سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - 18 Feb 2020
 
۱
۲

خانم بازیگر: شرایط برای بازیگری جذاب نیست

سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۱
کد مطلب: 681953
بازیگر سریال «مختارنامه» گفت: اگرچه امروزه فیلم‌ها و کار‌های خوبی هم تولید می‌شوند، اما به طور کل شرایط چندان برای بازیگری، جذاب نیست.
خانم بازیگر: شرایط برای بازیگری جذاب نیست
به گزارش جهان نيوز، ماه‌چهره خلیلی درباره علت کم‌کاری‌اش از سال ۱۳۹۶ تاکنون گفت: از تابستان سال گذشته خارج از کشور بودم و به تازگی به ایران بازگشته‌ام و با وجود چندین پیشنهاد تصمیم به بازی ندارم.

وی درباره نپذیرفتن یکی از پیشنهاد‌های بازیگری‌اش تصریح کرد: اگرچه امروزه آثار خوبی هم تولید می‌شوند، اما به طور کل شرایط چندان برای بازیگری، جذاب نیست.

شرایط چندان برای بازیگری، جذاب نیست/ بازیگر نقش مقابل برایم بیشترین اهمیت را دارد

بازیگر فیلم «عشق و خیانت» اظهار کرد: من هیچگاه نمی‌گویم که پیشنهاد کاری وجود ندارد، بلکه صحبت درباره فعالیت‌هایی است که به درد بخورد. کسی که در آثار شاخص و فاخر می‌کند کمی وسواس در پذیرفتن پیشنهاد‌ها پیدا می‌کند و بر همین اساس نمی‌توان در تیم خوب کار کرد و بعد هر کاری را پذیرفت. همیشه در انتخاب کار‌ها حساسیت‌های خاصی دارم بنابراین معمولا صبر می‌کنم تا اتفاق خوبی بیفتد.

وی درباره معیارهایش در انتخاب یک کار بیان کرد: با توجه به اینکه معیار‌های هر بازیگر در طول دوره فعالیتش تغییر می‌کند، در حال حاضر برایم بازیگر مقابل اهمیت زیادی پیدا کرده است. زمانی برایم کارگردان و بعد صاحب اسم و نام بودن تهیه‌کننده مهم بود ودر یک دوره ترجیح می‌دادم با تهیه‌کننده‌ای که می‌شناسم کار کنم، اما اکنون دوست دارم بازیگر نقش مقابل خوبی داشته باشم، چون فکر می‌کنم این بازیگر نقش مقابل است که باعث جواب دادن زحماتم می‌شود.

شرایط چندان برای بازیگری، جذاب نیست/ بازیگر نقش مقابل برایم بیشترین اهمیت را دارد

خلیلی با تاکید بر اینکه عشق و لذتی که از یک اثر می‌برد به بازیگر مقابل بستگی دارد گفت: در این باره جنسیت اصلا اهمیتی ندارد بلکه این مهم است که بازیگر قوی باشد، سر صحنه حاضر شود و مقابل من بایستد تا لذت بیشتری از کار ببریم.

وی تصریح کرد: در این میان داستان نیز اهمیت ویژه‌ای دارد و حرف اول را می‌زند بنابراین همیشه اول داستان را می‌خوانم و بعد تصمیم می‌گیرم. اگر بازیگر نقش مقابل هم مشخص نشده باشد می‌پرسم که قرار است چه کسی این نقش را بازی کند و نقشی که به من پیشنهاد شده بیشتر با کدام شخصیت ارتباط دارد. در چنین شرایطی معمولا قرار داد نمی‌بندم تا بازیگران مشخص شوند.

منبع:میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
مخالف نمايي كني دلار بيشتري كاسب ميشي بازيگري زحمت داره
Iran, Islamic Republic of
راه افشار را برو