دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 21 Sep 2020
 
۰

تشدید آلودگی هوا به علت طرح جدید ترافیک

دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹
کد مطلب: 706864
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه طرح جدید ترافیک نتوانسته منجر به بهتر شدن وضعیت ترافیک و هوای پایتخت شود، گفت: آلودگی هوا افزایش پیدا کرده است.
تشدید آلودگی هوا به علت طرح جدید ترافیک
به گزارش جهان نيوز، حجت نظری عضو شورای شهر تهران درباره طرح جدید ترافیک و موج انتقادات به آن طی روزهای اخیر اظهار داشت: متأسفانه طرح جدید ترافیکی تحت عنوان طرح کاهش آلودگی هوا  نتوانسته منجر به بهتر شدن وضعیت هوا و ترافیک تهران شود.

وی افزود: وضعیت هوا و ترافیک برای شهروندان ملموس است ولی معاون شهردار تلاش کرده با ارائه ارقام و اعدادی که نیاز به بررسی بیشتر دارد تأکید کند طرح جدید ترافیکی موفق بوده است.

نظری ادامه داد: من به عنوان یک شهروند هنگام تردد در خیابان‌ها و معابر تهران احساس نمی‌کنم ترافیک بهتر شده بلکه وضعیت بدتر هم شده است.همچنین بر اساس اعلام شاخص‌های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نسبت به سال گذشته تعداد روزهای ناسالم و آلوده افزایش یافته است.

عضو شورای شهر تهران گفت: در تابستان زمانی که در مورد طرح جدید ترافیک تذکر دادیم توجیه مدیران حمل و نقل و ترافیک شهرداری افزایش ازن به دلیل تابش بیشتر نور خورشید بود ولی الان با کاهش دمای هوا نمی‌توان پذیرفت که ازن مقصر آلودگی است.

وی خاطرنشان کرد: به نظرم توجیهات محسن پورسیدآقایی  معاون شهردار قابل پذیرش نیست و آقای حناچی باید به تذکرات شورای شهری‌ها در این زمینه ورود جدی داشته باشد تا مجبور نشویم از اختیار قانونی خود که همان طرح سوال از شهردار است استفاده کنیم.

نظری عنوان کرد: البته مطمئن هستیم که شهردار تهران تدبیر لازم را در زمینه طرح جدید ترافیک انجام می‌دهد و آن را تعیین تکلیف خواهد کرد.

منبع:فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *