سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - 7 Jul 2020
 
۰
۲

تکذیب ادعاهای یک مامای متخلف در فضای مجازی

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۸
کد مطلب: 691087
مشاور وزیر بهداشت در امور مامایی ضمن تکذیب ادعاهای یک مامای متخلف در فضای مجازی گفت: از سازمان نظام پزشکی درخواست کرده‌ایم تا مجوز فعالیت این ماما باطل شود.
تکذیب ادعاهای یک مامای متخلف در فضای مجازی
به گزارش جهان نيوز، شهلا خسروی مشاور وزیر بهداشت در امور مامایی در واکنش به رفتار متخلفانه یک ماما و متعاقب آن ادعای دروغین مبنی بر دلجویی تلفنی از وی، ضمن تکذیب این موضوع بر ادامه پیگیری جهت برخورد با این افراد متخلف و موارد مشابه آن از سوی وزارت بهداشت و نظام پزشکی تاکید کرد.

وی ادامه داد: به محض اطلاع از تخلفات آشکار فردی بنام (ع. ض.)، پیگیری موضوع از طریق مسئولین ذیربط، صورت گرفت و حتی از سازمان نظام پزشکی نیز پیگیر لغو مجوز این فرد خاطی شدیم.

وی افزود: امروز در کمال شگفتی از سوی برخی همکاران مطلع شدم که خاطی در فضای مجازی ادعای دلجویی بنده و یکی از همکارانم از وی را داشته است، متأسفانه فضای مجازی دستاویز عده‌ای افراد متخلف در میان صنوف مختلف گردیده است.

مهر نوشت: خسروی در ادامه اظهار داشت: ضمن تکذیب ادعای هرگونه حمایت و دلجویی از وی، حداقل جهت صیانت از وجهه و زحمات جامعه شریف مامایی، اعلام برائت از معدود افرادی که در لباس حرفه ای به هر نحو مرتکب تخلف می‌شوند را وظیفه و مسئولیت خود و همه همکارانم دانسته و برخورد با تخلفات این خاطیان و ایضا نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی موضوعی است که از مسیر نهادهای قانونی برابر قوانین و مقررات به طور جدی مورد پیگرد قرار خواهم داد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


نیما راسخ
United States
آخر این چه نحو نشر خبر است پدرجان؟مخاطب شما در چنبره ی تعقید و اغلاق کلماتتان نباید بداند مامای بخت برگشته چه دسته گلی به آب داده بوده است؟شرحی ، اشاره ای، ایمایی چیزی...............
نادر
Iran, Islamic Republic of
مگه فرقی هم می کنه؟
فعلاً همه متخلف هستند مگه اینکه خلافش ثابت بشه!!