چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - 19 Jun 2019
 
۲
۲

بیانیه مشترک بانک‌ها در پی اقدام اخیر آمریکا

چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴
کد مطلب: 681085
در پی اقدام اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی آمریکا، بانک‌ها بیانیه مشترکی منتشر کردند.
بیانیه مشترک بانک‌ها در پی اقدام اخیر آمریکا
به گزارش جهان نيوز به نقل از صدا و سیما، در پی تحریم اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی آمریکا، بانک‌ها بیانیه مشترکی منتشر کردند که متن آن به شرح زیر است:

نظام جمهوری اسلامی، نظام ارزشمند مقاومت متکی به مکتب الهی و ارزش‌های انسانی است که در برابر دشمنان صف کشیده مردم شریف ایران اسلامی از آرمان‌های خود با قدرت دفاع می‌کند. بی شک، یکی از ارکان اصلی مقاومت در طول عمر با برکت نظام، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که به تعبیر امام راحل «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود».

اکنون که رژیم مستبد آمریکای جهان‌خوار به عنوان دشمن قسم خورده این مرز و بوم، به دلیل شدت عصبانیت از ناکامی‌های متعدد در رسیدن به اهداف شوم خود، از آخرین تیرهای ترکش خویش استفاده کرده و با نابخردی تمام و زیر پا گذاشتن تمامی قوانین و مناسبات بین المللی، نهاد رسمی و ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست جعلی و بی اعتبار تروریسم خود قرار داده است.

مدیران و کارکنان نظام بانکی کشور که پیش از بسیاری از سازمان‌ها، طعم ناگوار محدودیت‌های ظالمانه و تحریم‌ها راه حتی در انتقال کمک‌های مردمی ایرانیان خارج از کشور و انسان دوستانه دنیا به سیل زدگان حادثه اخیر چشیده و علیرغم تمامی محدودیت‌های بین المللی تلاش کرده تا نقش گره گشایی از مسائل اقتصادی و گردش مالی کشور را با تمام توان ایفا کند.

اقدام اخیر دولت و رژیم ستمگر آمریکا را محکوم کرده و حمایت کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نقش مؤثر و سازنده آن در برقراری امنیت و آرامش کشور و منطقه، اعلام داشته و مزید توفیقات فرماندهان و نیروهای ایثارگر سپاهی تحت فرماندهی مقام معظم رهبری و فرمانده معزز کل قوا را از خداوند متعال خواستار است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
یعنی خداییش احمق تر از ترامپ واقعا وجود نداره.
این مردک عوضی میتونست صبر کنه تا عناصر نفوذی داخلی اول FATF و پالرمو را به زور تصویب کنند، بعد دست به این عمل احمقانه یزنه، ولی از آنجاییکه بنا به فرموده امام سحاد علیه الصلوة و السلام، خدا دشمنان ما را از احمقها قرار داده است، بنابراین با این اتحاد بانکی به نفع سپاه عزیز پاسداران، و به لطف پروردگار، به زودی کنوانسیونهای مالی هم از دستور کار مجمع خارج شده و به زباله
Germany
خدا رو شکر ترامپ احمق از اب درامد . با احمقئ این همه بلا سر ما اورده . اگر عاقل بود چی مس شد