شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - 15 Aug 2020
 
۱
۱۰۶
روحانی در دیدار با جمعی از دانشجویان و جوانان:

۲۹ اردیبهشت یادآور روز شور ملت ایران است/ قطعنامه گفتگوی تمدن‌ها در دولت برادر عزیزم سیدمحمد خاتمی ثبت شد/ قانون اساسی ما ظرفیت‌ بالایی دارد که یکی از آنها اصل ۵۹ است/ اگر شجاع باشیم و نترسیم کشور را نجات خواهیم داد

دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۲
کد مطلب: 686975
رئیس جمهور گفت: کمتر کشوری توانسته در مجمع عمومی سازمان ملل دو قطعنامه اجمالی به نفع آراء ملت ایران به دست آورد که یکی از این قطعنامه‌ها، قطعنامه تعامل و همفکری جهانی و گفتگوی تمدن‌هاست.
۲۹ اردیبهشت یادآور روز شور ملت ایران است/ قطعنامه گفتگوی تمدن‌ها در دولت برادر عزیزم سیدمحمد خاتمی ثبت شد/ قانون اساسی ما ظرفیت‌ بالایی دارد که یکی از آنها اصل ۵۹ است/ اگر نترسیم کشور را نجات خواهیم داد
به گزارش جهان نيوز، رئیس جمهور شامگاه یکشنبه و همزمان با دومین سالروز پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، با بیان اینکه 29 اردیبهشت یادآور روز شور ملت ایران بویژه نسل جوان کشور، پای صندوق آراء بود، تصریح کرد: حضور مردم پای صندوق آراء به معنای اراده یک ملت برای بازسازی و نوسازی کشور و جامعه است.

دکتر روحانی در جمع دانشجویان و جوانان با اشاره به اینکه "در آن روز علیرغم برخی تنگناها، مردم کار خود را به خوبی انجام دادند"، افزود: در 2 سال گذشته ملت ایران علیرغم همه تنگناها و مشکلات قدم‌های بسیار بلندی را برداشت و هر کجا که نسل جوان کشور حضور داشت و دانش‌آموزان و دانشجویان و نسل فعال جامعه بودند، توانستیم به راحتی یا سختی کمتر،  از مشکلات و تنگناها عبور کنیم.

وی با بیان اینکه "ما همان ملتی هستیم که توانستیم در سایه حضور فعال تحصیلکردگان جامعه به نام دیپلمات‌ها از دایره سخت و تنگی که دشمنان بوجود آورده بودند، رها شویم"، گفت: ملت ایران از آغاز پیروزی انقلاب تا سال 1385 اجازه نداد که کشور در دام فصل 7 منشور سازمان ملل قرار گیرد و حتی در دوران جنگ و روزهای سخت آغاز انقلاب نیز اینچنین نشد، اما متأسفانه دشمنان ملت در زمانی موفق شدند که کشور را در ماده 41 فصل 7 یعنی مرز جنگ و تجاوز به کشور قرار دهند.

رئیس جمهور تصریح کرد: اما صندوق آراء، حضور مردم و اراده ملت بود که توانست این زنجیرها را بگسلد به گونه‌ای که هیچ‌کس در دنیا فکر نمی‌کرد که ملت ایران در یک روز و یک ساعت بتواند 7 قطعنامه سازمان ملل را لغو کند و این افتخار تاریخی صرفاً متعلق به ملت ایران است و هیچ ملتی تاکنون نتوانسته این قطعنامه‌های خطرناک را ملغی کند.

دکتر روحانی ادامه داد: کمتر کشوری توانسته در مجمع عمومی سازمان ملل 2 قطعنامه اجمالی به نفع آراء ملت ایران به دست آورد که یکی از این قطعنامه‌ها، قطعنامه تعامل و همفکری جهانی و گفتگوی تمدن‌هاست که به اتفاق آراء در دولت برادر عزیزم سید محمد خاتمی در تاریخ ملل متحد به نام ایران ثبت شد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه خاطره‌ای که ایرانی‌ها از سازمان ملل متحد دارند همان شعر "بنی‌آدم اعضای یک پیکرند" سعدی است که در این سازمان نقش بسته است، گفت: خاطره دومی تحت عنوان گفتگوی تمدن‌ها در سازمان ملل متحد ثبت شد که ره‌آورد فکری و نظری ملت بزرگ ایران است.

دکتر روحانی اظهار داشت: بار دیگر در دولت تدبیر و امید قطعنامه‌ای دیگر تحت عنوان جهان عاری از خشونت و افراطی‌گری به تصویب مجمع عمومی سازمان ملل متحد رسید و در تاریخ ملل ثبت شد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: 2 بار با پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران 2 قطعنامه به اتفاق آراء توسط مجمع عمومی سازمان ملل تصویب شد که حتی دشمنان ملت ایران هم در جریان تصویب آن جرأت نکردند با آن مخالفت کنند.

دکتر روحانی با بیان اینکه ما ملتی هستیم که می‌توانیم حرف و منطق خودمان را به کرسی بنشانیم، گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم کارهای بسیار زیادی انجام شده برغم اینکه با مشکلات و بحران‌های زیادی هم مواجه بودیم.

رئیس جمهور افزود: زلزله و سیل در سال‌های اخیر را شاهد بودیم، اما ده‌ها زلزله و سیل دیگر هم بود که کمتر راجع به آن صحبت شد و این در حالی بود که ملت ما و نسل جوان ما، دانشگاهیان و نخبه‌های ما و اراده ملت ما از زن و مرد و پیر و جوان و همه اقوام در برابر این بحران‌ها ایستادگی کردند.

دکتر روحانی در تشریح اقدامات بزرگ انجام شده، گفت: طی 14 ماه توانستیم 95 هزار خانه مسکونی را بازسازی و مرمت کنیم و ملت ما توانست در سیلابی بی‌سابقه که تقریباً 25 استان کشور را در بر گرفت، با کمترین خسارت جانی از بحران عبور کند و قدم‌های خوبی برای پیشگیری برداشته ایم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه تعداد سمن‌ها که تعداد آن قبل از فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم 100عدد بوده به 2600 رسیده است، گفت: اقدامات مؤثری در دولت یازدهم انجام گرفته که کمتر برای مردم تبیین شده است. اینکه در استان‌های شمال غرب ایران و آذربایجان غربی، سیل نتوانست خسارت بزند، بخاطر لایروبی‌های عظیمی بود که در دریاچه ارومیه انجام می‌شد و برنامه‌ریزی‌هایی بود که برای هدف دیگری انجام می‌شد اما در سیلاب به ما کمک کرد. سدها در سیلاب اخیر مانع تخریب گسترده شدند و 70 میلیارد متر مکعب آب را مهار کردند که اگر این سدها نبود معلوم نبود بر سر خوزستان چه می‌آمد.

دکتر روحانی با بیان اینکه در خوزستان با پیشگیری موفق شدیم سیل را مهار و کنترل کنیم، گفت: در گلستان نیز زهکشی‌ها در 20 هزار هکتار در اراضی استان به منزله کانال و سد عمل کردند و به عاملی برای کمک به مردم تبدیل شدند و اینها کارهای بزرگی است که انجام شده، اما کمتر در مورد آن صحبت شده است.

رئیس جمهور در ادامه سخنان خود در جمع دانشجویان و جوانان با اشاره به سخنان مطرح شده از طرف 5 تن از نمایندگان جمع حاضر، گفت:‌ سخنان امروز جوانان ما بسیار امیدبخش بود و مشخص کرد سرمایه‌ای که باید وارد کشور شود، تنها پول و سرمایه مادی نیست، بلکه تحصیلات و اندوخته نسل جوان ما و مغزهای متفکر جوانان، بزرگترین ره‌آورد برای توسعه کشور ماست.

دکتر روحانی با اشاره به حمایت دولت‌های یازدهم و دوازدهم از شرکتهای دانش‌بنیان در کشور، گفت: ۴۴۰۰ شرکت دانش بنیان را حمایت کردیم که علاوه بر اشتغال آفرینی برای 300 هزار نفر ، ۶۰ هزار میلیارد تومان گردش مالی ایجاد کرد و این نشان می‌دهد که علم و فناوری ما می‌تواند تحول بزرگی در کشور ایجاد کند.

رئیس جمهور با بیان اینکه در سالهای گذشته ۷۰ هزار شغل در حوزه صنعت گردشگری ایجاد شد، گفت: بوم‌گردی، روستاهای کشور را رونق داده اما در مورد رونق روستاها کمتر گفته می‌شود. این در حالی است که رسانه‌ها بیشتر از سختی‌ها می‌گویند.

دکتر روحانی با  بیان اینکه متأسفانه کارهای بزرگی که در روستاها انجام شده، کمتر دیده می شود، اظهارداشت:طی دو سال گذشته یک هزار کیلومتر راه روستایی ایجاد شده، بیش از 9500 روستا دارای آب آشامیدنی سالم شده، تمام روستاهای بالای 10 خانوار کشور دارای برق شدند و سالانه 3 هزار روستا به شبکه گاز وصل می‌شوند.

رئیس جمهور افزود: تقریباً هر روز 10 روستا به شبکه سراسری گاز متصل می‌شود و امروز با توسعه فضای مجازی روستائیان ما کالاهای تولیدی خود را در کشورهای مختلف جهان به فروش می‌رسانند و بومگردی را در فضای مجازی توسعه دادند و این یک تحول اساسی بوده است.

دکتر روحانی با اشاره به اینکه کشاورزان در ابتدای این دولت ۴ میلیون و اکنون ۱۳ میلیون تن گندم به دولت می فروشند، افزود: قیمت گندم در آغاز دولت 400 تومان بوده و امروز 1700 تومان شده است هر چند که تورم بالا رفته، اما درآمد یک گندمکار هم 12 برابر شده است، اما نه تنها رادیو و تلویزیون بلکه دیگر رسانه‌ها هم از خدمات بزرگی که انجام شده کمتر سخن می‌گویند و گام‌های بلندی که در کشور برداشته شده بخوبی تبیین نمی‌شود.

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز رتبه خلاقیت نسل جوان ما از 120 در آغاز دولت یازدهم و دوازدهم به عدد 65 رسیده، گفت: این نشان‌دهنده حرکت بزرگ علمی برای نسل جوان کشور است و امروز خوشحالم که بگویم مصوبه جدیدی در دولت در مورد بیمه و مالیات شرکت‌های نوآفرین و استارت‌آپ‌ها تصویب شد که خبر خوب دولت برای نسل جوان است.

دکتر روحانی با بیان اینکه دولت فضای کار و تلاش برای جوانان را ایجاد کرده، گفت: اینکه در عرض 2 سال 1130 نفر از تحصیلکرده‌های ما در دانشگاه‌های برتر دنیا به کشور بازگشته‌اند، به این معناست که محیط برای نسل جوان تحصیلکرده مساعدتر شده و فضای کسب و کار در کشور ما بهتر شده است و همه این شرایط معنایش این است که به رغم سختی‌ها و تحریم‌ها می‌توانیم شغل جدید بوجود آوریم.

رئیس جمهور با بیان اینکه دیگر اشتغال خالص در کشور مثل گذشته و 12 هزار نفر در سال نیست، گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم حداقل اشتغال خالص ما به طور متوسط حدود 500 هزار نفر در سال بوده است، یعنی ما می‌توانیم و نسل جوان و دانشگاهی ما می‌تواند برای نسل جوان مهارت‌افزایی کند.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: باید کاری کنیم پایان دوره تحصیل در دانشگاه فقط یک برگ کاغذ به معنی لیسانس، فوق‌لیسانس یا دکتری نباشد، پایان دوره تحصیلی باید توأم با مهارت، در یک رشته باشد و این شدنی است. دانشگاه‌های ما باید فضا را برای این هدف متحول کنند.

رئیس جمهور  با تاکید بر اینکه راه توسعه سریعتر، همفکری و همصدایی است، خاطر نشان کرد: اگر می‌خواهید کشور در مسیر توسعه و پیشرفت سریع قرار گیرد، راه آن همفکری و همصدایی است و هیچ قدرتی بالاتر از قدرت ملت و بویژه نسل جوان نیست.

دکتر روحانی تأکید کرد: کسی نگوید که ما پای صندوق رأی می‌رویم و رأی می‌دهیم اما مشکلات حل نمی‌شود، درست است که صد درصد مشکلات حل نمی‌شود اما در هر گام می‌توانیم حرکت جدیدی انجام دهیم. باید از ظرفیت‌های قانون اساسی استفاده کنیم.

رئیس جمهور با تأکید بر حضور نسل جوان در صحنه مشارکت فعال‌تر و تلاش برای استفاده از همه ظرفیت‌های استفاده نشده از اصول مترقی قانون اساسی، گفت: حضور نسل جوان و تلاش برای استفاده از ظرفیتهای استفاده نشده قانون اساسی راه حل مشکلات است و قانون اساسی ما ظرفیت‌های بالایی دارد که یکی از آنها اصل 59 است که می گوید اگر در یک مسأله مهم فرهنگی، اجتماعی یا سیاست خارجی، اختلاف نظر داریم، می‌توانیم پای صندوق آراء برویم تا مردم نظر دهند. طبق این اصل و در مسایل اساسی نمایندگان ملت در مجلس می‌توانند تصمیم بگیرند تا موضوع به رأی عمومی گذاشته شود و مشکل حل شود.

رئیس جمهور تأکید کرد: در قانون اساسی ما ظرفیت کامل است. ملت ما رشید است و جوانان ما تحصیلکرده و غیور هستند.

دکتر روحانی با بیان اینکه در کشور بیش از 4 میلیون نفر در دانشگاه تحصیل می‌کنند و 14 میلیون نفر جامعه دانش‌آموزان ما هستند، گفت: 18 درصد جمعیت کشور تحصیلات دانشگاهی دارند که این یک استعداد بزرگ است و باید از این استعداد استفاده کنیم.

رئیس جمهور در پایان سخنان خود تأکید کرد: باید شجاع باشیم، نترسیم، کنار هم بایستیم، همنوا باشیم در این صورت کشور را نجات خواهیم داد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


چوبین
Iran, Islamic Republic of
...
بودن یا نبودن مسءله این است
Iran, Islamic Republic of
فعلا مهمترین مسئله ای که مملکت گیر کرده ادامه یا عدم ادامه دولت تدبیر و امید (!!) است

بودن یا نبودن شما مسئله این است

به نظر شما به اصل 59 رجوع کنیم؟!
خاتمی هوخشتره اصلاحات شد
Iran, Islamic Republic of
روحانی: برادر عزیزم!
روحانی، بعد از شش سال خاتمی لازم شد.
Iran, Islamic Republic of
نشون میده کوپن های خودش همه سوخته و داره از داداشا استفاده می کنه
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبان، سالگرد گفتگوی تمدن را شش سال به شش سال می گیرند؟
خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
طی 14 ماه توانستیم 95 هزار خانه مسکونی را بازسازی و مرمت کنیم !!!!!!!!!!! کجا؟؟؟؟؟ شاخ درآوردیم!!!!
Iran, Islamic Republic of
دولت مرمت کرد یا سپاه و بسیج و نیروهای جهادی و مردم؟!

اونقدر دولت دستاورد نداره که کار دیگران رو به اسم خودش مینویسه
Germany
چون میگه حقوقشان را دولت میده پس هر که در هر جا کار کنه حتی به صورت اردوهای جهادی، باز هم کار دولت است و در کارنامه دولت نوشته خواهد شد.
این هم یک نظر مترقی از گفتمان دولت است.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
....
می نازید به هیچ
Iran, Islamic Republic of
حالا این گفتگوی تمدن ها چه دسته گلی به سر کی زده که باید بهش افتخار کنیم ؟....
از چی نگرانی برادر
Germany
اخر همه دعواها به گفتگو ختم میشه پس چه بهتر با گفتگو آغاز کنیم
حمید
Iran, Islamic Republic of
ولی دقت کردید استراتژی اصلاح طلبها (لیبرالها) برای فریب افکار عمومی، هجمه ی رسانه ای و تَکرارهای مکرر در قالب انواع گفتگوها، مصاحبه ها، مقاله نوشتن ها و ... است. یعنی همون استراتژی که یه دروغ رو اونقدر تکرار کن که همه باور کنن....
Iran, Islamic Republic of
بلافاصله در دولت برادر عزيز! شديم محور شرارت!
Iran, Islamic Republic of
دسته گلش اینه که بوش، ایران را به عنوان محور شرارت اعلام کرد و کشور در معرض جنگ و تهدید آمریکا و متحدانش قرار گرفت که خوشبختانه در عراق و افغانستان گیر کردن و نوبت ما نشد!
محور شر اعلامشان کردند!!!!
Iran, Islamic Republic of
چرا ؟!!!!! خوب بود ، شدیم محور شرارات
همین بس
Iran, Islamic Republic of
...
تقدیم به آنان که دم از شجاعت می زنن
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی در همان سال گفتگوی تمدنههای برادر عزیزت جنگ نفت در خلیج فارس حمله به عراق و افغانستان صورت گرفت که توی کاسه تمدنها ریختن
Iran, Islamic Republic of
گفتگوی تمدن دوست عزیزتون برجام جناب عالی پیشکشتون.ما از طلا بودن پشیمان گشته ایم .مرحمت فرمایید و ما را مس کنید.
علی برکت الله
و من الله توفیق
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
😢😢
Iran, Islamic Republic of
۲۹ اردیبهشت یادآور روز شور ملت ایران است.......!!
الان از شدت شور اون روزها ،همه چیزمون شوره زده !از اقتصاد تا فرهنگ تا ..........!!!
میزان فقط رای ملت است
Germany
...
Iran, Islamic Republic of
رای ملت را اسفند ماه خواهید دید و ایضاً سیلی ملت را بیخ گوش افسادطلبها
Canada
...
Iran, Islamic Republic of
احسنت راست میگه ...
جلیل
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
البته بعد از گفتگوی تمدنها، خودشان هم نفهمیدن چی گفتن و منظور کدام تمدن بود...
کازرون
Iran, Islamic Republic of
باحقوق یه ملیون وهفتصد با خونه اجاره ای یه دانشجو و دو تا بچه مدرسه ای چکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Germany
بیا بشین پشت کامپیوتر از خودت نظر در کن
Iran, Islamic Republic of
بشین گفتگوی تمدنهای برادر عزیز روحانی و برجام خودش را ببین! شاید خرجت دربیاد!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
...
United States
...
Iran, Islamic Republic of
بعضی از مسئولان طوری از پیشرفتها حرف میزنند.....چون این پیشرفتها و آثارش را ما که در زندگی هامون نمی بینیم
United States
. خدا با برادر عزیزت محشورت کنه...
امید
Iran, Islamic Republic of
...
Romania
اگر قطعنامه گفتگوی تمدنها ارزش داشت پس سایه جنگ که شما از آن کاسبی میکنید چه معنی دارد
Iran, Islamic Republic of
محور شرارت شدن ایران و تروریست لقب گرفتن ما دستاورد دولت های خاتمی...بود !
United Arab Emirates
...
United Arab Emirates
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
کارت خاتمی سوخته
بهتره کارت دیگه ای رو کنی
مثلا یک کم انقلابی تر بشی شاید...
مجید
Iran, Islamic Republic of
گفتگوی تمدنها متعلق به روژه گارودی دانشمند فرانسه بود سر فتنه برادر شماست
Iran, Islamic Republic of
....
حامد
Iran, Islamic Republic of
با برادر عزیزت محشور بشی ! الهی آمین
Canada
خاتمی و اصلاحات شده سوپاپ اطمینان اینها، هروقت کم میارن می خوان با این بازیها نفرتو کم کنن. همه کارتهاتون و رو کردین. تنها میشه گفت اصلاحطلب اصولگرا تمام شد ماجرا
United Arab Emirates
درستش اینه
اصلاح طلب اصولگرا خراب کردین چرا؟
ب
Iran, Islamic Republic of
مودب باش.
United Arab Emirates
...
Iran, Islamic Republic of
ديگر فريب اين داستان سرايي و سخنرانيها را نمي خوريم بخاك سياه نشستيم
سرور
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
گفتگوی تمدن ها جهان عاری از خشونت اینا مال ۱۴۰۰ سال قبل هست وقتی اسلام آمد و قرآن نازل شد اینها در جهان ثبت شد شما یه خورده دیر کشف کردین . ماه رمضونی کمی قرآن بخونید .
به جای تفاخر الکی کمی به فکر مردم بیچاره باشید با تورم ۶۰ ۷۰ درصدی
Iran, Islamic Republic of
فعلا" بعد شش سال بحران وگرانی درمملکت به یاد برادرعزیزش سید محمد خاتمی افتاده که انشالله سر پل صراط باهم محشوربشن!...
Iran, Islamic Republic of
قافيه به تنگ امدن شديم ملت ايران قبلش امت اسلامي بود
Iran, Islamic Republic of
...
United States
آفرین به رییس جمهور. دوران مقاومت عزتمندانه در برابر دشمنان خارجی و منافقین داخلی است تحت هدایتهای رهبری
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
برادر عزیز فتنه گر که عزیز نیست بلکه ذلیل است
Iran, Islamic Republic of
"دولت برادر عزیزم سیدمحمد خاتمی " یعنی دولت روحانی همون دولت خاتمی است...!!
سی ساله قدرت دستشان است اما اختیاری ندارند!!!! جل الخالق!!
سلام
Iran, Islamic Republic of
1 - وقتي رييس جمهور مملكت فتنه گر را برادر عزيزم خطاب مي كند نشان از بي تدبيري اين شش گذشته عمدي بوده و نفوذي سرسختي در بدنه نظام جاخوش كرده است . به قوا معروف ( خانه از پاي بست ويران است ) 2- نتيجه خارج شدن از فصل ملل غيرمتحد را شش سال است كه مي بينيم ( هر دم از باغ بري مي رسد ) . 3- آقايان ادعا داشتند اين همه سدسازي كردن بي خردي و حيف و ميل بيت المال است ، چه شد الان سدها باعث نجات مردم و ذخيره سازي آب براي مردم شدند . 4 - پول از جيب مردم برداشته مي شود براي برق رساني و آب رساني روستاها ، پزش را حسن كليدساز مي دهد . برق و آبي كه قرار بود براي مردم رايگان باشد حالا هزينه زيرساختش را هم بايد مردم شريف و بدبخت بيچاره پرداخت كنند تا رييس جمهورش هورا بكشد . اين هم بگذرد . بالاخره صاحب ( عج ) خواهد آمد .
رحیم
Iran, Islamic Republic of
خب مثلا گفته برادر عزیزم سید محمد خاتمی یعنی چه؟ نکنه در حال قبح زدایی از اقدامات او علیه امنیت کشور هست. خاتمی یکی از سران فتنه هست. ثانیا آقای روحانی همه ماجرا رو بگند که بعد از تصویب طرح گفت و گوی تمدن ها جمهوری اسلامی توسط بوش محور شرارت خوانده شد. گفت و گوی تمدن ها چه گلی بر سر این ملت زد؟
ولایت
Iran, Islamic Republic of
سلام خدا قوت ، برادر عزیزم آقای محمد خاتمی
رئیس فتنه 88 واقعا جای بسی تامل و تاسف دارد .
التماس تفکر به مسئولین که ذره ای هم به فکر اشتغال و پیشرفت جوانان این مرزو بوم باشند تا جوانان کمتر به خارج کشور مهاجرت نمایند .
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی ازسال 1392 تاکنون درمقابل فشارهای آمریکا ناتوان است.
ظریف ازسال 1392 تاکنون درمقابل فشارهای آمریکا ناتوان است.
عراقچی ازسال 1392 تاکنون درمقابل فشارهای آمریکا ناتوان است.
عوضش برجام را داریم!! آفتاب تابان شفای تمام دردها!! حلال مشکلات جوانان!! تولید کننده کنسرت و ربنای شجریان وخیلی چیزهای دیگر!!
خودش اعتراف میکند که تمام افتخار خود و برادر عزیزش فقط در سازمان ملل بوده و کاری در ایران انجام نداده اند!! واقعا که افتخار دارد!!
روحانی دستور صادر کردند که باید شجاع باشیم!! ...
Iran, Islamic Republic of
دیوان کیفری بین‌المللی چه می‌کند؟
دادگاه لاهه چرا ازسال 2001 تاکنون پرونده کشتار مسلمانان افغانستان را پیگیری نمی‌کند ‎
قضات دیوان کیفری بین‌المللی چرا ازسال 2001 تاکنون به جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا و متحدانش بررسی و رسیدگی نمی کند.

دیوان کیفری بین‌المللی چه می‌کند؟
دادگاه لاهه چرا ازسال 2003 تاکنون پرونده کشتار مسلمانان عراق و لیبی را پیگیری نمی‌کند ‎
قضات دیوان کیفری بین‌المللی چرا ازسال 2003 تاکنون به جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی ائتلاف آمریکا و متحدانش بررسی و رسیدگی نمی کند.

دیوان کیفری بین‌المللی چه می‌کند؟
دادگاه لاهه چرا ازسال 2011 تاکنون پرونده کشتار مسلمانان سوریه را پیگیری نمی‌کند ‎
قضات دیوان کیفری بین‌المللی چرا ازسال 2011 تاکنون به جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا و متحدانش بررسی و رسیدگی نمی کند.
Iran, Islamic Republic of
بله قطعنامه گفتگوی تمدن‌ها در دولت برادر فتنه گرت سیدمحمد خاتمی ثبت شد! ...
Iran, Islamic Republic of
گفت و گوی تمدنها طرحی بود که احسان نراقی به فرح ارائه کرد و خاتمی آن وقت که کار کتابخانه ای داشت آن را بنام کرد. ....
Iran, Islamic Republic of
آره برادر عزیز فتنه گرت. اصلاح طلبها دیگه تمومه ماجرا. وفاداران به انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران جای آنها را خواهند گرفت و آرامش و رفاه را برمی گردانند.
Iran, Islamic Republic of
خوشم میاد از رو نمیره ،بااین مملکت داری واینهمه حرف های مردم ،اگه کوه دماوند بود تاحالا فروریخته....
Iran, Islamic Republic of
فعلا که اختلاف نظری وجود نداره!
مردم 96درصدی همه یکپارچه علیه سیاستهای اقتصادی روحانی هستند.
Romania
....
Iran, Islamic Republic of
دنیا راداره آب میبره ، شما دلتون خوش کنیدو...
Iran, Islamic Republic of
باشه یه رفراندوم بذاریم
سئوال این باشه آیا با ادامه کار این دولت تا ۱۴۰۰ موافقید؟
United Arab Emirates
...
Canada
فکر می کنی یکی دیگه بیاد از این بهتر می شه؟ همه مدلها از اصلاحطلب و اصولگرا و ولایی و... رو در همه منصبها دیدم. مثلا دلت به کی خوشه؟ هنوز نفهمیدی که چی به چیه؟
مجید
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
منم موافقم رفراندم بذارند...
United Arab Emirates
....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
محمود
Iran, Islamic Republic of
....
محمود
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
.....
عباس
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
((برادر عزیزم سید محمد خاتمی)) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همین برادری شما کار ملت را به اینجا کشوند.
رئیس اتاق فکر فتنه برادر عزیز روحانی است.
لطفا پیدا کنید پرتقال فروش را
Iran, Islamic Republic of
.....
رضا
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
چه برادری که برانداز از آب درامد
سید رضا
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
محمد علی
Iran, Islamic Republic of
...
علی
Iran, Islamic Republic of
...
جوال دوز
Iran, Islamic Republic of
...
Romania
ازانتصاب مجدد نعمت زاده پدر بزرگ وزرا . جوانگرایی روحانی کاملا مشهود است
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
وقتی رییس جمهور یه فتنه گر رو برادر خودش میدونه !!!
محمدامین
Iran, Islamic Republic of
دلار ۱۹ هزار تومنی هم به نام خودت و اون یکی برادر عزیزت ثبت شد