کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

واکنش پلیس به بادیگارد بازی سلبریتی‌ها

3 شهريور 1398 ساعت 14:19

رئیس پلیس پایتخت از کشف ۲۷ کامیون حامل کالای قاچاق به‌ارزش ۶۰ میلیارد تومان خبر داد.


به گزارش جهان نیوز، سردار حسین رحیمی با اعلام خبر کشف محموله بزرگ قاچاق توسط پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: شب گذشته مأموران پلیس امنیت اقتصادی پایتخت موفق به کشف محموله بزرگ کالای قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به کشف ۲۷ کامیون کالای قاچاق در این عملیات ادامه داد: از این تعداد، ۲۰ کامیون شامل پارچه و هفت کامیون شامل بلورجات، کریستال، لوازم جانبی موبایل، دستگاه استخراج بیت‌کوین و پاور است.

وی با اشاره به دستگیری چهار متهم در رابطه با این پرونده، خاطرنشان کرد: اعضای این باند، کالای قاچاق را از جنوب و غرب کشور به تهران وارد کردند و در انبار‌های جنوبی پایتخت نگهداری می‌کردند.

به‌گفته رحیمی، ارزش اموال مکشوفه بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان است.

 
این مقام انتظامی افزود: در پنج ماه نخست سال جاری فقط در بخش پارچه ۸۲ درصد کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش پیدا کرده است.
رحیمی تصریح کرد: در پنج ماه گذشته از سال جاری، کل کشفیات قاچاق توسط پلیس تهران بزرگ ۷۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و بالغ بر ۱۴۸ میلیارد تومان بوده است.

رئیس پلیس پایتخت از برخورد جدی با قاچاقچیان کالا خبر داد و گفت: مسیر اصلی بسیاری از کالا‌های قاچاق تهران است و تلاش می‌کنیم ضمن مبارزه با قاچاقچیان، سرمایه‌گذاری در بخش تولید داخلی رونق پیدا کند.

بادیگارد‌های شخصی هیچ مجوزی برای فعالیت ندارند
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: بادیگارد‌های شخصی هیچگونه رسمیت و مجوزی ندارند.

سردار حسین رحیمی درباره استفاده برخی سلبریتی‌ها از بادیگارد‌های شخصی، اظهار کرد: در کشور نه بادیگارد داریم و نه چنین مجوزی برای افراد صادر کرده‌ایم و هرگونه اقدام در این رابطه غیرقانونی و خلاف است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: ممکن است فردی بخواهد از شخص دیگری در رفت‌وآمدهایش استفاده کند، اما بادیگارد‌ها هیچ رسمیت و مجوزی ندارند.
وی متذکر شد: پلیس هیچگونه امکانات دفاع‌شخصی به افرادی که با عنوان بادیگارد اقدام به فعالیت می‌کنند، نداده و نخواهد داد.

منبع:تسنیم


کد مطلب: 699024

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/699024/واکنش-پلیس-بادیگارد-بازی-سلبریتی-ها

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com