چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - 1 Apr 2020
 
۰

یک میلیون کارت سوخت در پست معطل هستند

دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۱
کد مطلب: 699072
شرکت پخش فراورده های نفتی ایران:بیش از یک میلیون کارت سوخت در باجه های معطله شرکت پست باقی مانده است.
یک میلیون کارت سوخت در پست معطل هستند
به گزارش جهان نيوز، مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایراندر مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: هموطنان برای رصد کارت سوخت خود و دریافت آن می توانند به سایت پلیس مراجعه نمایند که دراین سایت حتی به صورت جزئی منطقه پستی که کارت سوختشان در آن موجود است نشان داده می شود.

شهرام رضایی با اشاره به اعمال محدودیت های جدید در خصوص عرضه بنزین به رانندگان از طریق کارت سوخت جایگاه داران گفت: پیش از این صاحبان خودرو می توانستند به راحتی روزانه 60 لیتر بنزین در یک جایگاه دریافت کنند اما از ابتدای شهریور فقط می توانند 30 لیتر دریافت کنند و بعد از قطع و وصل کارت به دستگاه و همچنین سپری شدن اندکی زمان دوباره اقدام به دریافت 30 لیتر دیگر می کنند.

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران افزود: توصیه ما به مالکان خودرو این است که در جایگاه ها از کارت سوخت شخصی استفاده کنند چرا که عرضه بنزین از طریق کارت سوخت جایگاه داران در آینده محدودتر خواهد شد.

رضایی خاطر نشان کرد: از 22 مرداد که استفاده از کارت سوخت شخصی در جایگاه ها الزامی شده بود تعداد استفاده کنندگان از کارت سوخت شخصی بسیار کم بود اما این تعداد در چند روز اخیر به 10 درصد رسیده است و ما هر 10 روز این موضوع را رصد خواهیم کرد.

منبع:خبرگزاری صدا و سیما
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *