چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ - 29 Jan 2020
 
۱
۱

ترامپ به استیضاح نزدیک‌تر شد

پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴
کد مطلب: 700635
«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا یک قدم به انجام استیضاح در کنگره این کشور نزدیک‌تر شد.
ترامپ به استیضاح نزدیک‌تر شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از رویترز، کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا با انجام اقدامات لازم برای تحقیقات پیرامون انجام استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور موافقت کرد.

بر این اساس یکی از مهمترین گام‌های مجلس نمایندگان برای استیضاح ترامپ به پیش رفت و رئیس جمهور آمریکا یک گام به استیضاح در کنگره نزدیک تر شد.

اقدام کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در حالی صورت گرفته که برخی از مهمترین سران دموکرات با استیضاح ترامپ همچنان مخالفند.

از سوی دیگر با وجود اکثریت دموکرات در مجلس نمایندگان، اما با توجه به تسلط جمهوری‌خواهان بر اکثریت کرسی‌های مجلس سنای این کشور، استیضاح ترامپ روند پچیده و دشواری را در پیش خواهد داشت.

پیشتر برخی منابع آمریکایی گفته بودند که روند احتمالی برای تحقیقات کمیته قضائی مجلس نمایندگان آمریکا با توجه به اتهامات وارد شده به ترامپ در جریان ارتباط با یکی از بازیگران فیلم‌های مستهجن و پرداخت حق السکوت خواهد بود.

در صورتی که مجلس نمایندگان موفق به تصویب کامل طرح استیضاح ترامپ شود، این درخواست به مجلس سنا خواهد رفت و مجلس سنا روند استیضاح را با طرح سوالاتی در جلسات علنی با رئیس جمهور آغاز خواهد کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
این بی انصافها فکری به حال قلب بیمار فسیل های سیاسی ایران نمی کنند؟ در جالت اول و انجام استیضاح گروه هوادار مذاکره آنی قلبشان سکته می کند و هواداران داخلی دموکراتها که امضای کری برایشان از قرآن کریم مهمتر بود ذوق مرگ میشن و در حالت رد استیضاح جای این دو گروه از نظر سکته و ذوق مرگی عوض میشه.
لطفا یه نفر به مجالس امریکا خبر بده که بر اساس شرایط داخلی ایران و عدم امکان برگزاری مجالس متعدد همزمان فاتحه از این امر خودداری کنند