جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ - 3 Jul 2020
 
۰

تذکر به "روحانی" درباره تامین مسکن کارگران

سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶
کد مطلب: 687155
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: تامین مسکن وظیفه دولت است و دولت باید جهت تحقق این امر در کشور برنامه مدون و قطعی داشته باشد.
تذکر به "روحانی" درباره تامین مسکن کارگران
به گزارش جهان نيوز، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برابر اصل ۳۱ قانون اساسی داشتن مسکن متناسب نیاز، حق هر فرد و خانواده ایرانی است، گفت: دولت موظف است با رعایت اولویت برای آنها که نیازمندتر هستند به خصوص روستایان و کارگران زمینه اجرای این اصل (یعنی تامین مسکن) را فراهم کند.

وی با بیان اینکه طبق این اصل تامین مسکن وظیفه دولت است و دولت باید جهت تحقق اصل مذکور در کشور برنامه مدون و قطعی داشته باشد، افزود: با گذشت ۶ سال از ریاست جمهوری آقای روحانی، متأسفانه وی در این خصوص اقدام موثر و قابل قبولی برداشته نشده است.

نماینده مردم شاهین شر در مجلس با تاکید بر اینکه در شرایط اقتصادی فعلی داشتن یک سرپناه برای افراد فاقد مسکن به یک رویا تبدیل شده است، متذکر شد: لازم است تا در ۲ سال باقی مانده از ریاست جمهوری ، آقای روحانی برای عمل به این تکلیف قانونی تدبیری اتخاذ کند.
 
منبع: تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *