دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 1 Jun 2020
 
۰
۳

ماجرای تصادف پورشه این بار در مازندران

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲
کد مطلب: 687614
روز گذشته پورشه‌سواری که با سرعت غیرمجاز و حرکات مارپیچ در محور بابل به بابلسر درحال تردد بود توجه ماموران پلیس را به خود جلب کرد که با توجه به هشداری که به راننده متخلف داده شد توقف نکرد.
ماجرای تصادف پورشه این بار در مازندران
به گزارش جهان نيوز، بعد از تصادف پورشه‌سواران در اصفهان که با سروصدای بسیاری همراه بوده این موضوع به استان مازندران رسید.

روز گذشته پورشه‌سواری که با سرعت غیرمجاز و حرکات مارپیچ در محور بابل به بابلسر درحال تردد بود توجه مأموران پلیس را به خود جلب کرد که باتوجه به هشداری که به راننده متخلف داده شد توقف نکرد.

مأموران پلیس از همکاران خود در محور بابلسر به فریدونکنار خواستند که جلوی تخلفات این راننده را بگیرند که متأسفانه باز هم مورد بی‌توجهی قرار گرفت.

یکی از شهروندان که از نزدیک شاهد عینی ماجرا بود به خبرنگار فارس، گفت: حوالی ساعت ۱۷ بعداز ظهر روز چهارشنبه یکم خرداد ماه امسال بود که ماشین پورشه دارای سرعت غیرمجاز در جاده بابلسر به فریدونکنار بوده است که پس از تذکر پلیس راهور ماشین پورشه مورد نظر حاضر به توقف نشده و پس از تذکرات مجدد کنترل ماشین از دست داده و به ماشین پلیس راهور برخورد کرده و باعث خسارت ماشین سمند پلیس راهور شده است.

وی ادامه داد: پس از برخورد ماشین پورشه با ماشین پلیس صاحب ماشین فردی به نام (ص - ع) بیرون آمده و شروع به فحاشی به پلیس کرد و پس از درگیری شخص مورد نظر با مأموران راهنمایی و رانندگی و پلیس خودروی این فرد وی به پارکینگ شهر سرخرود انتقال داده شده است.

رئیس پلیس راه مازندران با تأیید این خبر در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: خودروی مورد نظر توقیف شده است.

علیرضا قدمی با بیان اینکه دلیل توقیف این خودرو سرعت بالا و ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز ازجمله حرکات مارپیچ بوده است.

وی اضافه کرد: پرونده تخلف این فرد صورت جلسه و به مراجع قضائی منعکس شده است.
رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر اینکه نوع خودرو مهم نیست، خاطرنشان کرد: پلیس به شدت با تخلفات رانندگی برخورد می‌کند؛ چرا که مهم‌ترین اصل برای رانندگان رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برای همه افراد جامعه است.

منبع: فارس
برچسب ها: تصادف پورشه
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
نوکیسه هایی که در جامعه با فخر فروشی، خودبرتر بینی و ارعاب ،علیه امنیت و آسایش مردم عقده گشایی می کنند.
Iran, Islamic Republic of
متأسفانه اوج فعالیت پلیس در حد کمین برای کلاه موتورسواران و کمربند خودروها است اما از برخورد با موتورسواران و خودروسواران مارپیچ‌رو و مزاحم امنیت مردم مثل کیف‌قاپان و باجگیران عاجز است
Iran, Islamic Republic of
"ص - عین" !
این نام را بخاطر بسپارید!!