يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 20 Sep 2020
 
۱

چرا خلیلی مقصر هر اتفاقی در پرسپولیس است؟

جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب: 694909
این روز‌ها هر اتفاق ناخوش آیندی که در پرسپولیس رخ می‌دهد به خلیلی نسبت داده می‌شود.
چرا خلیلی مقصر هر اتفاقی در پرسپولیس است؟
به گزارش جهان نيوز، درست از زمانی که برانکو از پرسپولیس جدا شد شایعاتی در خصوص نقش محسن خلیلی در جدایی برانکو شنیده شد. گفته می‌شد خلیلی واسطه مذاکره باشگاه پرسپولیس و افشین قطبی بوده و وقتی هم این خبر به گوش برانکو می‌رسد سرمربی پرسپولیس عزم خود را برای رفتن از پرسپولیس جزم می‌کند.

این شایعات که البته هیچ وقت هم تایید نشد عاملی بود تا گروهی از هواداران پرسپولیس به منتقدان جدی خلیلی تبدیل شوند و حتی در تجمعات مقابل باشگاه و تمرینات هم علیه محسن خلیلی شعار سر بدهند. بعد از این ماجرا هر اتفاق بدی که در پرسپولیس رخ داد گروهی آن را به نام محسن خلیلی زدند.

شرایط به قدری عجیب شد که خیلی از هواداران خلیلی را عامل آمدن یا رفتن بازیکنان، مشکلات مدیریتی، مشکلات مالی و از این دست میدانند.

واقعیت این است که به کار محسن خلیلی در زمینه سرپرستی یا مدیریت تیم انتقاداتی زیاد و جدی وارد است، اما اینکه چطور هر اتفاق ناخوش آیندی به خلیلی ربط داده میشود کمی عجیب است. زمانی در پرسپولیس همه چیز سر "مهرزاد معدنچی" خراب می شد، اما حالا این نقش به محسن خلیلی رسیده.

منبع:میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *