شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - 15 Aug 2020
 
۳
۶

ماجرای «سوزاندان اجساد» در دانشگاه علوم پزشکی

يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴
کد مطلب: 706814
عضو شورای شهر تهران در مورد خبر سوزاندن اجساد در دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: مخالفان طرح توسعه دانشگاه‌ها این موضوع را به صورت غیر واقعی مطرح کرده‌اند در حالی که خبری از سوزاندن اجساد نیست.
ماجرای «سوزاندان اجساد» در دانشگاه علوم پزشکی
به گزارش جهان نيوز، صبح امروز خبری درباره سوزاندن اجساد در دانشگاه علوم پزشکی تهران در فضای مجازی منتشر شد که در قالب این خبر اعلام شده بود اهالی و ساکنین احوالی دانشگاه تهران با ارسال نامه‌ای به محیط زیست خواستار توقف سوزاندن اجساد در محوطه دانشگاه علوم پزشکی شده‌اند.

در این خبر آمده بود که ساکنان حوالی دانشگاه تهران این روزها گلایه‌مندی‌های زیادی از همسایگان علمی خود دارند، ولی پاسخی در این زمینه و بوی نامطبوع انتشاریافته از دانشگاه منتشر نشده است.

ماجرا را از برخی اعضای شورای شهر تهران جویا شدیم که اکثر آنها از این موضوع اعلام بی‌اطلاعی و از شنیدن این خبر اظهار تعجب کردند.

صدراعظم نوری، عضو شورای شهر تهران درباره این موضوع گفت: در جلسه کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر این موضوع مطرح شده و اعضای شورا به این نتیجه رسیده‌اند که مشکل در ارتباط با شهرداری نیست و دانشگاه علوم پزشکی تهران باید پاسخ‌گو باشد.

وی گفت: در این جلسه ناهید خداکرمی، عضو شورای شهر نیز بیان داشته مخالفان طرح توسعه دانشگاه ها این مسأله غیر واقعی را مطرح کرده‌اند و زمانی که بررسی آزمایشگاهی نیاز باشد از سوزاندان موش‌های بیمار آن هم نه از همه موش‌ها استفاده می‌شود و حتی شنیده شده این موضوع فقط در برخی از روزهای جمعه صورت می‌گیرد.

منبع: فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


دو چشم پر سو
Iran, Islamic Republic of
از علمای اقتصادی دولت نه‌تنها کبابی ندیدیم بلکه ماهی یک کیلو گوشت آبگوشتیمان هم قطع شد. علی برکت‌الله. بگذارید اقلا قبل از اینکه اینها پزشک شوند و بدون ویزیت نپذیرندمان، بوی کبابی به ما برسانند ولو کباب موش!!!
Iran, Islamic Republic of
چه وحشتناك است
Iran, Islamic Republic of
كساني كه گم ميشوند در اصل
جواد
Iran, Islamic Republic of
خیر اجساد انسان که عمدتا پناهنده های غیر قانونی بوده یا جسد افراد بی نام و نشان و بی کس و کار که اکثرا شغل های غیر قانونی داشته و کسی سراغی از انها نمیگرفته ، بعضی هم اجساد اهدائی توسط خودشان بوده .
البته این اجساد سال ها مورد استفاده قرار میگیرد و مطابق قوانین شرع و کشور با این اجساد برخورد میشود ،
Iran, Islamic Republic of
هيولا و
Iran, Islamic Republic of
از اين به بعد كسي گمشده اي داشت يك استعلام هم از دانشگاه بكند