دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - 10 Aug 2020
 
۰

ادامه درمان کارگردان سریال موسی(ع) در خانه

چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب: 685396
تهیه کننده پروژه «موسی(ع)» گفت: به لطف خدا وضعیت جسمانی جمال شورجه در این دو روز بسیار خوب و رضایت بخش بوده و بیماری وی کاملاً رو به بهبود است.
ادامه درمان کارگردان سریال موسی(ع) در خانه
به گزارش جهان نيوز، احمد میرعلایی تهیه کننده پروژه «موسی(ع)» در خصوص آخرین وضعیت جسمانی جمال شورجه گفت: پزشک جمال شورجه از دوشنبه شب تشخیص داد که ادامه درمان جمال شورجه در منزل صورت گیرد زیرا از لحاظ روحی به شدت برای وی خوب است.

وی درباره روند درمانی کارگردان سریال «موسی(ع)» اضافه کرد: خدا را شکر نتیجه درمان جمال شورجه بسیار خوب بود و همین باعث شد مرخص شود. هم اکنون وی در منزل مشغول ادامه مداوا و درمان است.

تهیه کننده پروژه «موسی(ع)» در همین راستا ادامه داد: به لطف خدا وضعیت شورجه در این دو روز بسیار خوب و رضایت بخش بوده و بیماری وی کاملاً رو به بهبود است. وی هم اکنون از ضریب هوشی بالا، قدرت کامل تکلم بسیار خوبی برخوردار است.

وی رسیدن به موقع جمال شورجه به بیمارستان را تاثیرگذار دانست و اضافه کرد: یکی از عواملی که روند درمان را تشریع کرد و نتایج خیلی خوبی را به همراه داشت، به موقع رسیدن وی به بیمارستان و مداوای سریع بود و تاکنون به دعای مردم مسیر خوبی طی شده و به امید خدا هرچه سریعتر بهبود کامل حاصل خواهد شد.

این تهیه کننده سینما و تلویزیون درباره تشخیص پزشکان مبنی بر پایان روند درمان تاکید کرد: در مورد این مشکلات هیچکس نمی تواند زمان مشخصی را تعیین کند اما پزشکان امیدوارند با توجه به شرایط شورجه نسبت به سایر بیماران این چنینی بسیار زودتر روند درمان کامل شود.

میرعلایی درباره وضعیت عمومی جمال شورجه خاطرنشان کرد: خوشبختانه چه قبل از عمل و چه بعد از آن قدرت تکلم و هوشیاری جمال شورجه بسیار بالا بود، در حدی که هم اکنون از منزل مراحل ساخت سریال موسی (ع) را شخصاً  با نظارت دقیق پیگیری می کند.

منبع:میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *