شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ - 22 Feb 2020
 
۰
۱

دولت اراده‌ای برای پرداخت مطالبات فرهنگیان ندارد

چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
کد مطلب: 700488
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دولت اراده‌ای برای پرداخت مطالبات فرهنگیان ندارد و سال گذشته نیز آقای نوبخت قول مساعد داد تا مطالبات فرهنگیان پرداخت شود که متاسفانه به قولش عمل نکرد.
دولت اراده‌ای برای پرداخت مطالبات فرهنگیان ندارد
به گزارش جهان نيوز، ضیاءاله اعزازی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اختیارات رئیس‌جمهور اظهار داشت: در دولت‌های قبلی جلسه‌ای به عنوان شورای هماهنگی سران قوا تشکیل نیافته بود که این برای اولین بار در طول تاریخ نظام در زمان ریاست جمهوری آقای روحانی تشکیل شد که  ریاست جلسه شورای هماهنگی سران قوا نیز با آقای روحانی است.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: مردم از کسی که اختیارات فراوانی دارد انتظار بیشتری دارند تا دغدغه‌ها و مشکلات کشور را سریع‌تر حل کند، این در حالی است که ما عمل خاصی را از سوی دولت برای برون‌رفت از مشکلات مشاهده نمی‌کنیم.

اعزازی در ادامه با اشاره به مطالبات فرهنگیان اظهار داشت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این سه سال تمام تلاش خود در این خصوص انجام داد که دراین راستا جلسات مختلفی با وزرای آموزش و پرورش، کارشناسان بودجه وآقای نوبخت برگزار کردیم که متاسفانه نتیجه‌ای حاصل نشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت اراده‌ای برای پرداخت مطالبات فرهنگیان ندارد ابراز کرد: سال گذشته نیز آقای نوبخت در کمیسیون آموزش و تحقیقات حضوریافت و قول مساعد داد تا در اولین فرصت مطالبات فرهنگیان پرداخت شود که متاسفانه به قولش عمل نکرد.

وی ادامه داد: ابزار نظارتی مجلس نیز سؤال و استیضاح است که در این راستا وزیر آموزش و پرورش تازه روی کار آمد و باید قبلی‌ها پاسخگو می‌بودند، تذکر و استیضاح از سازمان برنامه و بودجه نیز درآیین نامه نیامده و از اختیارت مجلس خارج است.

منبع:تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
پولی نیست و دولت برای پرداخت حقوق و دستمزد در مضیقه قرار گرفته است ولی کارمند جماعت وضعیت جنگ اقتصادی را درک نمی کنند و فکر می کنند دولت پول دارد ولی پرداخت نمی کند ولی دولت واقعا پولی در دست ندارد وگرنه پرداخت می کرد و اگر به سمت برداشت از منابع بانک مرکزی برود تورم وحشتناکی اقتصاد ایران را در می نورد و تر و خشک را باهم می سوزاند.