سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - 24 Nov 2020
 
۰

مرزبانی سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان فراقومیتی است

دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰
کد مطلب: 672931
عضو مجمع نمایندگان اصفهان گفت: حضور سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان برای حفظ امنیت مرزهای کشور، فرامذهبی و فراقومیتی است.
مرزبانی سپاه فراقومیتی است
به گزارش جهان نيوز، اکبر ترکی عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان، با بیان اینکه پاسدارانی که از اصفهان به سیستان و بلوچستان رفتند، پاسدار جمهوری اسلامی بودند و پای انقلاب ایستادگی کردند، گفت: پاسدارانی که در حمله تروریستی خاش به شهادت رسیدند علاوه بر پاسداری از مرزها، فعالیت های سازندگی مهمی در استان سیستان و بلوچستان انجام می دادند.

وی گفت: سپاه اصفهان اخیرا وارد سیستان و بلوچستان شده است و به دنبال محرومیت زدایی و بهبود معیشت مردم است به همین جهت پروژه های مهمی در خصوص آبرسانی، پل سازی و جاده کشی در دستور کار دارد؛ بسیاری از شهدای اخیر مهندسانی بودند که فعالیت های سازندگی و جهادی انجام می دادند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، حضور سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان را فرامذهبی و فراقومیتی خواند و افزود: انتظار نداریم که امروز مسئولان ما بگویند که از دشمنان انتقام نخواهیم گرفت.

ترکی با بیان اینکه نباید در برابر امارات و عربستان کوتاه بیاییم، افزود: باید به این اقدامات جواب دندان شکن بدهیم.

وی با اشاره به اینکه برخی مسئولان در کمیسیون امنیت ملی اظهاراتی داشتند که موجب نگرانی ما شد، گفت: شهدای اصفهان عضو رسمی سپاه بودند، آیا حاضر هستید فرزندان شما به جای رفتن به خدمت سربازی فقط شش ماه در این مناطق حضور یابند؟

منبع: مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *