چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - 12 Aug 2020
 
۰

پول اللهیار صیادمنش دقیقا چه شد؟!

دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷
کد مطلب: 689584
پول قرارداد اللهیار نیامده پیش خور شد و به حساب خارجی ها رفت. حالا این سوال را باید از مسئولان استقلال پرسید؛ اگر اللهیار به ترکیه نمی رفت چطور می خواستند پول خارجی ها را بدهند؟
پول اللهیار صیادمنش دقیقا چه شد؟!
به گزارش جهان  نیوز، به نوشته رسانه‌های ترکیه‌ باشگاه استقلال از انتقال اللهیار صیادمنش به باشگاه فنرباغچه 850 هزار یورو نصیبش شد. وقتی طرفداران استقلال از خطیر معاون ورزشی استقلال در این باره پرسیدند او گفت پول اللهیار به طور کامل خرج قرارداد شفر و خارجی ها شد!

این برای اولین بار بود که آبی ها چنین چیزی را می گفتند چون حداقل دل هواداران خوش بود که با فروش این بازیکن استقلال می تواند برای فصل بعد دو سه بازیکن جدید بگیرد که بتوانند مثل خود اللهیار برای باشگاه سود داشته باشند. ولی پول قرارداد اللهیار نیامده پیش خور شد و به حساب خارجی ها رفت.

حالا این سوال را باید از مسئولان استقلال پرسید؛ اگر اللهیار به ترکیه نمی رفت چطور می خواستند پول خارجی ها را بدهند؟ از نظر هواداران این موضوعی بی تدبیری باشگاه را نشان می دهد چراکه بدون هیچ پشتوانه ای بازیکنان خارجی را با رقم های کلان جذب کردند. با این حال دوباره نمی توان درباره استقلال و تصمیماتش قاطعانه حرف زد.

با وجود حرف های خطیر هیچ بعید نیست چند وقت بعد خبر رسید ایسما و منشا به خاطر عدم دریافت مطالباتشان از استقلال، از این باشگاه به فیفا شکایت کرده اند! نمونه این اتفاق حداقل در مدیریت فعلی باشگاه استقلال رخ داده است. همین چند وقت پیش فتحی اعلام کرد پول پروپئیچ را به طور کامل داده اند ولی همین حالا استقلال به خاطر این شکایت در آستانه کسر امتیاز قرار دارد!

منبع: شریان
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *