يکشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸ - 24 Mar 2019
 
۰
محسن هاشمی:

تکلیف بودجه شهرداری باید قبل از عید مشخص شود

سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۳
رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه جلسات شورای شهر تهران تا پایان سال و در ارتباط با بودجه شهرداری ادامه پیدا خواهد کرد، گفت: چهارشنبه هفته گذشته بودجه شهرداری برای تایید به هیئت تطبیق فرمانداری ارسال شده است.
تکلیف بودجه شهرداری باید قبل از عید مشخص شود
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، محسن هاشمی پیش از آغاز صد و سی و دومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهارشنبه هفته گذشته بودجه شهرداری تهران برای تایید به هیئت تطبیق فرمانداری تهران ارسال شد.

وی افزود: در همین ارتباط از اعضای شورای شهر تهران خواسته‌ام تعیین تکلیف بودجه و تایید آن از سوی هیئت تطبیق فرمانداری در روزهای پایانی سال در تهران حضور داشته باشند.

رئیس شورای شهر تهران گفت:‌ شورای شهر تهران بنا دارد تکلیف بودجه را پیش از آغاز سال 98 مشخص کند و به همین دلیل جلسات خود را تا روزهای پایانی سال ادامه خواهیم داد تا بودجه 98 شهرداری تهران مشخص و برای اجرا به شهرداری ارسال شود.
وی گفت: اگر چنانچه نیاز باشد جلسه اضطراری نیز در ارتباط با بودجه 98 شهرداری تهران برگزار خواهیم کرد و اعضای شورای شهر تهران نیز موظفند در این جلسه حضور پیدا کنند.

ناهید خداکرمی در ادامه این جلسه، در تذکری به شهردار تهران گفت: از چهارشنبه آخر سال روز تا سیزده بدر این پتانسیل وجود دارد که چهره زیبای تهران را با تنوع قومی و فرهنگی آن به دنیا نشان دهیم و این کار می‌تواند در حوزه گردشگری هم ثروت‌آفرین باشد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: بارها به شهردار تذکر داده‌ایم به جای اینکه سرمایه‌ای را صرف دعوت از هنرمندان ثابت کند از هنرمندان محلی استفاده کند.
وی با بیان اینکه شهرداری باید در سراهای محلی و سراهای محله طوری برنامه‌ریزی کند که جوانان و نوجوانان آماتور در حوزه‌های مختلف هم بتوانند هنرهای خود را نشان دهند و مشارکت، عمومی شود، گفت: امنیت زنان و مردان به خصوص در چهارشنبه آخر سال به خاطر کنترل‌های غیرمعمول ما باعث شده این مراسم به جای شادی‌آفرینی، آسیب‌زا شود مختل شده است.

خداکرمی افزود: به شهردار تهران تذکر می‌دهم تا مراسم نوروز را در محلات مختلف با دعوت از هنرمندان محلی برگزار کند تا مشارکت شهروندان هم افزایش یابد.
کد مطلب: 677525
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *