دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - 12 Apr 2021
 
۰

بیانیه‌های عشایر لبنان در حمایت از نصرالله

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰
کد مطلب: 704751
تعدادی از عشایر استان بقاع لبنان با صدور بیانیه‌هایی بر حمایت از «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله و مواضع وی تأکید کردند.
بیانیه‌های عشایر لبنان در حمایت از نصرالله
به گزارش جهان نيوز، در تظاهرات پنج روز اخیر در لبنان برخی طرف‌ها به صورت محدود از مواضع «سید حسن نصرالله» انتقاد کردند.

بر اساس گزارش شبکه «العهد»، پس از این موضوع تعدادی از عشایر استان بقاع بیانیه‌هایی صادر و با سید حسن نصرالله تجدید میثاق کردند.

استان بقاع واقع در شرق لبنان شامل هرمل، بعلبک، زهله، بقاع غربی و رایشه است.

عشیره «آل شمص» در بیانیه خود ضمن تحدید بیعت با نصرالله اعلام کرد: از طرف تمام عشیره آل شمص، کوچک و بزرگ آنها و نیز تمام اهالی بقاع اعلام می‌کنیم اجازه انحراف در مطالبات برحق تظاهرات‌کنندگان مسالمت‌آمیز در تمام مناطق لبنان با هجمه و ضربه به مقاومتی که لبنان را آزاد کرده، نمی‌دهیم و اعلام می‌کنیم ما تحت لوای سید حسن نصرالله و مقاومت شریف قرار داریم و با تمام امکانات و اراده شکست‌ناپذیر گوش به فرمان سید هستیم.

عشیره «آل مقداد» هم در بیانیه خود بر مسالمت‌آمیز بودن تظاهرات در همه مناطق لبنان تأکید کرد و گفت: با تمام توان و اراده شکست‌ناپذیر، گوش به فرمان سید حسن نصرالله هستیم.

عشیره «آل امهز» سید حسن نصرالله را «شریف‌ترین مردم» خواند و بر درستی سخنان وی تأکید کرد.

عشیره «آل المصری» بر ایستادن در کنار سید حسن نصرالله تأکید و اعلام کرد: اجازه نخواهیم داد که مطالبات برحق مردم مورد سوءاستفاده قرار بگیرد و از آنها برای هجمه به مقاومتی که از لبنان با تمام طوایف آن دفاع کرده، استفاده شود. اعلام می‌کنیم که ما تحت لوای سید حسن نصرالله هستیم.

خانواده «سید علی محمد حسن عثمان» نیز با سید حسن نصرالله تجدید میثاق کرد، وی را «سید مقاومت» خواند و گفت، منتظر یک اشاره و گوش به فرمان وی است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *