يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 19 May 2019
 
۳
۱۰۷
اظهارات جدید نماینده پرحاشیه:

هزار بار دیگر هم انتخابات برگزار شود دوباره ما و اصلاح‌طلبان به روحانی رأی خواهیم داد/ برخی افراد حاضر در جریان انقلابی کشور مهره‌های اسرائیل هستند/ تهدیدات امروز آمریکا جدی تر از قبل است

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
متأسفانه برخی از نمایندگان گمان می‌کنند ستاره سینما هستند و دوست دارند نقش اول بازی کنند. نکته اینجاست که این افراد درتنها نقشی که خود برای خود متصور هستند نقش اول بازی می‌کنند و کسی برای نقشی که خود به وجود آورده اند اهمیت قائل نیست.
هزار بار دیگر هم انتخابات برگزار شود دوباره ما و اصلاح‌طلبان به روحانی رأی خواهیم داد/ برخی افراد حاضر در جریان انقلابی کشور مهره‌های اسرائیل هستند/ تهدیدات امروز آمریکا جدی تر از قبل است
گروه سیاسی جهان نيوز: «به استیضاح کنندگان رئیس جمهور مشکوک هستم»،«در جریان انقلابی نفوذی وجود دارد»،«چهل یا پنجاه سال آینده مشخص خواهد شد کسانی که امروز به دنبال برهم زدن آرامش مردم هستند و نقاب انقلابی گری زده اند نفوذی آمریکا و اسرائیل بوده اند»، «اگر هزار بار دیگر هم انتخابات برگزار شود دوباره به روحانی رأی خواهیم داد». این جملات سخنان جدید غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده پرحاشیه مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش جهان نيوز، گزیده اظهارات جدید این نماینده پرحاشیه و جنجالی را در ادامه می خوانید:

* نباید همه بحران‌ها را گردن دولت انداخت و تلاش کرد از آب گل آلود به سود خود ماهی‌گیری کرد. به نظر می‌رسد برخی از این فرصت سوءاستفاده می‌کنند تا در جهت منافع گروهی و سیاسی خود از دولت انتقام بگیرند. بنده منکر برخی ضعف‌هایی که در دولت وجود دارد نیستم. با این وجود دولت به تنهایی دارای ضعف نیست و بلکه مجلس، قوه قضائیه و سایر نهادها نیز به اندازه خود دارای ضعف هستند. متأسفانه برخی که در گذشته شکست سیاسی خورده اند از فرصت استفاده کرده و با خود گمان می‌کنند الان همان زمانی است که باید انتقام شکست‌های سیاسی خود را از آقای روحانی بگیرند. نکته دیگر اینکه برخی جریان‌های سیاسی که در گذشته به مرور زمان از صحنه قدرت و تأثیرگذاری بر مناسبات سیاسی و اجتماعی کشور کنار رفته‌اند احساس می‌کنند در چنین فرصتی با استیضاح رئیس‌جمهور می‌توانند خود را دوباره احیا کنند و در فضای سیاسی کشور بروز و ظهور مجددی داشته باشند.

* اصلاح‌طلبان به دلیل حفظ منافع ملی و انسجام کشور رویکرد متفاوتی نسبت به گذشته در پیش گرفته‌اند وگرنه استراتژی جریان اصلاحات و اعتدالگرایان همچنان حمایت از آقای روحانی است.

* به تازگی پمپئو وزیر خارجه آمریکا به صراحت عنوان کرده که شدید ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال خواهیم کرد و ایران در آینده با سخت ترین تحریم‌های تاریخ مواجه خواهد شد. در نتیجه تهدید امروز بسیار جدی تر از تهدید‌های گذشته است. این در حالی است که عده‌ای به ریاست جمهوری به عنوان یکی از ستون‌های اصلی نظام و انقلاب حمله می‌کنند وبه دنبال استیضاح رئیس جمهور هستند.بنده باید به صراحت عنوان کنم که در جریان انقلابی کشور نفوذی وجود دارد و سال‌ها بعد ممکن است اسنادی از این افراد به دست بیاید که نشان می‌دهد این افراد در زمین دشمن بازی می‌کرده اند.شاید برخی گمان کنند بنده از روی ناراحتی این سخنان را به زبان می‌آورم اما در واقع معتقدم این مسأله یک واقعیت غیرقابل انکار درکشور است پشت پرده آن پس از سال‌ها مشخص خواهد شد. برخی عنوان می‌کنند در جریان اصلاحات نفوذی وجود دارد که در واقع چنین نیست. البته ممکن است در هر جریان سیاسی نفوذی وجود داشته باشد. با این وجود در مقطع کنونی در جریان انقلابی که دست به چنین اقداماتی می‌زند نفوذی وجود دارد.

* من معتقدم اگر چهل سال بعد به سخنان امروز من رجوع شود و پرونده این افراد بررسی شود مشخص خواهد شد که برخی از این افراد مهره آمریکا و اسرائیل بوده اند. این افراد با مواضع انقلابی تند و رادیکالی که اتخاذ کرده‌اند برای خود یک نقابی ایجاد کرده‌اند و در پشت این نقاب به شکل‌های مختلف تیشه به ریشه انقلاب می‌زنند.کدام عقل سلیمی به خود اجازه می‌دهد در شرایطی که کشور در بحران و شدیدترین تحریم‌های تاریخی قرار گرفته طرح عدم کفایت رئیس جمهور را مطرح کنند، علیه رئیس قوه قضائیه اقدام کنند یا از سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی جلوگیری کنند.

* شاید برخی گمان کنند اغلب این افراد دارای سوابق سیاسی هستند و چنین احتمالی درباره آنها وجود ندارد.با این وجود به همان صورت که ما در کابینه رژیم صهیونیستی نفوذی داشته‌ایم و تا به این مرحله از تصمیم گیری در اسرائیل نفوذ کرده‌ایم این احتمال وجود دارد که این اتفاق برای ما نیز رخ بدهد. به هر حال هر جاسوسی با نوعی ضد جاسوسی نیز همراه خواهد شد. وضعیت برای مشخص شدن سره از ناسره کاملا مشخص است. در شرایط کنونی هرکسی که در راستای حفظ و تقویت منافع ملی فعالیت کند و در اندیشه وحدت و انسجام جامعه باشد دلسوز به کشور خواهد بود و هرکسی که به هر شکلی برخلاف منافع ملی و مصالح مردم حرکت کند نفوذی است و به دشمن وابستگی دارد.

* اگر ما در طول دوران جنگ فرماندهان نظامی را به تهران می‌آوردیم و آنها را محاکمه می‌کردیم آیا می‌توانستیم در مقابل دشمن مقاومت کنیم یا خیر. این وضعیت دقیقا مانند شرایط امروز و استیضاح رئیس جمهور است. آیا در شرایطی که کشور در وضعیت جنگی و بحران‌های بین‌المللی قرار دارد می‌تواند سکان دار مدیریت اجرایی کشور که به همه جوانب و جزئیات شرایط فعلی کشور آگاهی و احاطه دارد را مورد مواخذه قرار داد و استیضاح کرد؟ قطعا پاسخ به این سوال منفی است. در نتیجه کسانی که دست به چنین اقداماتی می‌زنند به صورت خواسته و یا ناخواسته در زمین دشمن بازی می‌کنند. شرایط به شکلی رقم خورده که نمی‌توان به نیت و اهداف این افراد شک نکرد. بنده نسبت به این اقدامات مشکوک هستم و معتقدم این وضعیت عادی نیست.کجای انقلابی‌گری گفته شده در شرایطی که کشور در وضعیت جنگ اقتصادی قرار دارد عده‌ای به دنبال انتقام گیری سیاسی از رئیس جمهور باشند. در کجای فرمایشات مقام معظم رهبری چنین مسأله‌ای مطرح شده است. هیچ عقل سلیمی نمی‌تواند این مسأله را بپذیرد که برخی به نام انقلابی گری دست به چنین اقداماتی بزنند.

* جریان اصلاحات هرچه آبرو و اعتبار داشته برای حمایت از آقای روحانی هزینه کرده و تا پایان دولت نیز از آقای‌روحانی حمایت خواهد کرد. چاره‌ای به جز این نیز وجود ندارد. جریان اعتدالگرای کشور به خوبی به این مسأله آگاهی دارد که بهترین گزینه برای مدیریت کشور در دو انتخابات ریاست جمهوری گذشته آقای‌روحانی است و از بین گزینه‌های مطرح شده ایشان بهترین گزینه بوده است. بدون شک اگر هزاربار دیگر نیز انتخابات ریاست جمهوری با چنین گزینه‌هایی برگزار شود رأی ما و جریان اصلاحات آقای روحانی خواهد بود. ما با تحریم انتخابات،پای صندوق نیامدن و رأی سفید انداختن مخالف هستیم. امروز هم بهترین گزینه برای مدیریت کشور آقای روحانی است و در این مسأله هیچ شکی وجود ندارد.

* متأسفانه برخی از نمایندگان گمان می‌کنند ستاره سینما هستند و دوست دارند نقش اول بازی کنند. نکته اینجاست که این افراد درتنها نقشی که خود برای خود متصور هستند نقش اول بازی می‌کنند و کسی برای نقشی که خود به وجود آورده اند اهمیت قائل نیست.

لازم به ذکر است، بر اساس نوع استدلال های جعفرزاده ایمن آبادی باید از ایشان پرسید؛ افرادی که موانع نقد به مسئولین ناکارآمد دولتی در شرایط حساس اقتصادی کشور می‌شوند و حتی توجیه گر ناکارآمدی عجیب و غریب وضعیت فعلی برخی دولتمردان هستند، تهدیدات آمریکا جدی تر از قبل عنوان می‌کنند و به نوعی دل مردم را می لرزانند، از جریان اصلاحات که تاکنون صدها جاسوس، ضدانقلاب، کارشناس بی بی سی فارسی، صدای آمریکا، رادیو فردا  و... به خارج از کشور صادر شده، به عنوان جریان بدون نفوذی نام می‌برند و یا پیشدستانه و با صراحت کم سابقه بقیه را نفوذی آمریکا و اسرائیل می‌دانند، به این دست افراد آیا با توجه به استدالال های ایشان، بیشتر به مهره دشمن بودن نمی خورد؟! می توان از این نماینده محترم پرسید افرادی با چینین اعتقاداتی با توجه به نوع استدلال های خودشان، دقیقا مهره کدام کشور متخاصم انقلاب اسلامی هستند؟
کد مطلب: 673745
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


حسین
Iran, Islamic Republic of
آقای پرحاشیه که میگی تهدیدات امروز آمریکا جدی تر از قبل است، لطفاً به اظهارات آقای ظریف در همین سایت توجه کن که به روزنامه سوئیسی گفته:اروپا هیچ نفتی از ما نمی‌خرد و تحریم‌ها را اجرا می‌کند/ قبل از برجام از الان بیشتر نفت می‌فروختیم.
کمی شجاعت پذیرش اشتباه خود را داشته باشید
Iran, Islamic Republic of
راستی کسی که بر اشتباهات گذشته خود پافشاری و اصرار کند ، چه می نامند؟ مگر شما اصلاح طلب نیستید ؟ حداقل افکار و رویه اشتباه خود را اصلاح کنید.
نفس شون از جای گرم در میاد !
Iran, Islamic Republic of
استیضاح یک مطالبه عمومی است کمر مردم زیربار تورم افسارگسیخته خم شده است .
خخ
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبان تا ایران را ونزوئلا نکنند دست بردار نیستن.
Iran, Islamic Republic of
خدا را شکر که ایران زیر سایه ولایت ،صاحب داره.برای همین حسرت ونزوئلا کردن ایران توی دلشون میمونه.
طناب پوسیده خاتمی
Iran, Islamic Republic of
مردم با تکرار میکنم اصلاح طلبان به خاک سیاه نشستن .
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
احسنت
استیضاح حق مردم است و وظیفه مجلس اما این مجلس اینکاره نیست
صادق
Iran, Islamic Republic of
قرارملت با امثال این آقایان سال آینده پای صندوق انتخابات مجلس شورای اسلامی.
پس تا آن موقع هرچقدر می خواهی بتازون و ...
این را هم بدان که خداهست ، آخرت هست ، شهدا هم هستند جناب آقای نماینده
United States
ایشون خودشون یکی از شهدای زنده هستند و جانباز ۶۰ درصد. چطور پاسخ تهمت به ایتارگران را بخاطر دلخوشی به عده میدهید کمی انصاف هم بد نیست
Iran, Islamic Republic of
...
ملاك حال فعلى افراده
حرف حضرت امام خمينى هست
ص
Iran, Islamic Republic of
لطف کنید نقش ایشان را در وقایع (اغتشاشات و تشویش اذهان مردم )سه سال پیش در یکی از شهرهای شمالی کشور تحقیق کنید.
آن وقت متوجه می شوید متاسفانه با وجود 60% جانبازی ظاهرا خیلی بیش از 60% طرز فکر ایشان هم تغییر کرده است
Iran, Islamic Republic of
این فرد دارد به ضرر منافع کشور حرف میزند و خودش هم قبلا گقته که پول مفت از دانشگاه و مجلس میخواد.
برجام خسارت محض هم دستپخت این دلباختگان به غرب است.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
اصرار بر تکرار اشتباهات به ضرر مردم و کشور حماقت است
Iran, Islamic Republic of
آقا غلام تاریخ نقاب افراد را کنار می زند و معلوم خواهد شد که چه کسانی به مملکت خیانت کردند. آیندگان به راحتی تشخیص خواهند داد چه کسانی برجام نافرجام را به مردم تحمیل و کلی خسارت مادی و معنوی به کشور وارد کرده اند. با گذشت زمان معلوم خواهد شد افراد کدام طیف فکری و سیاسی بیشتر به دامن دشمنان پناه بردند و علیه نظام و کشور اقدام کردند.
Iran, Islamic Republic of
از کسی که افتخار میکند در دانشگاه میخوابیده وماهی هشت میلیون حقوق استادی هم میگرفته !چه انتظاری دارید؟!
هاشمی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
امیدواریم برای بار دیگر منتخب مردم وشورای نگهبان نباشیدبااین اظهارات تفرقه اندازی که دارید
...
Iran, Islamic Republic of
....
وقتی شما دنبال جشن تولد و فالوئر و جشن اینستاگرام هستید معلومه باید هم وضع مردم اینجور باشه!
Iran, Islamic Republic of
ازم آن صف را که بچه‌ها با هم بگومگو می‌کردند که کدام‌شان نفر اول، گوشت و پوست و استخوان خود را بیندازد روی مین تا معبری باز شود! صف ایثار! صف شجاعت! صف انسانیت! صف معرفت! صف عرفان! تعجب می‌کنم از بعضی دولتمردان بابت این همه نشانی اشتباه که به مردم می‌دهند! لگد به بی‌عرضگی خودت بزن و تدبیری که نداری! ایمان و تعصب را چرا می‌زنی؟! آرمان و غیرت را چرا می‌زنی؟! لاله‌ها را چرا می‌زنی؟! این لاله‌ها اگر مردنی بودند، شهید نمی‌شدند! اگر امضای کری، تضمین نشد، به حمایت ما از مقاومت چه ربطی دارد؟! ما زیر فشار تدبیر نداشته بعضی دولتمردان هستیم، نه مبحث مقاومت! اگر خلل در قیل و قال و قول شماری از اصحاب کابینه وارد آمده، چرا نشانی مقاومت را می‌دهند؟! امنیت داریم، آنهم در دهانه آتشفشان؛ این یعنی نتیجه مقاومت و حضور ما در منطقه! لیکن اقتصاد نداریم، آنهم با حضور این همه جوان مستعد؛ این یعنی نتیجه دولتمردی بعضی‌ها! گیر پوشک از موشک نیست! موشک به سپاه ربط دارد و پوشک به دولت! و دولت درباره پوشک حرف بزند! صف گوشت خودش! قیمت پراید خودش! آقایان دولت! البته که آمریکا «شیطان بزرگ» است، ولی نه آنقدر که شما اخیرا می‌گویید! اولا پس چرا دست دوستی دادید به این جانورها؟! و چرا اعتماد کردید به وعده‌شان؟! ثانیا عدم تدبیر شما مثلا در قیمت‌گذاری محصولات هم آیا تقصیر آمریکاست؟! والله ما بیش از آنکه زیر فشار تحریم باشیم، زیر فشار بی‌تدبیری هستیم! تحریم برای حاج‌قاسم هم هست ولی فرق است میان سپاه مدبر با دولت بی‌تدبیر! لذا آنچه نشان‌مان دادید، قفل بود، نه کلید! کلید در پیمودن راه شهداست که مدبرانه و متعصبانه خط را نگه داشتند! خط مقدم اقتصاد اما با دولت است.
حسین قدیانی.
Iran, Islamic Republic of
احسنت
Iran, Islamic Republic of
احسنت
Poland
رانت 4200 تومنی و نون دونی بهتر از این؟!
راست میگی باید هم هزار بار دیگرم که برگشتید به همین جریان رأی بدید
....
.
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
اقای وکیل الدوله انشا الله در ان دنیا هم با اربابت روحانی محشور شوی ....!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
نون شما كه تو روغن افتاده و دادش ولي هميشه اينجور نيست گهي زين به پشت كهي پشت به زين
Iran, Islamic Republic of
غرش تهي دستان را پشت ديوار كاخ هايتان نميشنويد بسيار نزديك هستند
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
مرگ شرافتمندانه را به زندگي با خفت خواري و حاكميت اصلاح طلبان ترجيح ميديم شش سال تحقير شش سال تمسخر و استرس حيا كنيد
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
فرماندهان جنگ تحمیلی هم اگر توان مدیریت جبهه ها و ساماندهی اوضاع را نداشتن قطعا"برکنار می شدند.
...
Iran, Islamic Republic of
شما مثلا جانباز 8 سال دفاع مقدس هستین !!!
عوض اینکه حنجره خودرا برای رفع مشکل مردم پاره کنید ، به دنبال مسائل پوچ و بی ارزش هستین ؟؟؟
گوست کیلویی 120 هزار تومان
مرغ کیلویی 20 هزار تومان
کجا می روید چنین شتابان ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!...
Iran, Islamic Republic of
...
....
Iran, Islamic Republic of
آقا غلام یه سفر دیگه به برزیل برو حال و هوات بهتر بشه
Iran, Islamic Republic of
....بازی اصلاح طلبان در مجلس دیگر قابل تامل نیست...
بخندخندوانه
Iran, Islamic Republic of
دراین وانفسای گرانی وتورم وبی دروپیکری اقتصادبالاخره بایدیه جوری مردم روشادوشنگول کرد...!!!
پیشنهادمی کنم همین بیانات شیوادرقالب یک استندآپ کمدی دربرنامه ی خندوانه پخش بشه تاهمه ی مردم فیض ببرن...!!!
Iran, Islamic Republic of
مردم از اسلام ساختگي شما هم عبور كردند كجاي كاريد
سید
Iran, Islamic Republic of
بالاخره زمستون می ره و روسیاهبش واسه ذغاله و اون موقع که تشت روسوایی اصلاح طلب ها به زمین می خوره باید دید جنابش همچنان سینه چاک این قوم هست ؟ . اون موقع باید به امثال این هوچیگرا باید گفت با چه آب و صابونی باید این سیاهی صورتتون رو بشورید. ( به آب زمزم و کوثر سفید نتوان شد )
سعید110
Iran, Islamic Republic of
باشه!
فقط از اون 18 میلیارد دلار گم شده هم بگو! چقدر بهش اضافه شده؟! گیر کیا اومده؟! وقت سر خاروندن دارید از بس که به فکر حل مشکلات مردم هستید؟!
رفراندوم
Iran, Islamic Republic of
درباره تداوم دولت روحانی رفراندوم برگزار کنید تا بدانید مردم از انتخاب شون پشیمان هستند.
حسن
روایت داریم حب الشیئ یعمی ویصم دوست داشتن انسان را کور و کر میکند محبت به خود و حزب خود باعث میشود این همه مشکلات را نبینند و یا برای گمراه کردن مردم آدرس غلط بدهند غالب اقتصاد دانان مشکلات پیش آمده توسط تحریم را بیست درصد میدانند اما نرخ تورمی که از ابتدای سال تاکنون به برکت دولت تدبیر و امید و اعتدال !!! بوجود آمده بیش از سیصد چهارصد درصد است والبته شروع آن با تدبیر دولت تدبیر و امید بود که چه تدبیری کرد و چه امیدی آفرید ؟؟؟!!!دولتی که به قول خودش دنبال دوستی بود بدترین دشمنیها را حاصل کرد که به قول دشمنان فلج کننده ترین جنگ اقتصای را رقم زد
بدتر ازآن اینکه در این جنگ اقتصادی جلسه هیئت دولت در داخل کاخ انجام میشود معاون رئیس جمهور در داخل کاخ جشن تولد میگیرد و در مشکلات اقتصای خود را پنهان میکنند اگر دنبال نفوذی هستید باید در این قشر بگردید نه اینکه اگر انتخابات هزار بار تکرار شود باز چشم و گوش خود راببندید و رای بدهید . البته مااز درآمد شما یا جایگاهی که اخذ کردید خبر نداریم تابدانیم چرا هزار بار دیگر هم این رای راتکرار میکنید والبته شاید مرادتان این باشد دیگر در اصلاح طلبان کسی باقی نمانده والبته از قبل هم نبوده که این بیشتر به واقع نزدیک است.
Iran, Islamic Republic of
یعنی روی بعضی ها به سنگ پای قزوین گفته زکی
مرد حسابی سال 85 یک پرادو دو در لاکچری 2006 صفرکیلومتر 48 میلیون بود الان پراید را 50 ملیون نمیدن. این که قیمت پراید را به پرادو رسوندین هنر بزرگیه. از بس خوش نسیم تشریف دارین لب پنجره هم می شینین
موش کور
Iran, Islamic Republic of
همه کسانی که عقل درستی ندارند یا حقوق نجومی می گیرند چنین خواهند کرد...ان شاء الله سال اخری هست که مجلس را آلوده می کنید و سال بعد شما را بیرون خواهیم ریخت...راستی از دو سالگی تولد اینستاگرمت چه خبر؟ وکیل الدوله های ناقص العقل
Iran, Islamic Republic of
وَ إِذا قيلَ لَهُمْ لا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ قالُوا إِنَّما نَحْنُ مُصْلِحُونَ :و هنگامی که به آنان گفته شود: «در زمین فساد نکنید» می گویند: «ما فقط اصلاح کننده ایم»! سوره بقره آیه ۱۱

 

خداوند در این آیه به ویژگی منافقان اشاره می کند که نخستین آنها داعیه اصلاح طلبی است در حالی که مفسد واقعی خود آنان هستند و می فرماید : « و هنگامی که به آنان گفته شود: «در زمین فساد نکنید» می گویند: «ما فقط اصلاح کننده ایم»!

 

مصداق عملی : 

رفتار برخی از سیاسیون امروز ما که داعیه اصلاح طلبی دارند مصداق کاملی از این آیه هستند ، ایشان برای کسب آرا  در هر جمعی که قرار می گیرند تلاش می کنند طبق رضایت آنان موضع گیری نمایند و هیچ فرقی برایشان  ندارد که افکار جمع موافق یا مخالف دین باشد به همین دلیل در جامعه انواع فسادها و دروغ ها را مرتکب شده و می شوند
Iran, Islamic Republic of
هزار بار برایت متاسفم
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
رضا
Iran, Islamic Republic of
مرحبا ! بالاخره يك آدم با شرف و شجاع پيدا شد كه حقيقتى را كه سالها ناگفته باقى مونده بود بر زبان آورد ! نمونه هاش هم همينك در زندان هستند منتها جهان اگر اسم ببرم جهان سانسور خواهد كرد !
مرتضی
Seychelles
...
Iran, Islamic Republic of
ما هرچی میکشیم از دست شما بی عرضه های وطن فروشه
Iran, Islamic Republic of
به قول دوستمون ایشون یک بار دیگه برزیل حالش بهتر میشه.
از مردم رشت انتظار میره این افراد رو از صحنه مجلس دور کنند
Iran, Islamic Republic of
...
بوسجین
Denmark
همه این نگاه ها بستگی به تفکر انسان دارد که ملت در دیدگاه یک مسیول کجا کار قرار دارد اینطور که تا کنون دیدیم هیچگاه برای شما ملت برای شما مطرح نبوده بلکه کرفتار مطلق گرایی گروهی شدید حاضر نیستید ان را وسیله خدمت به مردم کنید و بر اساس ان هیچگاه کفته های شما نه ملی و نه اسلامی می باشد در صون فشار ها به ملت و تهدید ها خارجی را نگاه کنید هر لحظه افزایش می باشد اینهم از هنر دیدگاه شماست که خود را به ندیدن و نشنیدن زدید و شب را برای مردم روز جلوه می دهید حاضر نیستید اشتباه خود را اصلاح کنید اقا در روز گار ناخوشی حال ملت شما جشن تولد بکیرید شما را چه به سیاست
بوسجین
Denmark
همه این نگاه ها بستگی به تفکر انسان دارد که ملت در دیدگاه یک مسیول کجا کار قرار دارد اینطور که تا کنون دیدیم هیچگاه برای شما ملت برای شما مطرح نبوده بلکه کرفتار مطلق گرایی گروهی شدید حاضر نیستید ان را وسیله خدمت به مردم کنید و بر اساس ان هیچگاه کفته های شما نه ملی و نه اسلامی می باشد در صون فشار ها به ملت و تهدید ها خارجی را نگاه کنید هر لحظه افزایش می باشد اینهم از هنر دیدگاه شماست که خود را به ندیدن و نشنیدن زدید و شب را برای مردم روز جلوه می دهید حاضر نیستید اشتباه خود را اصلاح کنید اقا در روز گار ناخوشی حال ملت شما جشن تولد بکیرید شما را چه به سیاست
حسين
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
وقتی بصیرت نباشه همین میشه دیگه!!!!
Iran, Islamic Republic of
وقتی بصیرت نباشه به انقلابی ها میگی نفوذی و به نفوذی ها میگی انقلابی !
Iran, Islamic Republic of
بی دردی مثل تو که 8000000 از دانشگاه حقوق می گیری و سر جمع ( حقوق - خرج به اسم دفتر - راننده - حوزه انتخابیه - هزینه ماشین ) 32 میلیون از مجلس حقوق می گیری چه دردی داری که نمودونی مرغ کیلوی 15000 هزار در صف گوشت یخ زده ایستادن یعنی چه ،هزار بار به روحانی رای بده
حقگو
Iran, Islamic Republic of
جعفرزاده : مردی که از پاهایش جا ماند..
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
یعنی واقعا این نماینده ست !!!
آخه بنده خدا ما هم اعتقاد به نفوذی داریم کافیه برای اثباتش به اجرای داوطلبانه بخشی از fatf و معاهده پاریس و محیط زیست و تصمیمات در حوزه تولید انرژی در وزارت نفت کنونی نگاه کنیم
ضمنا خوب مغالطه کردی ، فرمانده نظامی هم اگر وظایفش رو درست انجام نده در همون بحبوحه ی نبرد عوضش میکنن نه اینکه بعد از جنگ و شکست و اسارت نیروها و از دست دادن خاک بازخواستش کنن
Iran, Islamic Republic of
...
بستان آبادی
Iran, Islamic Republic of
....
بستان آبادی
Iran, Islamic Republic of
من چی نوشتم که کلاً سانسور کردید ، کمی حرفه ای باشید اینقدر چیپ بودن از شما بعیده ، طرف میاد کامنتی میذاره که آدم حیران می مونه چطوری از فیلتر شما رد شده ، ولی امثال من وقتی می نویسم مصلح باید خودش صالح باشه و اصلاح طلب باید اصلاحاتو از خودش شروع کنه کلاً سانسور میکنید ، بنظرم آقای زاکانی از کارهای شما بی اطلاع ست و نمیدونه هر چی بخواهید چاپ میکنید و هر چی مطلبوب تون باشه سانسور ، همینم سانسور کنید بره مهم نیست ، ما لطف میکنیم که مطالب سایتتونو میخونیم ، منت سر ما نذارید بخاطر چاپ نظرات
Iran, Islamic Republic of
...
میرپورفرد
خداوند متعال ....تحمل چنین مدیران و مسئولینی حداقل برای بیش از 1 سال آینده عنایت بفرمایند،تا به فضل الهی ... در پای صندوق های رای پاسخ درخور و شایسته ای بدهیم.
بینام
Iran, Islamic Republic of
...
اکبر
Iran, Islamic Republic of
...
United Kingdom
....
United Kingdom
....
یاسر
Iran, Islamic Republic of
وای بحال آن مردم ...
حامد
Iran, Islamic Republic of


بدونید از این خبر ها نیست و قرار نیست هزار بار دیگه انتخابات برگزار بشه. دوره روحانی تمام خواهد شد و مردم دیگر نه به شماها رأی خواهند داد و نه با حرف شما به کسی رأی خواهند داد
علي
Iran, Islamic Republic of
...
سلام
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
علی
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
این فرد دیگر محلی از اعراب ندارد
United Arab Emirates
آقای ایمن آبادی رو شدن....
hossen
Iran, Islamic Republic of
وقتی به انان گفته شود در زمین فساد نکنید، می گویند : ما فقط اصلاح کنندگان هستیم. سوره بقره ایه ۱۱.
تکرار گری تا آخر عمر
Iran, Islamic Republic of
اگر انقلابیون مهره اسراییلند تو مهره کی هستی. آش شور اقتصاد دستپخت امثال تو وکیل الدوله و دولت تبخیر امید است.
علی
Iran, Islamic Republic of
ایشون عشق مطرح‌شدن دارن شدید!!!!!!
بهروز
Bulgaria
...
محمد
Iran, Islamic Republic of
....
پیروز
Iran, Islamic Republic of
آقایون به سیم آخر دفاعیات بی محابا از دولت زده اند یعنی مواضع انتحاری میگیرند که علت آن ، اطمینان از عدم رای آوری در دوره بعد میباشد و این مواضع برای گرفتن پست اجرائی در دولت فعلی میباشد ....!!
Romania
...
Iran, Islamic Republic of
...
یاسر
Iran, Islamic Republic of
کسی نیست به این آقابگه تو ...
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
...
آلاله
Iran, Islamic Republic of
بله خب برادر ؛ شما هر چه از ویژه خواری خواستین در این دولت عایدتان شد . نظر شما که فقط و فقط در پی منفعت شخصی و دنیاپرستی ارائه می شود برای اهل خرد و منطق پشیزی نمی ارزد
Iran, Islamic Republic of
سلام
مگه اتاق فکرهای اینا - اپوزسیون های اینا - روشن فکرهای اینا - جاسوسان اینا و ... نیستن که فرار کردن خارج و علیه نظام و انقلاب توطئه میکنند اینم یکیش با شعار هایی پوچ و تو خالی و تقلب مردم ساده را میفریبند و رای میارند و وضع مملکت را به اینجا میرسونند بعد بدون عذرخواهی و ندامت طلبکار هم میشوند افتضاحاتشون را گردن انقلابیون و جناح مقابل میاندازند و از حالا برای انتخابات 1400 تبلیغ میکنند وا مصیبتا ... ماها تا کی باید زیر یوغ استبدادی اینا باشیم خدا به مردم مملکت ما بصیرت و دشمن شناسی بدهد ....
Iran, Islamic Republic of
خداوند تو و حسن فریدون رو باهم محشور کنه ...!!!
Iran, Islamic Republic of
... .
Netherlands
...
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
سید رضا
Iran, Islamic Republic of
...