سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - 20 Aug 2019
 
۰

ادامه افت نرخ دلار و طلا/ کاهش حباب سکه +جدول

يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۲
کد مطلب: 686004
فارس نوشت: روند نزولی نرخ دلار آمریکا امروز باعث شد، تا بهای انواع مسکوکات افت کرده و حباب سکه به شدت کاهش و به ۲۶ هزار تومان برسد.
حباب سکه کمی کاهش یافت +جدول
به گزارش جهان نيوز، بعد از عبور نرخ دلار از مرز ۱۵ هزار تومان و رسیدن آن به ۱۵ هزار و ۳۵۰ تومان در روز پنج شنبه فعالان بازار در همان روز پیش‌بینی کردند که این نرخ‌ها چندان پابرجا نخواهند ماند و احتمالاً کاهشی خواهند شد.

اگرچه این روزها مباحث سیاسی زیادی میان ایران و آمریکا و کشورهای اروپایی پیش آمده اما بازار ارز نسبت به این رفتارها چندان واکنشی نشان نداده است.

امروز در بازار ارز نرخ دلار با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان دادوستد شد. 

این روند صعودی که از روز گذشته آغاز شده، احتمالاً باز هم ادامه یابد و باید منتظر ماند و دید که با آغاز به کار بازار متشکل ارزی این روند صعودی تا به کجا ادامه خواهد یافت و در چه نرخی ثابت باقی خواهد ماند.

هر یورو نیز امروز با ۵۳ تومان کاهش ۱۶ هزار و ۸۹۷ تومان خریدوفروش شد.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز بدون تغییر قابل ذکری ۱۲۸۵.۹۳ دلار معامله شد. 

سکه بهار آزادی طرح جدید نیز امروز به تبعیت از کاهش نرخ ارز با ۹۷ هزار تومان کاهش ۴ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۷۰ هزار تومان کاهش ۴ میلیون و ۸۴۹ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی با ۳۰ هزار تومان کاهش، ۲ میلیون و ۸۱۸ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی با ۲۳ هزار تومان کاهش یک میلیون و ۸۲۵ هزار تومان ، سکه گرمی با ۲۰ هزار تومان افت قیمت ۹۹۹ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۸۶۰۰ تومان کاهش ۴۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد.
 
سکه/ ارز قیمت (تومان) تغییر (تومان)
سکه تمام بهار آزادی تصویر امام ۴.۹۸۹.۰۰۰ ۹۷۰۰۰ -
سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴.۸۴۹.۰۰۰ ۷۰۰۰۰ -
نیم‌سکه ۲.۸.۱۸.۰۰۰ ۳۰۰۰۰ -
ربع سکه ۱.۸۲۵.۰۰۰ ۲۳۰۰۰ -
سکه گرمی ۹۹۹.۰۰۰ ۲۰۰۰۰ -
طلای ۱۸ عیار  ۴۵۲.۷۰۰ ۸۶۰۰-
اونس طلا ۱۲۸۵.۹۳ بدون تغییر
دلار ۱۴.۸۵۰ ۱۰۰ -
یورو ۱۶.۸۹۷ ۵۳ -
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *