شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 29 Feb 2020
 
۱
۱۸

آزارگر جنسی دختران جوان را شناسایی کنید +عکس

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴
کد مطلب: 698812
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری مرد ۳۵ ساله خبرداد که با اغفال دختران جوان در فضای مجازی با آنها دوست شده وآنها را مورد آزار و اذیت قرار می داده است.
آزارگر جنسی دختران جوان را شناسایی کنید +عکس
به گزارش جهان نيوز، سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، معاون جنایی پلیس پایتخت، در تشریح خبر گفت: در چهارم اردیبهشت ماه سال گذشته، خانم جوانی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۲۷ ویژه امورجنایی تهران و ارائه شکوائیه اظهار می دارد توسط یک مرد جوان حدوداً ۳۵ ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

سرهنگ گودرزی افزود: شاکی پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار  داشت: حدود چند ماه قبل با شخصی که خود را فرشاد( ۲۰ ساله)  معرفی می کرد در فضای مجازی آشنا و دوست شدم و طی این مدت با وی بصورت چت صحبت می کردم که او چندروز قبل از وقوع به من پیشنهاد داد تا همدیگر را حضوری ملاقات کنیم و از آنجایی که بین هردو ما صمیمت ایجاد شده بود و توانسته بود اعتماد مرا جلب کند.

وی ادامه داد: من هم پذیرفتم و روز حادثه با فرشاد در محدوده تهرانپارس قرار گذاشتم. ساعت پنج عصر بود که یک خودروی شاسی بلند مشکیتویوتا راو فور در مقابل من توقف کرد و دیدم شخص پشت فرمان فرشاد نیست. راننده که متوجه تردید من شد، گفت که من دایی  فرشاد هستم و خود را شاهین معرفی کرد و من هم سوار ماشین شدم و حرکت کردیم تا اینکه مرا به یک ساختمان ۳ طبقه در همان محدوده برد. به محض ورود متوجه شدم ساختمان خالی از سکنه است و فهمیدم فرشادی در کار نیست. قبل از آنکه بتوانم اقدامی انجام بدهم در یک لحظه شاهین به سمتم حمله ور شد و هرچه التماسش کردم توجهی نکرد و بعداز اینکه مرا مورد آزار و اذیت قرار داد رهایم کرد. بلافصله به دادسرا مراجعه کردم و از وی شکایت کردم.
 

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی در ادامه گفت: کارآگاهان اداره شانزدهم پس از شنیدن اظهارات شاکی راهی محل وقوع جرم شدند که در تحقیقات اولیه هویت واقعی متجاوز بنام محمدرضا . ک مورد شناسایی قرار گرفت که در بررسی سوابق کیفری وی دارای ۱۰ فقره سابقه در زمینه‌های قتل، شرارت، آزار و اذیت، کلاهبرداری و... بود که با تایید تصویر وی توسط شاکی، کارآگاهان با بهره گیری از روشهای علمی کشف جرم موفق به شناسایی مخفیگاه متجاوز در محدوده تهرانپارس شدند و با هماهنگی بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران در مورخه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۸ طی یک عملیات پلیسی دستگیر و به اداره ۱۶ منتقل گردید.

سرهنگ گودرزی در ادامه افزود: در تحقیقات به عمل آمده از محمدرضا . ک  منکر هرگونه آزار و اذیت شد ولی پس از مواجهه با شاکی چاره ای جز بیان حقیقت نداشته و لب به اعتراف گشود و در توضیح شیوه و شگرد خود در اغفال دختران در فضای مجازی گفت: من در تلگرام با عکس و هویت جعلی با شاکی آشنا شده و او را فریب دادم و نقشه ام را اجرا کردم. متهم ادامه داد  طمعه هایم را از بین نوجوانان کم سن و سال در فضای مجازی  انتخاب می کردم و با آنان دوست می شدم و با جلب اعتماد آنان را به ساختمانی برده و مورد آزار و اذیت قرار می دادم.

سرهنگ کارآگاه گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستگیری مرد متجاوز و اعتراف صریح به بزه انتسابی وی با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر شکات در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ است.

سرهنگ کارآگاه گودرزی در پایان اشاره داشت: دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از سوی مقام قضایی صادر و  شهروندان در صورت شناسایی فرد اعلامی، می توانند جهت تشکیل پرونده مقدماتی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه نمایند.

منبع: مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


متحیر
Iran, Islamic Republic of
لطفا"به این بحش از متن بالا دقت کنید:
".......در بررسی سوابق کیفری وی دارای ۱۰ فقره سابقه در زمینه‌های قتل، شرارت، آزار و اذیت، کلاهبرداری و... بود....... "
من واقعا" نمیدانم برای زندانی کردن یا اعدام مجرمین ،چند فقره سوء سابقه یا قتل باید وجود داشته باشد آیا شماها میدانید ؟
Canada
...
جواد
Iran, Islamic Republic of
لعنت برشیطان رجیم..l..
جواد
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
دختری که در شبکه های اجتماعی با پسرها ارتباط برقرار میکند تا دختر خودش نخواد هیچ کس نمیتونه با او ارتباط برقرار کنه!!!!
Iran, Islamic Republic of
خب امثال این باید اعدام بشوند...
Iran, Islamic Republic of
دختر های ما انقدر ماجراجو شدند که با یک غریبه نامحرم چت می کنند قرار میذارند سوار ماشین یه غریبه می شوند و خودشون و خونوادشون رو تو دردسر می اندازند!!!
United States
ماجرا جو هم هستند....!!
Iran, Islamic Republic of
ماجراجو نيستند,بلكه متأسفانه شرم وحياشون ريخته شده.
دو چشم پر سو
Iran, Islamic Republic of
متأسفانه و در کمال شرمندگی، دادگاههایمان از ترس بوقهای جهانی؛ شاید جرأت و اجازه اعدام این موجودات را ندارند؟!!!،.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
بابا اعدام کنید دیگه
Iran, Islamic Republic of
اگر مجازات ها باز دارنده بود جرات تکرار چنین کارهایی نمی کردند!!!!
حسن
Iran, Islamic Republic of
جمهوری اسلامی تاکی می خواهد با هنجارشکنان وجانیان که سابقه بیش از یکبار سابقه شرارت دارد موش و گربه بازی کند
Iran, Islamic Republic of
و....
Iran, Islamic Republic of
اعدامش کنید این لاشخور را
United States
...
Iran, Islamic Republic of
درود بر جناب رئیسی .مبارزه با فساد درابعاد گسترده آغاز شده. متشکریم