دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - 24 Feb 2020
 
۵
۳۴
نطق افشاگرانه نماینده قزوین علیه وزیر جوان؛

جهرمی با پول، رسانه و ارتباطات امنیتی دهان منتقدان را می‌بندد/ آقای وزیر! درباره استخدام‌های فامیلی خود هم توضیح دهید +فیلم

سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹
کد مطلب: 703550
نماینده اصلاح‌طلب مجلس خطاب به رئیس‌جمهور گفت: امروز وزیر ارتباطات با تجمیع پول، رسانه و ارتباطات سیاسی ـ امنیتی دهان رقبا و منتقدان خود را گازاَنبُری بسته و توانسته مخالفان خود را خوار و خفیف کند.
جهرمی با پول، رسانه و ارتباطات امنیتی دهان منتقدان را می‌بندد/ آقای وزیر! درباره استخدام‌های فامیلی خود هم توضیح دهید +فیلم
به گزارش جهان نيوز، سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور امروز سه‌شنبه (16 مهر 98) پارلمان اظهارداشت: امروز باید از ضعف مدیرانی که اخلاق، ایمان و خدمت را به قربانگاه سیاست بازی‌های خود برده اند و از آن دستاویزی ساخته‌اند تا همیشه پشت میز مدیریت بمانند، بگویم. سخن می‌گویم و دشنام می‌خورم به امید آسودگی مردم، پیشرفت کشور و اعتلای نظام و گرنه سکوت و انفعال راحت‌ترین کار است.

وی افزود: امروز روی سخنم  با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات است؛ آقای جهرمی! این روزها پیگیر بحث خدمات ارزش افزوده هستید، احسنت؛ می‌گویید در مقابل فیلترینگ ایستاده اید، دست مریزاد؛ بعد از فیلترینگ برای تعداد معدودی از افراد رسانه‌ای امکان برخورداری از اینترنت بدون فیلتر فراهم کردید؛ بسیار عالی، اما آقای وزیر چرا افراد مشخص که خبرهای تعیین شده از سوی مجموعه شما را پوشش گسترده می‌دهند از این امکان برخوردار هستند؟ جنابعالی که فریاد عدالتخواهیتان گوش فلک را پر کرده، چرا این امکان را به صورت شفاف و بدون پیش شرط برای همه اهالی مطبوعات فراهم نکرده و نمی کنید؟

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چرا باید به محض انتقاد اصولی از حضرتعالی، افرادی با نقاب های رنگارنگ در فضای سایبری گسیل شوند تا هر صدا و نقدی را با توهین و تهمت و افترا خفه کنند؟ چرا باید آنکه سال‌ها صادقانه در عرصه رسانه کار می‌کند با هزاران مشکل مالی معیشتی رو‌به‌رو باشد و آن دیگری هر ماه با امکانات و خدمات و کارت‌های هدیه، مزد بی اخلاقی‌های خود را از جیب بیت المال بگیرد؟

زرآبادی ادامه داد: چرا باید وزیر دولتی که با شعار اخلاق و اعتدال روی کار آمده است، به جای فعالیت اصولی و زیربنایی و اقدام عملی برای توسعه زیرساختهای فناوری و ارتباطی کشور و مقابله عملیاتی با فساد، به دنبال تظاهر و سوء استفاده از بیت المال برای تبلیغ خود و سرکوب رسانه ای مخالفین و منتقدان و حفظ قدرتش باشد؟

وی گفت: امروز توئیتر آقای وزیر مملو از کارهای نمایشی آن‌هم در مورد مسائل شخصی است نه انتشار اطلاعات کلیدی و گزارش عملکرد وزارتخانه‌اش اما ای کاش هزینه این تبلیغات را از جیب خود پرداخت می کردید نه با پول وزارتخانه و اپراتورها. باید پرسید گردش آزاد اطلاعات این است؟ عاقبت اتاق شیشه‌ای این بود؟ صداقت در رفتار و گفتار با مردم در کجای این عملکرد جای دارد؟

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: جنابعالی که این روزها شعارتان حق‌الناس است کمی هم در خصوص قراردادهای خرید خارجی هزاران میلیاردی در زیرساخت، همراه اول، مخابرات و رایتل توضیح بفرمایید. در خصوص قراردادهای تبلیغاتی و اسپانسری مالی همراه اول و رایتل شفاف سازی کنید و از انتصابات و استخدام‌های فامیلی و گروهی خود در این شرکت‌ها توضیح بگوئید. در حالی که بهترین استعدادهای نخبه کشور بیکار هستند این استخدام‌ها به دستور چه کسی انجام شده است؟

زرآبادی در ادامه نطق خود خطاب به رئیس جمهور گفت: جناب آقای رئیس جمهور! مگر شعارتان این نبود که بگذاریم شایستگان به ملت خدمت کنند و قرارمان این نبود که ناکارآمدان و بداخلاقان در خانه باشند؟ پس چرا با شروع دولت تدبیر و امید، فردی به عنوان قائم مقام وزیر کار و رئیس هیأت مدیره شستا منصوب می‌شود که مهره‌های نزدیک به خود را در هیأت مدیره رایتل قرار می‌دهد، رایتلی که معلوم نیست در آن چه مدیریتی صورت گرفته که با 3 هزار میلیارد سرمایه‌گذاری به 1700 میلیارد زیان انباشته رسیده.

بیشتر بخوانید:
دسترسی ایرانی‌ها به توئیتر ضامن امنیت ملی است!
رابطه مدیران «وس» با آذری جهرمی چیست؟!


وی تصریح کرد: آقای جهرمی می دانید که رایتل می بایست 1200 میلیارد سالانه به دولت حق درآمد پرداخت می‌کرد و 1400 میلیارد سالانه به تامین‌اجتماعی سود می داد، نگویید که نمی دانید این پول به بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی باید می رسید، که نرسید و یکسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با تمام پیگیری‌ها تحقق نیافت.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اما با این حجم از ناکارآمدی چند سال بعد همان مدیران پاداش مدیریتی می‌گیرند و مدیریت بزرگترین بنگاههای اقتصادی حوزه ICT و وزارت را  در دست می گیرند. احسنت به این همه لابی، چه خوب توانستید مدیران یک حوزه استراتژیک را در یک ساختمان مسکونی دور یکدیگر جمع کنید و در آنجا مسائل حیاتی را برای خود ببرید و بدوزید.

زرآبادی خطاب به وزیر ارتباطات بیان کرد: آقای جهرمی! حق‌الناس و بیت المال این پول های هزار میلیاردی است که باید با شفافیت در خصوص آن صحبت شود، جنگ توئیتری و ظاهری به راه انداخته اید که چه بشود؟ در خصوص انحصارطلبی و تبعیض و بی عدالتی به مردم گزارش دهید که به جای توئیت زدن چه اقدام عملی جدی داشته اید؟  

وی تصریح کرد: مگر خانم مینا مهرنوش مدیرعامل به زور مستعفی رایتل چه می‌خواست بگوید که شما تمام توان خود را گذاشتید تا یک‌ ماهه او را با فشار سیاسی و امنیتی برکنار کنید، مصوبه غیرقانونی سازمان تنظیم، فشار به وزیر کار، حمله سازمان یافته فضای مجازی و انواع و اقسام تهمت‌ها و افتراها و بازی با آبروی یک زن مومن، چه چیز را می خواهید از دید مردم و دستگاه‌های نظارتی پنهان کنید؟

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی اضافه اظهارداشت: از امکان افشای چه موضوعاتی می ترسیدید که پروژه حذف را با سرعت و با استفاده از تمام ابزار ها کلید زدید؟ مگر برادر شما به خاطر حفظ وطن و ناموس این کشور در جبهه‌های حق علیه باطل شهید نشده‌اند؟ به راستی این است ادامه راه شهدا که آبروی یک زن مومن را که حرمتی چون کعبه دارد بازیچه مطامع خود قرار می دهید؟

زرآبادی ادامه داد: گفتید که خانم مهرنوش با دکترای اقتصاد و 15 سال سابقه فعالیت در حوزه ICT تخصص و تحصیلات کافی را ندارند، می شود پاسخ دهید که جنابعالی و متحدانتان با چه مدرکی در وزارت اطلاعات جذب شدید و بر اساس چه شایستگی و یا عملکرد مثبت یک شبه ره صدساله را در حوزه ICT طی کرده اید؟  

وی اضافه کرد: آقای جهرمی دغدغه شما حق الناس نیست، بلکه تغییر بازیگران اصلی اقتصاد دیجیتال و نشاندن مهره های خودتان و تیمتان بر سر چاه‌های درآمدی جدید فضای مجازی است. مگر به مکالمات تلفنی دسترسی دارید که از چند روز پیش خبر نطق امروز را داشتید و تمام تلاش خود را کردید که این اتفاق رخ ندهد؟

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: و اما یک جمله؛ آقای رئیس جمهور گفتید که وقتی تفنگ، پول و رسانه در اختیار یک نهاد باشد، فساد می آورد. امروز وزیر شما، با تجمیع پول، رسانه و ارتباطات سیاسی و امنیتی دهان رقبا و منتقدان خود را گاز انبری بسته است و الحق و النصاف خوب توانسته که مخالفین خود را خوار و خفیف و خراب کند. علی برکت الله.

زرآبادی ادامه داد: البته موضوعات بیشتری به همراه مستندات در حوزه مدیریت  ICT وجود دارد که در صورت عدم اصلاح فرآیندها قطعاً به مردم و رسانه ها گزارش و مستندات را ارائه خواهم داد.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در پایان بیان کرد: به مردم شریف حوزه انتخابیه ام اعلام می دارم که به زودی در خصوص وضعیت مدیریتی استان و مشکلات و کمبودها نطقی در صحن علنی خواهم داشت.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
این هم شا یعه وهم دروغ است
سرور
Iran, Islamic Republic of

آفرین. در مجلس یک مرد پیدا شد جواب این کارهای ویترینی و تبلیغاتی جهرمی را بدهد.
رامین
Iran, Islamic Republic of
نزدیک انتخابات و این نطق ها....
خانم زرابادی بهتر نیست به درد کارخانه های ورشکسته استان قزوین و مقصرین این فجایع برسید؟
Iran, Islamic Republic of
اون سرجایش، این نطق مردانه هم سرجایش.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
لپ تاب ها که برگشت حالا نوبت این شد؟!!
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
...
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
احسنت به شما. تا انتخابات 5 ماه دیگه مونده و باید برای تبلیغات هم که شده رفتارهای انقلابی از خودتون نشون بدید
United Arab Emirates
این شخص چکیده کل دولت کنونی است.!!!
گویا جهرمی بدجوری پته برخی رو ریخته رو آب
ما که متوجه نشدیم پول فیلتر شکن تو جیب ارگان می ره اما گویا همون ارگان قراره جهرمی رو تا آخر به توپ ببنده
France
جهرمی نمونه یک جوان انقلابی واقعی است که رضایت رهبری از ایشان در گسترش فرهنگ حسینی و اسلامی بر همگان روشن است...
سرور
Iran, Islamic Republic of
این نظر خودت هست.
در ضمن رضایت رهبری عزیز را از کجا آوردی؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
تو هم یکی از افراد رسانه ای جهرمی نیستی؟!
علی
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
وزیر جوان باید شفاف سازی رو از خودش شروع کنه
Iran, Islamic Republic of
ایضا حق الناس را!!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
چرا مجلس ورود پیدا نمی کند و تحقیق و تفحص نمی کند؟؟؟!!!
ممد
United States
این جوان هم متاسفانه از بزرگترهایش یاد گرفته!!!
Romania
...
Iran, Islamic Republic of
قوه قضاییه و اطلاعات سپاه ورود کنه.
رضا
Iran, Islamic Republic of
وجداناً جاى سؤال نيست كه جهان نيوزى كه به خون اصلاح طلب ها تشنه است چطور نطق يك نماينده اصلاح طلب رو بدون كم و كسر منتشر كند ؟! اونهم بدون متلك هاى مرسوم ! جاى تبريك داره يا تسليت ؟!
Iran, Islamic Republic of
برادر رضای عزیز که انشاءالله با صاحب نامت محشور و شوی و عاقبت بخیر گردی پاسخ شما در خصوص مشی جهان نیوزی ها این است :
حب الشی و بغض الشی یعمی و یصم.
مازندرانی
Iran, Islamic Republic of
خانم زرآبادی , نگفتی این نطق رو کی برات نوشته؟
Iran, Islamic Republic of
جهان تیغی ها ها ها ها
خداحافظ جهرمی با کاندید ریاست جمهوری شدن.
مازندرانی
Iran, Islamic Republic of
از دوتا محمد جواد برای ریاست جمهوری یکی رو انتخاب میکنیم نگران نباشید.
جهرمی دفاعیه ای هم دارید ارائه کنید!
محمد
Iran, Islamic Republic of
در جامعه ما اگر کسی برای قوم و خویش و دوستانش کاری نکند فرذایی که که پست ندارد تنها می می ماند...!!!!
United Kingdom
...
حسین
جهرمی باید استیضاح بشه
Iran, Islamic Republic of
...
United Arab Emirates
یه نفر هم که مردمی هست و قصد کاروخدمت داره نمیگذارند با این حرفها به نظر میرسه قصد تخریب دارند الله اعلم