جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - 10 Jul 2020
 
۱
۲

بازیگر «معمای شاه»: هنوز عضو گروهی نشدم

شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۰
کد مطلب: 706635
بازیگر سریال «آنام» گفت: من به هیچ وجه در آثار کمدی بفروش امروز سینما بازی نمی‌کنم، زیرا اعتقاد دارم یک فیلم باید برای بازیگر دغدغه و شخصیت به همراه داشته باشد و نمی‌توان به همین راحتی در هر کاری بازی کرد.
بازیگر «معمای شاه»: هنوز عضو گروهی نشدم
به گزارش جهان نيوز، عبدالرضا اکبری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر هیچ کاری نداشته و در هیچ پروژه‌ای مشغول به بازی نیستم، پیشنهادات زیاد هستند اما پیشنهادات را که نمی‌توان در کارنامه کاری قرار داد، فعلاً همه چیز در حد همان تماس های تلفنی و شفاهی است.

وی در همی راستا ادامه داد: طی ماه‌های گذشته پیشنهادات زیادی از سینما و تلویزیون داشته ام، اما همه آثار مشکلاتی دارند که هیچکدامشان قطعی نشده‌اند، برخی می‌گویند فیلمنامه تمام نشده، برخی می‌گویند انتخاب بازیگران قطعی نشده و برخی از نبود بودجه می گویند، در هر صورت وقتی قراردادی نبندم نمی‌توانم از این نوع پیشنهادات به عنوان کار نام ببرم. 

بازیگر سریال معمای شاه گروهی کار کردن در سینما را مشکلی بزرگ خواند و اضافه کرد: من نمی‌فهمم که چرا کار تا این حد کم شده است، برخی هم هستند که صرفاً گروهی کار کرده و هیچکس را به گروه خود راه نمی‌دهند، نتیجه این اتفاق آن است که من که اهل باند بازی نیستم کم کار می‌شوم.

وی در همین رابطه ادامه داد: متاسفانه گروه بندی و لابی بازی در سینما بسیاری از بازیگران خوب ما را بیکار کرده است، نمی‌توان این نوع از فعالیت را در سینما و شاید تلویزیون کتمان کرد، اما خدا را شکر من هنوز به عضویت گروهی در نیامده‌ام. 

بازیگر سریال «آنام» تنها راه امرار معاش بازیگران را ایفای نقش دانست و تاکید کرد: مگر می‌شود دلتنگ بازیگری نشوم، مگر می شود که دوست نداشته باشم بار دیگر راهی سینما شوم، من یک بازیگرم و در اولین درجه از این راه امرار معاش می‌کنم، پس بدون شک از اینکه کم کار باشم هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ روحی صدمه می‌بینم. 
 
به هیچ وجه در آثار کمدی بفروش امروز سینما بازی نمی‌کنم/تنها را امرار معاش یک بازیگر هنرش است
 
اکبری با اشاره به عدم تمایل خود برای حضور در آثار بفروش سینما خاطرنشان کرد: من به هیچ وجه در آثار کمدی بفروش امروز سینما بازی نمی‌کنم، زیرا اعتقاد دارم یک فیلم باید برای بازیگر دغدغه و شخصیت به همراه داشته باشد و نمی‌توان به همین راحتی در هر کاری بازی کرد. 

منبع:میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


آهو
Iran, Islamic Republic of
....
ممد
United States
ایشان واقعا در نقشهای با شخصیت بازی کرده است و از این لحاظ قابل تحسین است....