پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۸ - 21 Mar 2019
 
۰

سریال‌های سلمان و موسی(ع) دو پروژه ملی بزرگ

چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱
رییس صداوسیما گفت: ما دو پروژه بزرگ ملی، سریال‌های سلمان و موسی را کلید زدیم که هر کدام راهبری ملتی را بر عهده داشتند. این دو سریال روایتی از ملت‌های بزرگ دارد.
سریال‌های سلمان و موسی(ع) دو پروژه ملی بزرگ
به گزارش جهان نيوز، عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صداوسیما امشب ۲۱ اسفندماه در مراسم اختتامیه جشنواره تلویزیونی «جام جم» گفت: رفتار زیبا موجب رشد جامعه ما می‌شود و در صورتیکه این مسیر را طی کنیم جامعه ما نیز رشد و تعالی پیدا می‌کند و درصورتیکه فراموش شود افول می‌کند.

وی تأکید کرد: امیدوارم در ترازی باشیم که بتوانیم اخلاق زیبا و توجه به خداوند را در خود زنده کنیم و به دیگران کمک کنیم. نقش هنر در اینجاست که سختی‌های راه حق و ساختن را تحمل کنیم. تمام انسان‌ها و شهدای بزرگ که لیست بزرگی از آن‌ها را در سال ۹۷ از دست دادیم کسانی بودند که در این راه حرکت کردند. ما هم افتخار می‌کنیم که در رسانه ملی هستیم این توانایی را داریم که به مردم خدمت کنیم.

علی‌عسکری در سخنانی تصریح کرد: می‌خواهم در اینجا به بیانیه گام دوم انقلاب بپردازم. ملت ایران توانسته انقلاب عظیمی را شکل دهد و برای حقیقت تلاش کند. رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب از خودسازی برای آینده فرمودند: و ما دیدیم که اگر انسان برای خودسازی تلاش نکند نمی‌تواند شور و اشتیاق را در خود ایجاد کند. بعد از خودسازی، جامعه‌سازی و تمدن‌سازی است و ملت ایران لیاقت و صلاحیت دارد که تمدن جدیدی را بنیانگذاری کند.

رئیس رسانه ملی افزود: از پایه‌های تمدنی جدیدی که ملت ایران باید آن را پایه ریزی کند سبک زندگی اسلامی ایرانی است و رهبر انقلاب در بیانیه فرمودند که باید در حوزه سبک زندگی کار جدی انجام داد.

علی عسکری گفت: ما دو پروژه بزرگ ملی یعنی سریال‌های سلمان و موسی را کلید زدیم که هر کدام راهبری ملتی را بر عهده داشتند. این دو سریال روایتی از ملت‌های بزرگ دارد ما هم ملت بزرگی هستیم و این بار امانت بر دوش ماست و امیدواریم آقایان میرباقری و شورجه بتوانند این دو سریال را از آب و گل دربیاورند و کار‌های فاخری انجام شود.

وی در پایان اظهار کرد: از همه خانواده رسانه ملی و از همه شما همکاران رسانه ملی تشکر می‌کنم. سال ۹۷ سال حساسی بود و دشمن برای ما خط و نشان کشید، اما مردم همه نقشه‌ها را بر آب کرد و دیدید که ملت در ۲۲ بهمن به میدان آمد و جواب دشمنان را داد و اینحا از ملت ایران هم تشکر می‌کنم.

منبع:خبرگزاری دانشجو
کد مطلب: 677706
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *