چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 15 Jul 2020
 
۰
۲

سروری: اصلاح‌طلبان استاد جنگ روانی هستند

دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷
کد مطلب: 686067
عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب گفت: هدف اصلاح‌طلبان از جنگ هراسی این است که فشار افکار عمومی در ارتباط با گرانی‌ها، به مسائل حاشیه‌ای مثل جنگ و حضور ناو در منطقه منتقل شود.
سروری: اصلاح‌طلبان استاد جنگ روانی هستند
به گزارش جهان نيوز، پرویر سروری، عضو شورای مرکزی جمعیت راهپویان انقلاب با اشاره به طرح دوگانه مذاکره- جنگ از سوی برخی اصلاح‌طلبان گفت: به نظر من این جنگ روانی است که اصلاح‌طلبان راه انداخته‌اند تا ناکارآمدی خودشان و وضعیت آشفته اقتصادی که به بار آورده‌اند را توجیه کنند.

وی ادامه داد: هدف اصلاح‌طلبان از جنگ هراسی این است که فشار افکار عمومی در ارتباط با گرانی‌ها، به مسائل حاشیه‌ای مثل جنگ و حضور ناو در منطقه منتقل شود. این در حالی است که ما از اول انقلاب بارها از این ناوها در آب‌های مشترک دیده‌ایم و در این چهل سال شاید فقط ۱۰ ماه را سراغ داشته باشیم که این ناوها در منطقه حضور نداشته‌اند. 

عضو سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه اصلاح طلبان استاد جنگ روانی و تبدیل کردن حاشیه به متن هستند، اظهار داشت: آن‌ها تلاش می‌کنند با ایجاد رعب و وحشت و جنگ‌هراسی، اذهان را از مطالبات مردم مبنی بر رفع گرانی، حل معضلات اقتصادی و جلوگیری از تنش‌های ارزی که شاهد بازگشت به کانال ۱۴ هزار هستیم منحرف کنند.

سروری با بیان اینکه طرح دوگانه جنگ-مذاکره غیرمنصفانه، ناجوانمردنه غیرعقلانی و مخالف با مصالح و منافع کشور است، تصریح کرد: در حالی که دشمنان تحریم را به عنوان اهرم تشدیدکننده فشار به‌کار می‌گیرند، برخی‌ها به جای دادن قوت قلب و امید به مردم مباحثی از قبیل احتمال جنگ را مطرح می‌کنند.

وی با بیان این ملّت ایران دارای توانمندی‌های بسیاری است و دشمن در اوج ناتوانی‌های خودش قرار دارد، تصریح کرد: در حالی که دشمن هر روز با شکست روبه‌رو می‌شود، جمهوری اسلامی در منطقه و سایر عرصه‌ها به موفقیت‌ دست پیدا می‌کند و ظرفیت‌های بسیاری پیدا می‌کند.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انزوای آمریکا را مورد اشاره قرار داد و گفت: کم تر اتفاق می‌افتاد که کشورهای زیادی با آمریکا همراهی نکنند و هر زمانی ابراز تمایل نشان می‌داد برای تحریم، عده‌ای به شکل سنتی این کشور را مورد حمایت قرار می‌دادند.امّا الان کشورهای بزرگی مثل چین و روسیه با آمریکا همراهی نکرده‌اند.

متحدین اصلی ترامپ و حتی اروپایی‌ها هم حداقل از نظر شکلی در کنار او قرار نمی‌گیرند.

وی با بیان اینکه امروز آمریکا به بدبختی و فلاکتی دچار شده که عقب‌مانده‌هایی مثل عربستان و امارات باید از آن حمایت کنند، اظهار داشت: این نشان‌دهنده قدرت ماست. در این شرایط به جای اینکه پیروزی‌های ملت ایران را به رخ بکشیم، متأسفانه از سوی برخی مقامات سخنانی از این قبیل که تحریم‌ها از گذشته سخت تر هست مطرح می‌شود و این، به دشمن می‌فهماند که فشارها را بیشتر کند.

سروری افزود: درمجموع یک آشفتگی در مواضع دولت در این ایام خطیر وجود دارد و یک رگه‌هایی از رفتار خیانت‌آلودی در برخی جناح‌ها و افراد اصلاح‌طلب را شاهد هستیم که دقیقاً در هم‌نوایی با آمریکایی‌ها حرکت می‌کنند.

منبع:فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
جهت کامل کردن حرف اقای سروری باید اضافه شود : اصلاح طلبان از طرفی استاد جنگ روانی علیه مردم و انقلاب هستند و از طرف دیگر مرعوب جنگ روانی امریکا و انگلیس میباشند . از این جهت اینقدر واداده و ترسو و منفعل هستند .
Iran, Islamic Republic of
گام دوم انقلاب اسلامی، تکلیفشون یکسره میشه. شریانهای اقتصادی این گروه فتنه گر رو بخشکانید خواهید دید که مملکت رو به آرامش و ارزشها و عدالت اسلامی پیش خواهد رفت.