کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

دوشنبه تا چهارشنبه هفته سفر نکنید

31 فروردين 1398 ساعت 23:46

تسنیم نوشت: فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به بارش برف و باران در محورهای شریانی استان از مسافران خواست تا بر اساس اعلام هواشناسی، دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری به مازندران سفر نکنند.


به گزارش جهان نیوز، سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی، اظهار داشت: از بعدازظهر دوشنبه تا صبح چهارشنبه سامانه بارشی موجود در مازندران تقویت شده و ضمن کاهش دما بر میزان شدت باد و بارش‌ها افزوده می‌شود.

وی با ابراز اینکه "از عصر پنجشنبه شاهد بارش باران در مازندران بودیم"، افزود: این بارش‌ها تا امروز شنبه 31 فروردین نیز ادامه دارد و بیشترین میزان بارش مربوط به رامسر با 80 میلی‌متر گزارش شده است از امشب تا صبح دوشنبه از شدت بارش‌ها کاسته شده و بارش‌ها به‌صورت پراکنده خواهد بود.

قدمی تصریح کرد: از بعدازظهر دوشنبه تا صبح چهارشنبه این سامانه بارشی تقویت شده و ضمن کاهش دما بر میزان شدت باد و بارش‌ها افزوده می‌شود. بارش‌ها در ارتفاعات به‌صورت برف همراه با مه خواهد بود.

وی در توصیه به مردم و مسافران خاطرنشان کرد، به‌دلیل ناپایداری هوا مردم از روز دوشنبه تا چهارشنبه از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

قدمی با بیان اینکه "در محدوده تونل کندوان در حال حاضر شاهد بارش خفیف برف و سایر مقاطع این محور شاهد بارش باران هستیم"، گفت: سایر محورهای استان به‌دلیل بارش باران شاهد لغزندگی است.

مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.


کد مطلب: 682666

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/682666/دوشنبه-چهارشنبه-هفته-سفر-نکنید

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com