کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

زدن ۱۴ گل به کامبوج کار را خراب کرد

24 مهر 1398 ساعت 10:36

کارشناس فوتبال ایران گفت: منتقدان تذکرات لازم را داده بودند که زدن ۱۴ گل به کامبوج تضمین پیروزی بر بحرین نیست و متاسفانه در منامه غافلگیر شدیم.


به گزارش جهان نیوز، تیم ملی فوتبال ایران در سومین بازی از مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل میزبانش بحرین تن به شکست یک بر صفر داد.
 
در خصوص این بازی رحمان رضایی  اظهار داشت: تیم ملی ایران از نظر فوتبالی هم خیلی نسبت به حریف چربش و برتری نداشت. در این بازی هم ما می‌توانستیم یک پیروزی خفیف به دست آوریم، هم بحرینی‌ها و هم بازی می‌توانست مساوی شود. چه بسا اگر آن پنالتی مشکوک گرفته نمی‌شد بحرینی‌ها قادر به گل زدن به ما نبودند.

وی تاکید کرد: تیم ملی ایران تنها بعد از آن که از حریف عقب افتاد قدری بر فشار حملاتش اضافه کرد که آن میزان فشار به تنهایی برای گل زدن در آن دقایق کافی نبود.

مدافع پیشین تیم ملی ایران بیان داشت: کارشناسان قبل از بازی هشدارهای لازم را داده بودند و عنوان شده بود که زدن ۱۴ گل به کامبوج تضمینی برای پیروزی بر بحرین نیست. هشدار داده شده بود که نباید بحرین را دست کم گرفت و در باد آن پیروزی خوابید. اما به نظر می‌رسید که ملی پوشان ما در دقایقی از بازی حریف را دست کم گرفته بودند.

رضایی گفت: از ابتدا هم مشخص بود حریفان اصلی ما در این گروه عراق و بحرین هستند و ما باید امتیازات لازم را از این دو تیم بگیریم. نباید خدای نکرده در بازی بعدی به عراق هم ببازیم چون در این صورت ممکن است صعودمان از این گروه به چالش کشیده شود.

منبع: مهر


کد مطلب: 704259

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/704259/زدن-۱۴-گل-کامبوج-کار-خراب

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com