کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فتاحی: شاید دربی هفته اول باشد

14 مرداد 1398 ساعت 12:08

رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر توضیحاتی را پیرامون مراسم قرعه‌کشی در شهر مشهد ارائه کرد.


به گزارش جهان نیوز، سعید فتاحی در گفت و گو با برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم در خصوص برنامه سازمان لیگ برای قرعه‌کشی فردا در مشهد گفت:جا دارد از ریاست هیات فوتبال استان خراسان تشکر کنم چون این مراسم متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است و افتخار این را داریم که در جوار امام رضا(ع) این مراسم را برگزار کنیم.

وی افزود: مثل هر سال 16 تیم داریم و هیچ محدودیتی هم نداریم که مثلا استقلال و پرسپولیس هفته چهارم یا پنجم یا ششم بازی کنند.احتمال اینکه استقلال و پرسپولیس هفته اول یا دوم بازی کنند وجود دارد یا مثل 3-4 سال پیش هفته پانزدهم بازی کنند. این قرعه است و ما 8 جفت قرعه دارمی و بستگی دارد که کدام تیم ‌ها به یکدیگر برخورد کنند.

فتاحی در خصوص اینکه شایعه شده بازی های هفته اول سرخابی ها به صورت آزمایشی برگزار شود گفت: نه چنین موضوعی صحت ندار. ما لیگ آزمایشی که نداریم. ما در حال پیش بینی تورنمنتی هستیم که در ورزشگاه آزادی برگزار کنیم تا سیستم بلیت فروشی را آزمایش کنیم.

رئیس کمیته مسابقات در خصوص زمان دقیق آغاز لیگ گفت: لیگ برتر بستگی به آمادگی باشگاه‌ها دارد.همانطور که در جریان هستید سال های گذشته برنامه کامل مسابقات را می‌دادیم و خدا را شکر کوچکترین تاخیری نداشتیم. امسال هم اگر بازی ها عقب افتاده به خاطر رفاه تماشاگران است، وقتی سال قبل لیگ تمام شد 2 روز بعد به باشگاه ها نامه زدیم که بلیت فروشی را برای فصل آینده مهیا کنند.ما ابتدا گفتیم دهم برگزار می‌کنیم، بعد این تاریخ به 17 مرداد رسید، از سوی دیگر بعید می‌دانم لیگ به 23 مرداد هم برسد،ان شاالله اگر همه چیز برسد شب عید غدیر شاید لیگ را برگزار کنیم.

منبع:فارس


کد مطلب: 696989

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/696989/فتاحی-شاید-دربی-هفته-اول-باشد

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com