
ننگ بر فتنه گر
Iran, Islamic Republic of
دلواپسان خیلی بهتر از فتنه گران اصلاح طلب حرمت شکن عاشورا هستن.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
رییس جمهور از تحمل حرف می زند اما شعار چند نفر را در جریان سفر اخیر یزد تحمل نکردند.
Iran, Islamic Republic of
آشوبگرها رو میگین؟
Iran, Islamic Republic of
آشوبگر اونایی بودن که علاوه بر شعارهای توهین آمیز اموال عمومی رو آتش زدن راه رو عوضی نرو
Iran, Islamic Republic of
افرادی که در یزد مطالبه ایجاد شغل از دولت داشتن آشوبگر نبودند بلکه گرفتار بودند.
استانه تحمل
United States
.....
Iran, Islamic Republic of
کدوم کارخونه ها رو میگه؟؟؟همه که علی برکت الله تعطیل شدن؟؟؟؟....
Iran, Islamic Republic of
کارخونه ها که یه ده دوازده سالی هست تعطیله
Iran, Islamic Republic of
آره دوازده ساله تعطیله ولی یه فقرشو در نظر بگیر چقدر مسکن ساختن تو این دولت و اگر بدونی که بخش مسکن موتور محرکه بخش های دیگه هم هست به حرفت بیشتر فکر میکنی بگذریم از این که یه کلیدی هم داشتید
محسن
Iran, Islamic Republic of
کارخانجات بزرگی مثل ارج و آزمایش و پارس الکتریک و روغن نباتی قو و قند ورامین و غیره بعد از برجام تعطیل شدند.
Iran, Islamic Republic of
با اقدامات قوه قضاییه 500 کارخانه از تعطیلی نجات پیدا کردند قوه قضاییه به نوعی جور دولت را به دوش می کشد.
یاس
Iran, Islamic Republic of
نه که به داد کرمانشاهی های عزیز هم شما و وزرا تمام امکانات دولت رو بسیج کردین خود جنابتان کجا بودی؟ سیل به این بزرگی اومد اگه بسیج و سپاه نبود معلوم نبود چه بلایی سر مردم میومد....
Iran, Islamic Republic of
اینهمه کمکهای دولتی ومردمی رو ندیدید فقط بسیج و سپاه رو دیدید!
United States
میشه بگید وقتی سیل امد روحانی کجا بود
Iran, Islamic Republic of
همونجا بود ما که فیلمش را دیدیم جهانگیری هم بود همه بودند.اگه شما هم آنجا بودید حتما میدیدید لااقل در تلویزیون میدیدید.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
....
Ukraine
اقای روحانی مردم علاقه ای به رای دادن ندارند چون چون در چند دوره ریاست جمهوری ان چه از صندوق برامده برای عموم مردم راضی کننده نبود. مجلس هم همینطور چون نماینده وقتی انتخاب میشود فقط نماینده منافع خود و دوستانش است.
Iran, Islamic Republic of
مردم پاش برسه رای میدن فقط کافیه یکی بیاد که مردم نخوان اون بیاد
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
در مطالب تبلیغاتی سایتتون تصویر خانمی با بالاتنه برهنه قرار داده شده! تحت عنوان " سالن زیبایی برای .." ! واقعن که.
جواد
Iran, Islamic Republic of
مردم دانند معیار بالا بردن آستانه ی تحمل ، روحانی ست که کمترین آستانه را دارد . ...
Iran, Islamic Republic of
...
رر
Iran, Islamic Republic of
و....
مجید
Iran, Islamic Republic of
حسن جون ما به امید 100 روز به تو رای دادیم و هنوز منتظراون وعده های که دادی هستیم...
محمدایوب
Iran, Islamic Republic of
...
خخ
United Kingdom
روحانی با تحمل ترین و راست گو ترین و باتدبیر ترین و سادزیست ترین و انتقاد پذیر ترین خدمت گذار ترین و مردمی ترین و ... رئیسی جمهور است. انچه عیان است چه حاجت به بیان است
Iran, Islamic Republic of
روحانی بسیارصادق و خوش نیت و ساده زیست و مردمی و مهربان است و مثل بعضیا متظاهرنیست
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی که واقعا روحانی است هیچوقت ادعای هاله نور ...نکرد
حامی دکتر
Iran, Islamic Republic of
دکتر احمدی نژاد دلاور باعث عزت و اقتدار ایران بود .
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
دکتر احمدی نژاد باعث عزت و اقتدار تحریم ها علیه ایران بود.اوج شکوه و بالندگی فقر و گرانی ناشی از ایشان بود.
رضايي ع ر
Iran, Islamic Republic of
آخ بميرم...
ت
Iran, Islamic Republic of
...
ت
Iran, Islamic Republic of
...
محمدایوب
Romania
.....
Iran, Islamic Republic of
...
سلام
Iran, Islamic Republic of
.....