کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

توجیه بازیگر هتاک به ساحت سیدالشهداء(ع): با امام حسین(ع) گفتگوی تخیلی داشتم!

20 شهريور 1398 ساعت 22:14

صبا کمالی نوشته است: از اینکه من رو بی‌اعتقاد یا دشمن مذهبم معرفی کردند، بسیار گله‌مند هستم


به گزارش جهان نیوز، در پی انتشار پست توهین آمیز بازیگر سینما و تلویزیون به ساحت مقدس امام حسین(ع)، قرار بازداشت وی صادر شد.

پیگیری ها حاکیست پس از توئیت «صبا کمالی» بازیگر سینما و تلویزیون، قرار بازداشت این بازیگر صادر شده و اخبار ضدونقیضی از بازداشت وی مخابره شده است. 

وی پس از دقایقی پست اهانت آمیز به حضرت سیدالشهداء(ع) را که به بهانه ماجرای مشکوک «دختر آبی» منتشر کرده بود، از صفحه اش حذف کرد.

گفتنی است این بازیگر هتاک در فیلم هایی همچون «پس از باران» و «آینه های نشکن» ابفای نقش کرده و طی سال های گذشته بارها از فساد درون سینما لب به اعتراض گشوده بود.

هرچند انتشار متن یا تصویر این هتاکی به خوبی عمق این بی احترامی و هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را مشخص می کند اما جهان نیوز از بازنشر این هتاکی نسبت به سالار شهیدان شرم دارد.

بازیگر هتاک طلبکار هم شد
صبا کمالی، بازیگر سینما و تلویزیون، پس از انتقادهای گسترده از پست اینستاگرامی‌اش، ضمن پاک کردن آن، توضیحاتی را ارائه کرده و وقیحانه بدون عذرخواهی طلبکار هم شده است.

او نوشت: «به علت کج‌فهمی، بی‌سوادی، متعصب بودنِ بدون تفکر، اطلاع نداشتن از اصول نمایشنامه‌نویسی که رشته اول تحصیلی منه، به علت بیماری افرادی از جامعه که چه بسا حقوق بگیرانِ جیره‌خوارِ دشمنان ایران باشند، نسبت‌های بس ابلهانه به من زدند و من رو بدون اعتقاد معرفی کردند....و از کامنت‌هایی که گذاشتند متوجه شدم....اتفاقا بسیار بی‌وجدان هم هستند.

به این علت، گفت‌وگوی تخیلی و صمیمانه خودم با امام حسین(ع) را برداشتم. و از اینکه من رو بی‌اعتقاد یا دشمن مذهبم معرفی کردند، بسیار گله‌مند هستم.

در نمایشنامه، ما حتی با خدا جدل می‌کنیم و حتی دعوا....این‌که دیگران امامان رو از خدا بالاتر می‌دونند ، خودشون می‌دونند چرا.........

لعنت خدا بر ستمگران هر دوران و هر سرزمینی که امام حسین (ع) و جوان‌های رشید ایران، براش شهید شدند.»


کد مطلب: 700564

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/700564/توجیه-بازیگر-هتاک-ساحت-سیدالشهداء-ع-امام-حسین-گفتگوی-تخیلی-داشتم

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com