شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - 17 Apr 2021
 
۲
۲

دستور دولت برای پرداخت ۶۰ میلیونی به یک فرد

چهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب: 692737
بر اساس ابلاغیه روزهای اخیر یک مسئول ارشد دولتی به وزیر اقتصاد، مقرر شده با توجه به مجوز هیئت دولت به یک نفر بابت غرامت ملی شدن سهام وی در یکی از کارخانجات پرداخت شود.
دستور دولت برای پرداخت ۶۰ میلیونی به یک فرد
به گزارش جهان نيوز، بر اساس ابلاغیه روزهای اخیر یک مسئول ارشد دولتی به وزیر اقتصاد، مقرر شده با توجه به مجوز هیئت دولت و به استناد ماده ۵۵ قانون محاسبات عمومی، مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال از محل ردیف شماره ۵۱۰۰۰۰ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ (هزینه های پیش بینی نشده) به یک نفر بابت غرامت ملی شدن سهام وی در یکی از کارخانجات پرداخت شود تا این موضوع به شکل مصالحه حل شود.

ذره بین نظارتی روی کارنامه پدافندی مدیران
یک نهاد مسئول با ارسال بخشنامه ای خطاب به مدیران تعدادی از سازمان ها و ادارات دولتی، از آنها خواسته است با توجه به تاکیدات قانون گذار در بودجه امسال و مفاد مندرج در قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر ضرورت برنامه ریزی و اجرای طرح های پدافند غیرعامل و مصون‌ سازی زیرساخت‌ ها، اقدامات انجام گرفته ظرف سه ماه اول امسال شامل پیگیری و اجرای پروژه ها یا برگزاری دوره های آموزشی را فهرست و با ذکر جزئیات تا پایان تیرماه ارسال کنند.

منبع: خراسان
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
اخبار گنگ
Iran, Islamic Republic of
سایت درپیت!