شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ - 22 Feb 2020
 
۰
۵

روحانی ۲۴ مهر به دانشگاه تهران می‌رود

دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۸
کد مطلب: 703393
به گزارش جهان نيوز، رئيس ستاد برگزاري مراسم آغاز سال تحصيلي جديد با تاکيد بر اينکه رئيس‌جمهور چهارشنبه هفته آينده 24 مهرماه به دانشگاه تهران مي‌رود، ‌گفت: دانشجويان، برگزيدگان آزمون سراسري و همراهان، نمايندگان تمامي تشکل‌هاي دانشجويي، استادان و اعضاي هيات علمي دانشگاه‌ها و روساي دانشگاه‌هاي کشور، مجريان و دست اندرکاران آموزش عالي و دانشگاه‌هاي کشور از جمله مهمانان اين مراسم هستند.

احمدرضا خضري ضمن اعلام اين خبر به تشريح جزئيات برنامه آغاز سال تحصيلي جديد که با حضور رئيس‌جمهور در دانشگاه تهران برگزار مي‌شود، اظهار کرد: برنامه فوق با مشارکت دانشگاه علوم پزشکي تهران و مديريت دانشگاه تهران برگزار مي‌شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
درپاسخ به حسن روحانی
درپاسخ به ظریف
درپاسخ به عراقچی
اگر واقعا داشتن سلاح هسته ای تا این اندازه بد است پس چرا که مدعیان حقوق بشرخیانتکار شماره یک تاکنون هیچ اعتراضی به سلاح های هسته ای آمریکا، غرب و رژیم جعلی صهیونیستی نمی کنند و مجامع حقوق بشری خغه خون گرفتند ، هیچ کاری نمی کنند و سکوت اختیار کرده اند؟.
Iran, Islamic Republic of
مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا در جریان سفر خود به یونان به تکرار ادعاهای واهی و بی‌اساس مقامات آمریکایی علیه کشورمان پرداخت و مدعی شد که اقدامات ایران موجی بی‌ثباتی در منطقه شده است.
چرا روحانی، ظریف، عراقچی و مسئولین دربرابر دخالت مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا سکوت می کنند؟!!!
Iran, Islamic Republic of
که اقدامات آمریکا همراه با چند کشور دیگرازسال 2001 تاکنون موجی بی‌ثباتی در منطقه شده است.
و سازمان های بین المللی هم ازسال 2001 تاکنون دربرابر آمریکا و متحدانش سکوت کرده اند؟
سعیده
Iran, Islamic Republic of
چه خبر مهمی!!!!!! خوب بره =