پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 6 Aug 2020
 
۰

ویلچر هدیه رهبر معظم انقلاب به خانواده معلول نیازمند اردکانی اهدا شد

يکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۲
کد مطلب: 674226
با حضور رئیس و مددکار توان‌بخشی اداره بهزیستی اردکان ویلچر هدیه رهبر معظم انقلاب، توسط نمایندگان بنیاد برکت احسان به خانواده معلول نیازمند اردکانی اهدا شد.
هدیه رهبر انقلاب به خانواده معلول اردکانی
به گزارش جهان نيوز، روز یکشنبه، ویلچر هدیه رهبر معظم انقلاب به خانواده معلول نیازمند اردکانی اهدا شد.

نماینده بنیاد اجتماعی برکت احسان با اشاره به اجرای طرح "هزار معلول، هزار ویلچر" گفت: این ویلچرها تحت عنوان پویش مردمی «چرخ زندگی» با مشارکت بنیاد اجتماعی برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تحت عنوان هدیه مقام معظم رهبری به معلولان نیازمند اهدا می‌گردد.

وی افزود: توزیع این ویلچرها حاصل کمک‌های خیرین در پویش مردمی «چرخ زندگی» به‌منظور تهیه و توزیع ویلچر رایگان در بین معلولان نیازمند است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان نیز ضمن ابراز خرسندی و تشکر از سفیران پویش چرخ زندگی بابیان اینکه معلولان توانمند در حالی می‌توانند توانمندی خود را نشان دهند که ابزار و وسایل توان‌بخشی برای آن‌ها فراهم باشد، افزود: باید با فراهم کردن ابزار و لوازم، راه پیشرفت را برای معلولان باز بگذاریم.

وی اظهار داشت: در حال حاضر 2500 معلول تحت پوشش بهزیستی اردکان هستند و ۴۵۰ نفر از ۱۱ مرکز روزانه و شبانه‌روزی خدمات مختلف پزشکی، پرستاری، خدمات توان‌بخشی شامل فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، بینایی‌سنجی، شنوایی‌سنجی و خدمات مشاوره، روانشناسی و مددکاری دریافت می‌کنند.

حمیدرضا پایدار فر در پایان گفت: در شهرستان اردکان یک مرکز شبانه‌روزی نگهداری سالمندان، یک مرکز شبانه‌روزی معلولان ذهنی، ۴ مرکز روزانه معلولین ذهنی، جسمی، کودک ناشنوا و کم‌شنوا، دو کارگاه تولیدی حمایتی معلولان، یک مرکز ویزیت در منزل معلولان جسمی حرکتی و یک مرکز مراقبین تحت نظارت بهزیستی به معلولان خدمت‌رسانی می‌کنند.

منبع: فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *