دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - 30 Mar 2020
 
۱

قائم مقام مالي و اقتصادي گروه صنعتي ايران خودرو منصوب شد

سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵
کد مطلب: 701980
در حكمي از سوي فرشاد مقيمي مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو دكتر عباس حاج فتحعلي‌ها به عنوان قائم مقام مالي و اقتصادي اين گروه صنعتي منصوب شد.
قائم مقام مالي و اقتصادي گروه صنعتي ايران خودرو منصوب شد
به گزارش ايكوپرس، دراين حكم آمده است به توجه به سوابق و شايستگي هاي ايشان انتظار دارد فعاليت هاي مرتبط با امور مالي و اقتصادي شركت ايران خودرو و تمامي شركت هاي تحت پوشش گروه را به نحوي راهبري و سازماندهي كنيد كه چشم انداز ها و اهداف متعالي گروه طي يك برنامه جامع و كارآمد تحق يابد.

گفتني است،‌ عباس حاج فتحعلي‌ها داراي مدرك دكتراي مهندسي صنايع از دانشگاه تربيت مدرس است و در سوابق و تجربيات كاري وي، مدير عاملي بيمه آسيا، مشاور وزير امور اقتصادي و دارايي، معاون بهره برداري و نوسازي سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران، مدير عامل سازمان بهروري ملي ايران، عضو هيات مديره بيمه البرز و... به چشم مي خورد.

وي داراي تاليفات متعددي از جمله كتب و مقالات علمي در نشريات و همايش هاي تخصصي بوده و در دانشگاه هاي مختلف تدريس داشته است.

حاج فتحعلي‌ها از مديران پاكدستي است كه درشرايط كنوني كشور با استفاده از تمام ظرفيت‌هاي موجود  مي‌تواند مسير ارتقاي سازماني را بهبود بخشد.
برچسب ها: جهان نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *