سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - 20 Aug 2019
 
۰

روز مرگ بسیج از نگاه سردار غیب پرور

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶
رئیس سازمان بسیج گفت: رویکرد بسیج کمک به صنایع کوچک به منظور پیشرفت است نه درآمدزایی و تبدیل شدن به بنگاه‌ اقتصادی.
روز مرگ بسیج از نگاه سردار غیب پرور
به گزارش جهان نيوز، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج در چهل سالگی انقلاب توان معرفی الگویی موفق را دارد، گفت: بسیج مستضعفین با عملکرد مناسب در چلهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی الگوی موفقی را در مقابل چشم مردم و مسئولان قرار خواهد داد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه بخش اقتصادی کشور توسط مدیر و مجموعه مستقیم خود اداره می شود، افزود: بسیج به هیچ عنوان قصد ورود به همه مشکلات اقتصادی و حل آنها را ندارد، زیرا آن بخش در کشور مسئول خودش را داشته، اما بسیج می تواند در  بخش های مختلف تسریع کننده باشد.

سردار غیب پرور با اشاره به هجمه های روزافزون رسانه های معاند علیه بسیج اظهار کرد: امروز به واسطه امکانات و تکنولوژی و فضای مجازی, این هجمه ها بسیار سنگین تر است.
وی در ادامه گفت : این هجمه ها نشان از درستی مسیر حرکت بسیج داشته و روزی که دشمن از کار ما تعریف کند؛ باید حتما به عملکرد خود شک کنیم که چرا دشمن اینگونه برخورد می کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فعالیت های این مجموعه در عرصه های مختلف گفت: رفتار و عملکرد بسیج همه جانبه و در عرصه های گوناگون اجتماعی, اقتصادی و فرهنگی است. امروز ورود بسیج به این عرصه ها حقیقتی لازم است و این حرف به اتکاء امکانات و سرمایه های نیروی انسانی ما در سازمان بسیج بیان می شود.

وی افزود: امروز ده ها جوان بسیجی تحصیلکرده مومن در اختیار ماست که در عرصه های مختلف فعال بوده واتفاقات خوبی را رقم زدند.

غیب پرور با بیان اینکه رویکرد بسیج کمک و راه اندازی صنایع کوچک است اظهار کرد: رویکرد بسیج کمک به صنایع کوچک به منظور پیشرفت در این عرصه است نه درآمدزایی و تبدیل شدن به بنگاه‌های اقتصادی. در حوزه صنایع بزرگ محدودیتی هایی وجود دارد که در آینده ای نزدیک به آنها خواهیم پرداخت.

وی در ادامه گفت: روز مرگ بسیج, آن روزی است که وارد فعالیت های اقتصادی شده و به بنگاه اقتصادی تبدیل شود، زیرا این مسئله مانند تزریق سم به بدنه مخلص و فداکار بسیج است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان اظهار کرد: بسیج با جلب و جذب سرمایه های موجود در کشور از جمله امکانات دولتی و کمک خیرین و متخصصین موجود به عنوان نخ تسبیح عمل کرده و باعث پیشبرد کارها می شود.

گفتنی است روز شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ عملیات اجرایی ۱۴۰ هزار پروژه عمرانی در قالب سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده است. بسیج سازندگی هم در قالب  اقشار مختلف بسیج در طول سال به طور منظم اردوهای جهادی را در مناطق محروم و کمتر برخوردار کشور برگزار می کند که به محرومیت زدایی در کشور کمک می کند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
کد مطلب: 671606
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *