کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

آمار عجیب استقلال استراماچونی

5 مهر 1398 ساعت 9:50

استقلال استراماچونی، در 5 هفته 4 بار در آستانه پیروزی قرار گرفته و آن را از دست داده است.


به گزارش جهان نیوز، 5 بازی و 3 امتیاز، کارنامه ضعیفی برای استقلال محسوب می‌شود. به خصوص که آن‌ها سه بار، با گل‌های پس از دقیقه 90 امتیاز از دست دادند. بازی با ماشین سازی یک امتیاز و بازی با فولاد و ذوب آهن، 2 امتیاز استقلال در وقت‌های تلف شده از دست رفت. مجموعا 5 امتیاز، که می‌توانست آن‌ها را تا رده ششم جدول بالا ببرد.

 
مشکل بزرگتر استقلال اما، ناکامی این تیم در حفظ پیروزی است. استقلال بدون برد، در این 5 هفته 4 بار فرصت پیروزی را داشته و از حریفانش جلو افتاده و هر بار، نتوانسته برتری را حفظ کند. بازی با فولاد و نفت مسجد سلیمان، استقلال زننده گل اول بازی بود اما در نهایت، با مساوی زمین را ترک کرد. بازی امروز با ذوب آهن، آن‌ها دو بار از حریف‌شان جلو افتادند و هر دو بار، برد را از دست دادند. برای درک اهمیت این مشکل، می‌توان آمار آن‌ها را می‌توان با پرسپولیس کالدرون یا تراکتور دنیزلی مقایسه کرد. پرسپولیس و تراکتورسازی، سه بار از حریفان‌شان جلو افتاده‌اند و هر سه بازی هم توانسته‌اند با پیروزی از زمین خارج شوند.

استقلال در طرف مقابل، هیچوقت نتوانسته از شکست فرار کند. آن‌ها دو بار مقابل ماشین‌سازی و پرسپولیس، عقب افتادند و هر دو بار، آن‌قدر دیر این اتفاق افتاد که فرصتی برای بازگشت نباشد. برنگشتن به هیچ بازی بعد از عقب افتادن و حفظ نکردن هر 4 فرصت پیروزی، باعث شده استقلال با استراما، شروعی سخت را در لیگ برتر تجربه کند.
 
منبع: وب سایت برنامه نود


کد مطلب: 702191

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/702191/آمار-عجیب-استقلال-استراماچونی

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com