شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - 18 Jan 2020
 
۰

محجوب: وضعیت سینمای امروز وخیم است

يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب: 697674
بازیگر سریال «صاحبدلان» گفت: این روزها پیشنهاد زیاد است، اتفاقاً کارگردانان بزرگی هم سراغم می آیند اما حیف که این کارگردانان بزرگ برای نقش‌های کوچک و بی اهمیت سراغ مرا می گیرند.
محجوب: وضعیت سینمای امروز وخیم است
به گزارش جهان نيوز، حسین محجوب بازیگر عرصه تلویزیون و سینما پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر در هیچ کاری بازی نمی‌کنم، پیشنهاداتی داشته‌ام اما هیچکدام از آنها برای من مطلوب نبوده‌اند.

وی با اشاره به وضعیت وخیم امروز سینما تاکید کرد: واقعاً باور کنید در این وضعیت و احوال بد سینما اصلاً دیگر دل و دماغ حرف زدن در مورد کیفیت و کمیت آثار نیست، سینما راه خوبی را پیش نگرفته و انگار قصدی هم برای بهتر شدن نسبت به گذشته ندارد. 

وضعیت سینمای امروز وخیم است/کارگردانان بزرگ برای نقش‌های کوچک سراغم می‌آیند//////////////یکشنبه

بازیگر سریال «صاحب دلان» دلیل کم کاری خود را اینگونه توصیف کرد: نقش خوب باشد من بازی می‌کنم، هیچ بازیگری دوست ندارد کم کار یا بیکار باشد، منتها تولیدات ما شاید به ظاهر زیاد شده اما چند اثر در سال تولید می‌شود که می‌توان از آن به عنوان یک فیلم سینمایی خوب یاد کرد؟.

وی در همین رابطه اذعان کرد: برخی از من می پرسند که راهکار خروج از وضعیت فعلی سینما چیست، باور کنید نمی‌دانم، من یک بازیگرم، باید فیلمنامه خوب پیشنهاد شود تا بازی کنم، مسئول حل مشکلات سینما من نیستم.

وضعیت سینمای امروز وخیم است/کارگردانان بزرگ برای نقش‌های کوچک سراغم می‌آیند//////////////یکشنبه

بازیگر فیلم سینمایی «ملک سلیمان» با اشاره به غیبت طولانی مدت خود در بازیگری افزود: مدت‌هاست از بازیگری دور شده‌ام و طبیعتاً دلتنگ آن هستم، من دوست دارم کار خودم یعنی بازیگری را انجام دهم، اما چه باید کرد وقتی هیچ پیشنهاد درستی نیست.

محجوب با اشاره به نقش‌های بی کیفیتی که به وی پیشنهاد می‌شود خاطرنشان کرد: این روزها پیشنهاد زیاد است، اتفاقاً کارگردانان بزرگی هم سراغم می‌آیند اما حیف که این کارگردانان بزرگ برای نقش‌های کوچک و بی اهمیت سراغ مرا می گیرند. 

منبع:میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *