چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - 17 Jul 2019
 
۰
۳

ترامپ خواستار اجرای طرح انتقال مهاجران

دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۷
کد مطلب: 681850
دونالد ترامپ اظهار کرد، دولتش به طور قانونی حق دارد که مهاجران غیرقانونی را به شهرهایی که همکاری محدودی با دولت در اجرای قوانین مهاجرتی دارند، بفرستد و خواستار انجام این انتقال شود.
ترامپ خواستار اجرای طرح انتقال مهاجران
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توییتر نوشت: آمریکا حق قانونی مطلق دارد که مهاجران غیرقانونی دستگیر شده را به شهرهایی که همکاری محدودی در اجرای قوانین مهاجرتی دارند، بفرستد. بدین وسیله خواستار حفاظت از آنان در عالی‌ترین سطح هستیم، به ویژه از ایالت کالیفرنیا که به مدیریت ضعیف و مالیات بالا معروف است.

هوگان گیدلی، سخنگوی کاخ سفید روز شنبه در گفت‌وگو با فاکس نیوز گفت، دولت آمریکا برای انتقال مهاجران غیرقانونی به مناطقی که در اجرای قوانین مهاجرتی همکاری محدودی دارند، با وزارت امنیت ملی و اداره اجرای قوانین گمرکی و مهاجرتی در حال همکاری است.

به گزارش پایگاه خبری هیل، او در این باره گفت: آنان گفته‌اند که خواستار حضور این خارجی‌های غیرقانونی در جوامع خود هستند. ما در حال همکاری با وزارت امنیت ملی و اداره اجرای قوانین گمرکی و مهاجرتی هستیم تا مطمئن شویم این انتقال صورت می‌گیرد زیرا به هر حال این آن چیزی است که آنان می‌خواهند و نباید بگوید که این یک مجازات سیاسی است. بلکه باید این را یک شاخه زیتون (نماد صلح) بدانند.

گیدلی پیش از انتشار این توییت از سوی دونالد ترامپ همچنین گفت که کاخ سفید در حال بررسی احتمال اقدام قانونی برای انتقال مهاجران غیرقانونی به مناطق ذکر شده است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


بابائی
Iran, Islamic Republic of
حضورآمریکایی ها جنایتکارشماره یک درسراسرمنطقه خاورمیانه غیرقانونی است.
Romania
سازمان های بین المللی دهان سگ هارشان را درکاخ سفید ببندند.
رزمنده ایرانی از دبیرکل سازمان ملل می خواهد که دهان سگ هارشان را در کاخ سفید ببندند..
رزمنده ایرانی از رئیس شورای امنیت سازمان ملل می خواهد که دهان سگ هارشان را در کاخ سفید ببندند.
رزمنده ایرانی از رئیس حقوق بشر سازمان ملل می خواهد که دهان سگ هارشان را در کاخ سفید ببندند.
بابائی
Iran, Islamic Republic of
دولت آمریکا، سیا و ارتش آمریکا، هرسه تروریست هستند.