کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پلنگ‌ جویبار به مسابقات جهانی می‌رسد؟

15 مرداد 1398 ساعت 14:15

رضا یزدانی در نامه‌ای که در خصوص تصمیمش برای عدم حضور در جام بین‌المللی گرجستان به فدراسیون داده، آسیب‌دیدگی را دلیل آن اعلام کرده است.


به گزارش جهان نیوز، کادرفنی تیم ملی و مدیر تیم‌های ملی کشتی در روزهای اخیر به شدت تاکید داشتند که نیاز است مدعی وزن 97 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد، پیش از حضور در جهانی در یک تورنمنت بین‌المللی دیگر محک بخورد.
 
براین‌اساس نام رضا یزدانی ابتدا در بین نفرات اعزامی به جام زیلکوفسکی و پس از لغو این تورنمنت، در لیست مسافران جام جایزه بزرگ گرجستان قرار گرفت اما از همان وقت زمزمه‌هایی مبنی بر عدم حضورش در این تورنمنت شنیده می‌شد.

این آخرین میدانی است که کادرفنی دو تیم آزاد و فرنگی می‌توانند نفرات‌شان را پیش از جهانی در آن محک بزنند و با توجه به اینکه یزدانی رسما به فدراسیون اعلام کرده نمی‌تواند در این جام روی تشک برود، باید دید کادرفنی تیم ملی چه تصمیمی در مورد او خواهد گرفت.

گفته می‌شود او در نامه خود به فدراسیون، دلیل این تصمیم را آسیب‌دیدگی از ناحیه گوش و تجمع آب درون گوش اعلام کرده است، چیزی که مدت‌هاست او را درگیر کرده، قطعا در مورد آسیب‌دیدگی او کمیسیون پزشکی تشکیل جلسه خواهد داد.

رضا یزدانی یکی از چند کشتی‌گیر عنوان‌دار و باسابقه‌ای بود که با آغاز کار کشتی با غلامرضا محمدی، همچون مهدی تقوی، حسن رحیمی، کمیل قاسمی و ... به اردوی تیم ملی دعوت شد، نفر دیگر در مراحل مختلف از جمع اردونشینان خارج و تصمیم قطعی‌شان را برای خداحافظی از دنیای قهرمانی گرفتند اما یزدانی همچنان به اردو رفت و در تمرینات شرکت کرد به امید آنکه در جهانی امسال سهمیه حضور در المپیک بعدی را بگیرد.

با این وجود باید دید با توجه به آسیب‌دیدگی او و همچنین کادرفنی‌ای که تاکید داشت او پیش از جهانی حتما در یک تورنمنت محک بخورد، در این خصوص چه تصمیمی اتخاذ خواهد شد و آیا قهرمان سابق کشتی جهان، شرکت در مسابقات جهانی 2019 قزاقستان را از دست داده است؟
 
منبع: تسنیم


کد مطلب: 697151

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/697151/پلنگ-جویبار-مسابقات-جهانی-می-رسد

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com