يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 18 Aug 2019
 
۰
با حمایت کمیته امداد استان تهران؛

۲۰۵۰ جوان نیازمند به خانه بخت رفتند

شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷
کد مطلب: 682573
معاون کمیته امداد استان تهران از ازدواج دو هزار و ۵۰ نفر از جوانان تحت حمایت در سال گذشته خبر داد و گفت: هشت میلیارد تومان برای این امراختصاص یافت.
۲۰۵۰ جوان نیازمند به خانه بخت رفتند
به گزارش جهان نيوز به نقل از مهر، جواد صفاری با بیان اینکه تأمین هزینه جهیزیه یکی از مهمترین دغدغه‌های اساسی خانوارهای مددجو است، گفت: در سال ۹۷ دوهزار و ۵۰ نفر از جوانان تحت حمایت به خانه بخت رفتند.

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف مهم کمیته امداد تأمین کمک هزینه خرید جهیزیه برای نوعروسان و هدیه ازدواج به پسران است، بیان کرد: هشت میلیارد تومان در سال گذشته برای ازدواج افراد تحت حمایت اختصاص یافت.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران هدف از پرداخت کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان و هزینه ازدواج به پسران را توسعه فرهنگ ازدواج آسان برشمرد و افزود: هزینه ازدواج به پسران سه میلیون تومان و کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان پنج میلیون تومان بوده است.

صفاری با بیان اینکه همه نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد از خدمات مشاوره‌ای ازدواج بهره مند می‌شوند، بیان کرد: خدمات مشاوره‌ای و کارگاه‌های آموزشی با هدف ازدواج آگاهانه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.

وی به طرح کوثر اشاره کرد و افزود: طرح کوثر یکی از طرح‌های حمایتی کمیته امداد است که خیران می‌توانند با استفاده از این طرح در تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند مشارکت داشته باشند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *