جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - 14 Aug 2020
 
۰
۲

فعال اصلاح‌طلب: روحانی چشم‌انداز اقتصادی ندارد

شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۰
کد مطلب: 700183
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی می‌گوید روحانی نسبت به مسائل اقتصادی، چشم‌انداز ندارد.
فعال اصلاح‌طلب: روحانی چشم‌انداز اقتصادی ندارد
به گزارش جهان نيوز، محمدصادق جوادی حصارعضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به روزنامه فرهیختگان گفت: در دولت آقای روحانی در مقطعی شاهد شکوفایی اقتصادی بودیم ولی به نظر من دولت آقای روحانی در تعیین استراتژی دچار اشتباه شد. دولت استراتژی خود را متزلزل تعریف کرد، به گونه‌ای که با تغییر هر وزیر استراتژی نیز تغییر کرد. به‌عنوان مثال دیدگاه آقایان طیب‌نیا و کرباسیان با هم متفاوت بود.

وی افزود: یک دولت که نمی‌تواند بگوید من هم این استراتژی را قبول دارم هم آن را. این نشان می‌دهد خود آقای روحانی نسبت به دولت و مسائل اقتصادی چشم‌انداز روشنی ندارد. آقای روحانی استراتژی روشنی در حوزه اقتصاد نداشتند. البته تنها یک عامل دخیل نیست و عوامل مختلف تعیین‌کننده است. آقای روحانی که امروز به این بن‌بست رسیده است، نمی‌خواست از ابتدا به این بن‌بست برسد و می‌خواست وضع بهتری ترسیم کند، ولی با گزینش نیروهای ناکارآمد نتوانسته اهداف خود را محقق کند و در این باتلاق گیر افتاده است.

جوادی حصار همچنین می‌گوید: بدیهی است از دولتی که به روز عمل می‌کند نباید توقع داشت که چشم‌انداز ۶ ماه بعدش خیلی روشن باشد. نمونه آن می‌شود تغییر وزیر آموزش و پرورش و سه ماه قرار دادن یک نفر در جایگاه وزیر بدیهی است که مسیر به هر حال در این مدت تغییر کرده است.

منبع:کیهان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
ديگه تموم شد امسال در انتخابات مجلس اخر قصه است!!
ب
Iran, Islamic Republic of
جناب نه تنها شما بلکه تما کسانی از ایشان حمایت کردن مقصر هستند ..