يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - 22 Sep 2019
 
۰

حاجی بابایی: اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد

يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۳
کد مطلب: 687996
نماینده مردم همدان اعلام کرد که اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد.
حاجی بابایی: اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد
به گزارش جهان نيوز، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، گفت: به دنبال پیگیری‌های صورت گرفته از طریق سازمان امور استخدامی کشور و دیوان محاسبات و قائم مقام سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور مبنی بر اعمال حداقل حقوق برای دانشجو معلمان، این دستورالعمل به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

وی در تبیین موضوع گفت: حداقل حقوق 15630000ریال است که با توجه به قوانین موجود دانشجو معلمان نیز مشمول این قانون می شوند.

رئیس فراکسیون فرهنگیان بیان داشت: وزارت آموزش وپرورش دانشجو معلمان را مشمول این قانون نمیدانست که با قوانین و ادله ای که ارائه شد مجاب شده و مقرر شد پس از استعلام از سازمان امور اداری و استخدامی کشور نسبت به صدور احکام دانشجو معلمان اقدام نماید.

وی افزود: به دنبال اعلام موافقت وزارت آموزش وپرورش، برای تسریع در صدور احکام دانشجو معلمان موضوع را شخصا از طریق سازمان امور اداری واستخدامی کشور پیگیری کردم که خوشبختانه امروز این حکم به وزارت آموزش وپرورش ابلاغ شد.

حاجی بابایی تصریح کرد: وزارت آموزش وپرورش مکلف است بر اساس ابلاغیه سازمان امور استخدامی کشور در اسرع وقت نسبت به صدور احکام حقوقی دانشجو معلمان اقدام کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *