پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - 27 Feb 2020
 
۰
۶

روایتی از یک عکس خاص از فتاح

پنجشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۱
کد مطلب: 679368
چند روزی است عکسی از فتاح،‌ رییس کمیته امداد که برای سرکشی به وضعیت سیل زدگان شمال کشور،‌ در بین مردم این منطقه حاضر شده بود پربحث شده است و هرکسی از منظر خود به آن می نگرد و تحلیلی ارائه می‌کند.
روایتی از یک عکس خاص از فتاح
به گزارش جهان نيوز، این روزها که بارش نزولات آسمانی زیاد شده و به علت عدم پیشگیری و مدیریت شرایط برای مردم عزیزمان در مناطق سیل زده به خصوص گلستان  ناراحتی هایی رقم زده، طبیعتا مسئولین کشوری و لشگری بنابر تکلیف دینی و تعهد انقلابی در منطقه حضور یافتند.

یکی از این مسئولین رییس کمیته امداد مهندس فتاح بود که برای بازدید از مددجویان مناطق سیل زده آمده بود. در حین بازدید و بعد از مصاحبه با دوربین خبری صدا و سیما یکی از خبرنگاران خانم که نزدیک اقای فتاح بود دچار لغزش پا شد و اقای فتاح فوراً ایشان را کمک کردند که با دوربین زمین نخورد و من هم که دورتر بودم این تصاویر را ثبت کردم. اما همین عکس سوژه ای شد برای کسانی که اصل ماجرا را نمی دانستند.
 
 

ابتدا نمیخواستم این عکس ها را منتشر کنم ولی حالا که عکس ایشان برای برخی سوءتفاهم ایجاد کرده و از سوی برخی دیگر از رسانه ها مورد سوء استفاده قرار گرفت، واجب دانستم عکس ها را منتشر کنم.

علی دهقان
هشتم فروردین ماه نود و هشت
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
جناب فتاح عزیز دل همه مردم و مستضعفین میباشد.
Denmark
و انشاالله همینگونه بمانند
اعتراض
Iran, Islamic Republic of
سیل به خاطر ناتوانی، کوتاهی، بی مدیریتی و عملکرد دولت، دولتمردان و مسئولان به مازندران ۱۳۰۹ میلیارد تومان خسارت زد
ممد
Canada
یعنی کمک کردن به یک خانم در سیل برای اینکه زمین نخورد حرام است؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
فتاح نور چشم ما مستضعفین است.
Denmark
حضور جناب فتاح بسیار مایه دلگرمی است حتی اگر بهانه ای باشد برای رسیدن به مقام و مسئولیتی جدید. اما اگر از این تصاویر استفاده کنند و به مقام و جایگاه جدید برسند و از پس کارها در مسئولیت جدید بر نیایند، این حضور و این تصاویر مایه شرمساری خواهد بود.