چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - 21 Aug 2019
 
۰

پیام تشکر بسیجیان دزفول از فرمانده سپاه

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹
به سهم خود از پاسداری های ارزشمند شما و همرزمانتان در طراحی و بهره برداری از موشک بالستیک زمین به زمین "دزفول" سپاسگزاری می نماییم.
پیام تشکر بسیجیان دزفول از فرمانده سپاه
به گزارش جهان نيوز، بسیجیان و مردم شهرستان دزفول در نامه ای به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از طراحی و بهره برداری موشک بالستیک زمین به زمین که به نام شهر مقاوم "دزفول" نامگذاری شد، سپاسگزاری کردند.

بسم الله القاصم الجبارین

سردار سرلشکر پاسدار برادر عزیز محمدعلی جعفری
*فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی*

حمد و سپاس فراوان ذات اقدس الهی را که توفیقمان داد، عطر خوش خدمت خالصانه را در فضای عطر آگین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، از عمق وجودمان استشمام نموده و توفیق طریق و سیر الی الله ، به یُمن رشادت های انسان های پاکباخته در سیر تاریخ صدر اسلام تا عصر شکوهمند انقلاب اسلامی ، با راهنمایی یگانه قرن حضرت امام خمینی (ره) و همه رهپویان مکتبش خاصه شهدایِ به خدا پیوسته رفیقمان گردید.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی چهل سال از عمر مبارک خود را سپری نموده است که تاکنون به یُمن هدایت آن پیر فرزانه ی انقلاب و نایب بر حقش امام خامنه ای، و نیز به همت مردان و زنان این سرزمینِ ولایی، توطئه های سخت و نرم دشمنان قسم خورده را با شکست مفتضحانه روبرو کرده و الگوی تمام عیار آزادی خواهان جهان شده تا ندای مقاومت و ایستادگی، از شرق تا غرب عالم را فرا گیرد و دین و دنیای غرب را با چالش روبرو کرده باشد.

چهل سال سرافرازی ، عزت ، اقتدار و پیشرفت شاید واژه ای کوتاه در تبیین دستاوردها و همت شما سربازان این سرزمین پاک باشد. از جمله دستاوردهای عظیم و اقتدار آفرین شما که به همت جوانان عزیز و تازه روییده از مکتب و گفتمان امامین انقلاب به رخ جهانیان و جهانخواران کشیده شده است ، *ساخت موشک بالستیک زمین به زمین "دزفـول"* که نمادی از مقاومت و ایستادگی و رادمردی مردم شهیدپرور شهرستان دزفول در سالیان دفاع مقدس است.

*برادر عزیز سردار جعفری* ، هرگونه قدردانی و سپاس از سرداران رشید اسلام و انقلاب اسلامی در مقابل عظمت و مجاهدت ها و دلاوری های شما کوچک و ناچیز است و همانطور که امام راحل فرمودند: نمی دانم با چه زبانی احساسات و علاقه ی خویش را به شما سربازان گمنام و سرداران دلاوری که طوفان خشم این ملت حزب الله از سینه صحنه ی کارزار شما جوشیده است بیان نمایم.

*ما بسیجیان و سربازان جان برکف امام خامنه ای (مد ظله) در ناحیه مقاومت بسیج دزفول و مردم شهید پرور پایتخت مقاومت ایران اسلامی، دزفول*  به تبعیت از آن امام همام وظیفه ی خود می دانیم تا به سهم خود از پاسداری های ارزشمند شما و همرزمانتان در طراحی و بهره برداری از *موشک بالستیک زمین به زمین "دزفول"* که نمادی از مقاومت در برابر ظلم ظالمان و ترویج شعار ما می توانیم انقلاب اسلامی است، سپاسگزاری نماییم و از خداوند منان برای شما *سردار بسیجی* در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در سراسر گیتی و نیل به فیض شهادت را مسئلت می نماییم.

ناحیه مقاومت بسیج و مردم ولایتمدار
*پایتخت مقاومت و پایداری ایران اسلامی*
*شهرستان دزفول*
کد مطلب: 671637
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *