شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - 4 Jul 2020
 
۲
۱۱۲
روحانی:

دولت ما همان دولتی است که سانتریفیوژ آی‌آر۹ ساخت/ رآکتور اراک را مدرن کرد/ این دولت کارآمد و قوی است/ درباره FATF که برخی حساسیت دارند سخنی نمی‌گویم

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹
کد مطلب: 705004
رئیس‌جمهور درباره تمایل آمریکایی‌ها برای مذاکره با ایران گفت:‌ هنوز هم برای مذاکره پیام می‌دهند و پیام خواهند داد و البته دولت راه خود را با عزت ادامه خواهد داد.
دولت ما همان دولتی است که سانتریفیوژ آی‌آر۹ ساخت/ رآکتور اراک را مدرن کرد/ این دولت کارآمد و قوی است/ درباره FATF که برخی حساسیت دارند سخنی نمی‌گویم
به گزارش جهان نيوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز رحلت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) و شهادت امام مجتبی(ع) و علی بن موسی الرضا(ع)، گفت: پیامبر  اسلام(ص)، پیامبر رحمت، هدایت و اخلاق بود و مهم نیست که پیامبر(ص) چه تعداد از مردم را مسلمان کرد و یا مسلمانان چه سرزمین‌هایی را فتح کردند و یا در چه جنگ‌هایی پیروز و یا شکست خوردند بلکه مهم این است که پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) فرهنگ جدیدی به جامعه عرضه کرده و تحول و انقلاب بزرگی بوجود آوردند.

رئیس جمهور افزود: خداوند متعال نه تنها پیامبر اسلام(ص) را رحمت برای مسلمانان و منطقه حجاز می‌داند بلکه ایشان را رحمت برای همه جهانیان می‌شناسد و هدف نهایی این پیامبر(ص) اخلاق بود.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: در انقلاب اسلامی هم زمانی پیروز هستیم که در کشورمان اخلاق حاکم باشد و چنانچه در جامعه‌ ما دروغگو در منظر افکار عمومی سقوط کند و کسی که تهمت می‌زند، منفور گردد  و سوء ظن، منکر و برادری معروف باشد،  این مسیر، مسیر اسلام و قرآن مجید است و انقلاب اسلامی نیز با حرکت در این مسیر معنا می‌یابد.

رئیس جمهور اظهار داشت: اینکه برخی بخواهند درشت‌گویی کرده و سخنان غیرمنطقی و بی‌پایه و واهی و شعاری را به عنوان انقلاب محسوب کنند، اینگونه رفتارها شاید به برخی از انقلاب‌ها شباهت داشته باشد ولی هیچ ربط و شباهتی به انقلاب اسلامی ندارد.

روحانی با بیان اینکه راه انقلاب اسلامی پیروی از سیره و پیامبر اسلام(ص) است، گفت: اگر رفتار، اخلاق، هدایت‌خواهی، تواضع و دوستی‌مان به پیامبر شباهت داشته باشد در آن صورت در مسیر اسلام و ایمان واقعی هستیم.

رئیس جمهور همچنین با تسلیت شهادت امام مجتبی(ع) ایشان را سبط اکبر پیامبر اسلام(ص) توصیف کرد و گفت: پیامبر اسلام(ص) به وجود امام حسن(ع) و امام حسین(ع)، فخر می‌کردند و آنان را سرور جوانان بهشت نامیدند و به امام علی(ع) فرمودند که خداوند امتیازاتی به شما داده که حتی من هم آنها را ندارم. یکی از آنها داشتن فرزندانی مانند امام حسن(ع) و امام حسین(ع) است که هیچ کس چنین فرزندانی ندارد و همچنین بانویی چون حضرت فاطمه زهرا(س) و پدرزنی داری که هیچ‌کس به مقام‌شان نمی‌رسد.

روحانی سبط اکبر پیامبر(ص) اسلام را مظهر صلح، مصلحت و وحدت امت اسلامی دانست و گفت: شاید برخی دقت کافی نداشته باشند که شهامت، شجاعت، صبر و ایستادگی در صلح بالاتر از صبر و استقامت در جنگ است و چه بسا مصلحت امت و جامعه اسلامی برای تندروها قابل فهم نباشد، همانطوری که در جریان صلح حدیبیه، تندروها در مقابل آن قرار گرفتند و به پیامبر طعنه می‌زدند که عجب صلح‌نامه‌ای امضاء کرده‌ای که حتی در آن از عنوان رسالت نیز صرف نظر کردید.

رئیس جمهور تأکید کرد: شهامت در صلح، سخت‌تر از شهامت در میدان نبرد است و امام حسن(ع) از چنین شهامتی برخوردار بودند، چنانچه تندترین جملات را برخی از یاران نزدیک امام حسن(ع) به ایشان روا داشتند، اما امام(ع) راه خود را ادامه داده و صلحنامه را امضاء کردند، چرا که آن را به مصلحت و بقاء اسلام می‌دانستند.

روحانی با تأکید بر اینکه هدف اسلام نه جنگ و نه صلح بلکه مصلحت اسلام و جامعه است، گفت: این مصالح گاهی در صلح و زمانی در جنگ تعریف می‌شود.

رئیس جمهور در ادامه امام رضا(ع) را امام سیاست، مناظره و گفتگو و تحمل توصیف کرد و اظهار داشت: اینکه شخصی حکومتی را قبول نداشته باشد و آن را حکومت جائر بداند ولی بخاطر مصلحت مردم ولایتعهدی را علیرغم میل خود بپذیرد، کار آسانی نیست و به صبر و تحمل بالایی نیازمند است؛ چه بسا اگر این تندروها در آن روز بودند در مقام خانه امام رضا(ع) تظاهرات می‌کردند.

روحانی با اشاره به اینکه حکومت هارون و مأمون، حکومتی بود که دنیای آن روز را تحت سیطره داشت و ابرقدرت به تمام معنا بود، گفت: امام رضا(ع) به خاطر مصلحت دنیای اسلام علیرغم میل خود هم سفر کردند و هم ولایتعهدی را پذیرفتند و هم در تمام مناظره‌ها شرکت و بحث کردند و در این مناظره‌ها توانست علم اهل بیت(ع) را معرفی و تبیین کند و عالم آل محمد(ص) شد.

رئیس جمهور اظهار داشت: پیروی از الگوی پیامبر(ص) و امام مجتبی(ع) و امام رضا(ع) برای همه ما مغتنم است تا شرح حال و سیاست آنها را بدانیم و از مسیر آنها پیروی کنیم.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود به راهپیمایی اربعین و حماسه بزرگی که ملت بزرگ ایران در این مراسم آفریدند، اشاره کرد و گفت: در این حماسه بزرگ همه مردم و خادمان مردم افتخار آفریدند و در جریان این مراسم 300 هزار نفر از طریق هوایی و 300 هزار نفر نیز از طریق قطار و جمعیت میلیونی نیز با استفاده از سایر وسایل نقلیه خود را به حرم مطهر امام حسین(ع) رساندند.

رئیس جمهور افزود: بیش از 3 میلیون نفر در نهایت آرامش، امنیت و با اخوت و برادری در مراسم شرکت کردند و خانه عراقی‌ها به روی همه ایرانی‌ها باز بود و معتقدم در چنین مراسمی بیش از تعداد جمعیت نحوه رفتار و سلوک آنان اهمیت دارد که به خوبی شاهد آن هستیم.

روحانی افزود: راهپیمایی اربعین یک حرکت خانوادگی و دسته جمعی است، لذا در تحکیم بنیان خانواده، صله رحم و اتحاد دو ملت ایران و عراق بسیار تأثیرگذار است، ضمن اینکه افتخار دنیای اسلام نیز محسوب می‌شود و در هفته آینده نیز مردم ایران ارادت خود را به امام هشتم(ع) نشان خواهند داد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به ملت ایران، ‌اظهار داشت: سال گذشته، سال بسیار سختی بود، اما خوشبختانه از ابتدای سال جاری خداوند آرامشی را بر مردم نازل کرده که می‌توان آن را پاداش صبر، مقاومت و رفتار نجیبانه مردم ایران در برابر یک ظلم بزرگ دانست.

روحانی تصریح کرد: مردم ایران به خوبی می‌دانند چه کسی به آنها ظلم می‌کند و چه کسانی باعث شدند برجام صدمه ببیند و می‌دانند که برجام چه آثار و برکاتی می‌توانست برجای گذارد. با شکوفایی برجام بود که در سال 95، بزرگترین رشد اقتصادی جهان را داشتیم.

رئیس جمهور اضافه کرد: در سفر به نیویورک 3 نفر از رهبران بزرگ دنیا با تحیّر گفتند که ایران چه جاذبه‌ای دارد که بعد از برجام تمام شرکت‌های بزرگ دنیا به سمت آن روانه شدند.

روحانی تصریح کرد: برجام نشان داد که اقدام ملت ایران و دیپلماسی ایران و صلح حسنی و سیاست رضوی و رحمت محمدی چقدر می‌تواند، تأثیرگذار باشد و این را به خوبی لمس کردیم که چگونه زندگی مردم به سمت بهبود در حال حرکت بود و به همین دلیل بود که رژیم صهیونیستی، عربستان و تندروهای آمریکا نتوانستند آن را تحمل کنند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دشمنان تصور می‌کردند که با ضربه به برجام می‌توانند نظام ایران را از بین ببرند، اما ملت ایران هوشیارتر از آن است که فریب دشمنان را بخورد.

روحانی گفت: البته عده‌ای نیز در داخل به دنبال تحریک مردم بودند، مبنی بر اینکه ترامپ و حتی نتانیاهو خیلی هم آدم‌های بدی نیستند و این دولت است که ناکارآمد است، اما مردم دست رد به سینه و دهان آنها زدند و گفتند که ترامپ و نتانیاهو و سایرین افراد خوبی نیستند و ما به توانایی دولت خودمان باور داریم.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید همان دولتی است که در سال 95 رشد 12.5 درصدی را ایجاد کرد و 3 سال مداوم تورم را تک رقمی نگه داشت و صادرات را بر واردات غیرنفتی پیشی داد و در بنزین، گازوئیل، گندم، حتی دانه‌های روغنی کشور را به سمت خودکفایی برد و برای اولین بار در تاریخ ایران را در دادگاه جهانی پیروز کرد.

روحانی افزود: دولت تدبیر و امید همان دولتی است که نه تنها سانتریفیوژ آی‌آر8، بلکه سانتریفیوژ آی‌آر9 را هم ساخت و نه تنها رآکتور اراک را از بین نبرد بلکه آن را مدرن کرد و مسیر توسعه آن را گام به گام ادامه خواهد داد. همچنین بهترین سامانه پدافند هوایی و بهترین ناوچه و زیردریایی در دوران این دولت ساخته شده است.

رئیس جمهور گفت: امروز همچنین شاهد بیشترین آزادی در دانشگاه‌ها بخصوص در ایام 16 آذر هستیم و شرکت‌های دانش بنیان در دوره این دولت توانستند در کشور تحول ایجاد کنند.

روحانی اضافه کرد: در سال 98 هر ماه یکهزار میلیارد تومان طرح آب و برق، افتتاح کرده و تا پایان سال افتتاح خواهیم کرد و علیرغم همه فشارها قیمت ارز را کنترل کرده‌ایم. لذا این دولت کارآمد و قوی است و دولتی است که وقتی وارد نیویورک می‌شود، محور همه مذاکرات قرار می‌گیرد و همه برای دیدار با رئیس جمهور از همدیگر سبقت می‌جویند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دولت همه ملاحظات و تدبیر و هوشمندی را بکار می‌گیرد و به دنبال آن است که در مذاکرات چه چیزی به دست می‌آورد که به مصلحت و منافع ملت ایران است.

روحانی افزود: هنوز هم برای مذاکره پیام می‌دهند و پیام خواهند داد و البته دولت راه خود را با عزت ادامه خواهد داد.

رئیس جمهور با بیان اینکه شرایط اقتصادی در سال جاری نسبت به پیش‌بینی‌هایی که اواخر سال گذشته کرده بودیم، بسیار بهتر است، گفت:‌ آمار تورم نقطه به نقطه که بعضاً تا 52 درصد بالا رفته بود در شهریور ماه 34.5 درصد و امروز به 28.3 درصد رسیده است و این روند کاهش تورم نقطه به نقطه تا پایان سال ادامه خواهد یافت. تورم سالیانه نیز در بازده دوازده ماهه از41.9 درصد امروز 41.3 درصد شده است؛ لذا 0.6 درصد کاهش داشته‌ایم.

 روحانی قوای مقننه و قضائیه، رسانه‌ها، صدا و سیما و همه مسئولین کشور را به همدلی و یاری فرا خواند و گفت: بی‌تردید اگر در این مسیر همه با هم باشیم نه تنها شکست نخواهیم خورد، بلکه موفق شده و آمریکا شکست خواهد خورد، لذا بیایید با برادری و اخوت بیشتر همدیگر را یاری کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال در کشور، اظهار داشت: اقدامات خوبی در این زمینه آغاز شده است و آن را با قوت ادامه خواهیم داد چرا که معتقدیم بیکاری پایه همه گرفتاری‌ها و مفاسد است.

روحانی افزود: امروز همه کالاهای ضروری در بازار موجود است و این موضوع بسیار مهمی است و همه دستگاه‌های نظارتی باید نظارت دقیق داشته باشند، تا شاهد وضعیت بهتری در زمینه قیمت کالاها نیز باشیم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان نیز اقدامات خوبی آغاز شده است، اظهار داشت: این شرکت‌ها فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را جذب می‌کند و این می‌تواند برای جوانان روحیه‌بخش باشد. با حمایت از این شرکت‌ها توانسته‌ایم بسیاری از قطعاتی را که تحریم بوده، در داخل کشور تولید کنیم.

روحانی با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد به طور واقعی در دولت پیگیری می‌شود، گفت: سه لایحه شفافیت، مبارزه با فساد و تعارض منافع در این راستا، تدوین و به تصویب رسیده است و معتقدیم تا زمانی که در کشور شفافیت نباشد، بقیه امور در مسیر مبارزه با فساد جنبه نمایشی دارد و به درد ملت نمی‌خورد. البته اگر این گونه اقدامات برای انتخابات است، حرفی در آن نیست اما اگر واقعاً به دنبال از بین بردن فساد هستید، باید شفافیت، رقابت سالم و صادرات غیرنفتی توسعه پیدا کند.

رئیس جمهور نشانه اصلی اقتصاد سالم را برخورداری از قدرت رقابت دانست و گفت: اگر در بازارهای منطقه‌ای و جهانی نتوانیم با دنیا رقابت کنیم، نمی‌توان در اقتصاد به جایی رسید. لذا اگر در بخش‌های مختلف از جمله صنعت، کشاورزی، تکنولوژی، داروسازی و خدمات، توانستیم با کشورهای منطقه و جهان رقابت کنیم می‌توانیم در مسیر توسعه اقتصادی گام برداریم و اگر چنین رقابتی شکل نگیرد، راه به جایی نخواهیم برد.

روحانی تصریح کرد: راه این است که در بازارهای مالی و اقتصادی جهان حضور و رقابت داشته باشیم و در این راستا وظیفه ما این است که در صحنه بین‌المللی زمینه را برای حضور و رقابت اقتصادی آماده سازیم، چرا که اگر درها قفل باشد، کاری نمی‌توان از پیش برد.

رئیس جمهور تصریح کرد: باید در مجامع و کنوانسیون‌های جهانی در مسیر تحقق منافع کشور و روان‌سازی مبادلات مالی و بانکی اقدام کرد و در این مسیر شعار، کارساز نیست.

روحانی خاطر نشان کرد: افتخار ما این است که با تروریست‌ها و فساد می‌جنگیم و مقابله می‌کنیم، لذا نباید اجازه دهیم که در سیستم بانکی‌مان اتهام پولشویی به ما بچسبد و این به زیان کشور است، البته در خصوص FATF که برخی به آن حساسیت دارند سخنی نمی‌گویم، اما چرا یک عده در مقابل 4 لایحه‌ای که در دولت و مجلس به تصویب رسیده، مانع‌تراشی می‌کنند و جلوی دولت و مجلس ایستاده‌اند؛ اینگونه اقدامات به نفع کشور نیست.

رئیس جمهور گفت: باید روابط خود را با جهان روان کنیم به نحوی که بتوانیم کالاهای خود را صادر کرده و بازارهای کشورها را فتح کنیم.

وی روحانی با بیان اینکه مدام از دانشگاه و حمایت از آن سخن گفته می‌شود، اظهار داشت: باید توجه داشت که برای علم و نوآوری دانشگاه‌ها باید تقاضا وجود داشته باشد و تقاضا از سوی شرکت‌های بزرگ بویژه شرکت‌های خصوصی امکان‌پذیر است، چنانچه صاحب هر شرکت بزرگی به دلایل مختلف روانه دادگاه شود، قطعاً تقاضایی شکل نخواهد گرفت، البته باید با فساد مبارزه کرد، اما نباید شرکت‌ها تعطیل شود.

رئیس جمهور افزود: اینگونه اقدامات به هر دلیلی از جمله اینکه بخواهید در انتخابات شعاری را مطرح کنید به ضررتان تمام خواهد شد و در فردا روزی خواهند گفت که چه کسی کشور را تعطیل کرده است؛ لذا باید از شرکت‌های خصوصی حمایت کنیم.

روحانی گفت: تحقیق و پژوهش دانشگاهی در نهایت به کتاب و جزوه‌ای تبدیل شده و در قفسه کتابخانه قرار می‌گیرد و اینگونه تحقیقات در صورتی عملیاتی می‌شود که تقاضایی برای آن از طرف شرکت‌ها وجود داشته باشد و بهترین تقاضا برای اینگونه تحقیقات شرکت‌های خصوصی هستند.

وی تصریح کرد: مسیر و راه پیشرفت و توسعه کشور کاملاً مشخص و روشن است، باید اجازه دهیم که تحول بزرگی در کشور ایجاد شود تا شرایط بهتری داشته باشیم.

روحانی گفت: اگر به دنبال گذران زندگی و در حد خوردن و آشامیدن باشیم با شرایط فعلی نیز می‌توان آن را ادامه داد، اما اگر به دنبال توسعه، پیشرفت و سرآمد شدن در دنیا هستیم، باید در مسیر رقابت در بازارهای جهانی قرار بگیریم و این است که می‌تواند افتخارآفرین باشد.

رئیس جمهور تصریح کرد: افتخارآفرینی فقط در دنیای رقابت و حضور در بازارهای جهانی امکان‌پذیر است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


ب
Iran, Islamic Republic of
جناب بتن ریزی رکتور اراک را یادتان رفت؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...!!
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی خیلی ها راجع به نحوه مذاکرات حساسیت داشتن اما جنابعالی توجه نکردید و نتیجه اش شد برجام نافرجام
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی با نظر وحمایت همه مسئولین نظام ، برجام را امضا نمود ...!!!!
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی دولت شما همان دولتی است که وعده حل مشکلات و گزارش 100 روزه را داد ! وعده ارزانی و رفع بیکاری را داد! وعده عزت پاسپورت را داد! وعده دادید چنان کنیم که دست نیاز مردم به سمت دولت دراز نباشد! باور کن مردم از طلا شدن پشیمان شدن فقط وضعیت را به قبل از سال 92 برگردان.
خدا قوت روحانی عزیز موفق و موید باشی
Iran, Islamic Republic of
ناخدای کشور در جنگ اقتصادی روحانی عزیز
Iran, Islamic Republic of
...!!1
ترکمنچای
Iran, Islamic Republic of
حالا این راکتور مدرن اراک کی راه اندازی می شود ؟!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
همان که گفت ماشین های هیبریدی، الکی هستند و عوارض آنها را افزایش داد.
Iran, Islamic Republic of
همه چیز خوب و آرومه!!!! دولت محترم علی رغم رکود اقتصادی و تورم بالا و سقوط ارزش پول ملی و رشد نقدینگی و رکود مسکن و نرخ بالای بیکاری و وضعیت نامناسب فرهنگی و ... دولت کارآمدی است!!!!!!!!
روحانی قهرمان امید ملت ایران
Iran, Islamic Republic of
روحانی قهرمان امید ملت ایران مورد تایید مجدد ملت
فقط خدا
Iran, Islamic Republic of
امید ملت ایران فقط خداوند متعال است ولاغیر.
Iran, Islamic Republic of
...
نگار
Iran, Islamic Republic of
فقط بگو روحانی
Iran, Islamic Republic of
اون بتن برای درخت سیب و گلابی بود . فرق فوکوله !
Iran, Islamic Republic of
...
!...
Iran, Islamic Republic of
ضعیف ترین دولت بعد انقلاب ....ودیگر هیچ !
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
من به نمایندگی از همه ملت از اینکه ارزش پول رایج مملکت یک سوم شد تشکر میکنم از ایشان و همه اعوان و انصارش...
شهروند
وا عجبا !!!!!!
جناب رئیس داره (نعوذ بالله )تصمیمات بی ثمر خودش رو با عمل امام معصوم مقایسه میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امید مدبر
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی وعده اقتصادی داده بود، ازش سانتری فیوژ بیرون اومد!!!
Iran, Islamic Republic of
هم چرخ سانتریفیوژ پنچر شد هم چرخ زندگی مردم !
رضا
Iran, Islamic Republic of
خدا قوت دوللت قوی ....!!
Iran, Islamic Republic of
شعار شعار شعارررررررر بسه توروخداااا...
Iran, Islamic Republic of
...
Romania
تروریسم اقتصادی داخلی هستند، نه آمریکا11
..
نگار
Iran, Islamic Republic of
نه آمریکاست
Romania
دولت روحانی مذاکره با آمریکا و کشورهای اروپایی و... نه تنها کشور ایران و تمام کشورهای جهان را هم گرفتار کرده است.
رحیم
Iran, Islamic Republic of
ضعیفترین دولت را شاهدیم
Iran, Islamic Republic of
مدرنش کردیم ! با بتن ریختن توی قلبش ! علی برکت الله
Romania
روحانی می‌گفت مذاکره با آمریکا مثل سوار شدن بنز است
Iran, Islamic Republic of
⭕️ جالب است!
آمریکا در روزهای کم اثری تحریم‌ها بر اقتصاد ایران بود که برجام را روی دست دولت گذاشت!
گویا شاهد تکرار_تاریخ هستیم و در شرایطی که شرکت‌های دانش بنیان کشور دارند پا می‌گیرند و التهابات ارزی فروکاسته، دولت ساز "باید FATF تصویب شود" می‌نوازد!
چرا از تاریخ درس نمی‌گیریم؟!

👤 محمد پاداش
Iran, Islamic Republic of
خدایا اجر همه این مجاهدتهای دولت رو همین دنیا ،بهشون بده تا دل ما هم خنک بشه.
Iran, Islamic Republic of
ان شاء الله
Iran, Islamic Republic of
جناب حجت‌الاسلام حسن روحانی حرف شعار شما دیگر هیچ فایده و ارزشی برای مردم و کشور ندارد شما تاکنون مشکلات اقتصادی مردم و کشور را حل نکرده است.
نگار
Iran, Islamic Republic of
حل می کند او انسان بزرگواری است
حتی یک نفر
Iran, Islamic Republic of
روحانی از کدام عزت و اعتبار دولت حرف میزنه ..م.!!!!/
Iran, Islamic Republic of

آقای رئیس جمهور! بجای ترساندن مردم، مشکلات اقتصادی را حل کنید
حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
این آقا مثل اینکه نذر کرده هرجا سخنرانی میکنه یه نوکی هم به برجام بزنه و اجازه نده که ملت یادشون بره که اینها هنوز چشم امیدشان به غرب و غربیها است.
Iran, Islamic Republic of
قیمت لبنیات و... درسراسرکشوردرسال 97 به صورت غیر قانونی افزایش یافت.
دولت روحانی برای حل مشکلات اقتصادی مردم وکشور برنامه ندارد...
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی هیچ برنامه ای برای حل مشکلات اقتصادی مردم، بیکاری جوانان و... ندارد...
نه اصلاح طلب نه اصولگرا
United States
اتفاقا. تا دلت بخواد برنامه داره،....!!!
Iran, Islamic Republic of
...!!!!
محمد
United Arab Emirates
..م.
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی آب خوردن مردم چگونه با رفع تحریم ها حل می‌شود؟
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی خیالت راحت؛ دیگر 45 هزار تومان یارانه به کار مردم نمی‌آید
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
ظریف درآذربایجانی باکو چه کند؟
نه به افراط
درود بر اعتدال
درود بر روحانی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
کسی دیگرنمی تواند برناتوانی و ناکامی دولت روحانی سرپوش بگذارد. ...!!
Iran, Islamic Republic of
روحانی باید روزانه از مردم ایران عذرخواهی کند.!!
Iran, Islamic Republic of
برادران باید شبانه روزی معذرت خواهی کنن
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
هیچکس دیگرنمی تواند برناتوانی و ناکامی دولت روحانی سرپوش بگذارد. ...!!
Iran, Islamic Republic of
...
نادر
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Romania
...
Iran, Islamic Republic of
خب از درس مذاکره امام حسین رسیدیم به دوران گفتگوی امام رضا ! ...!!!!!1
علی
Iran, Islamic Republic of
چند ماه حوصله کنی می رسیم ؟!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
رئیس جمهور با اشاره به عدم تصویب نهایی لوایح مربوط بهFATFگفت: باید روابط خود را با جهان روان کنیم به نحوی که بتوانیم کالاهای خود را صادر کرده و بازارهای کشورها را فتح کنند.
یک خواهش:آقای روحانی!شما اول وعده«لغو بالمره تحریم ها»با اجرای برجام را عملی فرمایید.در حالی که از اندک فواید برجام هسته ای برخوردار نشده ایم برجام مالی را بر کشور تحمیل نکنید.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حساب است....
France
مرگ بر انگلیس
مرگ بر انگلیس
مرگ بر انگلیس
محمد
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...!!
Iran, Islamic Republic of
...
حسين
Germany
.....!!
حمید
Iran, Islamic Republic of
.....‌
Iran, Islamic Republic of
تو راس میگی!!!
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
اقای روحانی دستت درد نکنه ...~!!!!!
حشمت فردوس
Iran, Islamic Republic of
...
Bulgaria
...
...
حسن
Iran, Islamic Republic of
اقا جان دولت شما اخر تمام ،،،،،،خدایاکی این دوسال تمام میشود
Iran, Islamic Republic of
خدا بدادمون برسه اين اقا همه چيز مملكت رو تو چنته غرب ميبينه
سید
France
مشک آن است که خود ببوید نه آن که کل هیئت دولت بگوید
خود گویید خو خندید عجب دولت هنرمندی
Iran, Islamic Republic of
این دولت همان دولتی است که19هزار سانتریفیوژ را از دور خارج کرد غنی سازی 20راتعطیل کرد دلار را20 هزار تومان وتورم را75 درصد کرد ...?!!!!
مهدی
Iran, Islamic Republic of
دولت تو دولتی است که با شعار رفع تحریم ها سر کار اومد و هیچ کاری برای رفع تحریمها که نکرد ....
Iran, Islamic Republic of
ضعیف ترین دولت بعد انقلاب که هیچ !
حتی ضعیف ترین دولت در تاریخ ایران ...!!!!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
اعوانى
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
احمد
Iran, Islamic Republic of
اگر دولت در این 6 سال اقدامات موثری انجام داده بود، آنوقت چگونه برای خود تبلیغ می کردند؟
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...!!!
اعوانى
Iran, Islamic Republic of
...
اعوانى
Iran, Islamic Republic of
...
شیرازی
Iran, Islamic Republic of
آقای پرزیدنت روحانی!!
کاش از بتون ریزی در قلب رآکتور هم بگید
کاش از اخراج و بیکار شدن دانشمندان هسته ای بگید که بعضی از آنها مجبور به دستفروشی شدند
کاش از کاهش قابل توجه ارزش پول ملی هم بگید و از تورم های واقعی و وحشتناک
کاش از به حداقل رسیدن سفره مردم هم بگید
کاش از فسادهای ناتمام دولت و وابستگان دولت هم بگید
و هزاران کاش و ای کاش دیگه
حشمت فردوس
Iran, Islamic Republic of
از مردم باید پرسید که دولت کارآمد و قوی است یا نه
از قدرت خرید مردم
از قیمت مسکن و اجاره مسکن معلوم میشه...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
دولت ما آن دولتی است که دلار درآن دولت به بالاترین قیمت خود رسید
در هسته ای را گل گرفتن در هوافضا را نیز هم
در مسکن را نیز هم
کارخانجات را واگذار به برج سازان کردن
...........
...!!
اخوی را به جرم رسیدگی به فقرا نماز شب خواندن زندانی کردند بی انصاف ها!!!!!!!!!!!!!!
سرباز عدالتخواه رهبری
Iran, Islamic Republic of
فکر کنم رئیس جمهور و آقای جهانگیری ده سال دیگه مصاحبه کنن بگن ما انقدر کاربلد و پخته عمل کردیم هر کس دیگه تو اون مقطع بود حتما خراب می کیرد اداره کشور رو ... خدا رو شکر ما راس دولت بودیم وگرنه فاجعه تر میشد
منصور
Iran, Islamic Republic of
خداشاهده بعضی مواقع فکرم فشار میاد، چقدر اشتباه کردم که به آقای روحانی رای دادم. خیلی خنده ام میگیره،
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی این سانتریفیوژ آی آر 9 که ساختید جرأت هم کردید تویش گاز تزریق کنید یا دکور سازمان انرژی اتمی است...
حامد
Europe
سانترفیوژ ... ساخت انهم یک عدد برای قرار دادن در موزه.
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
...
رضایی ع ر
Iran, Islamic Republic of
...
نگار
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی محبوب همه هستند با حمله به مردم که نمی توانید رای جور کنید
Iran, Islamic Republic of
...