کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پژمانفر: جشنواره فجر مسیر خود را گم کرده است

21 بهمن 1397 ساعت 10:43

عضو کمیسیون فرهنگی گفت: با توجه به اینکه امسال اربعین و چهل سالگی انقلاب است جشنواره باید قدری از فیلم های هنجارشکنانه فاصله می‌گرفت و فیلم‌هایی با محتوای ارزش‌های انقلاب اسلامی را در اولویت قرار می‌داد.


به گزارش جهان نیوز، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی دانشجو در پاسخ به این سوال که در حالی  امسال سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار می شود که هیچ ویژه برنامه یا فیلمی با مضمون انقلاب اسلامی در جریان این جشنواره پیش بینی نشده است، اظهار داشت: متاسفانه جشنواره فجر مسیر خود را گم کرده و امروز به پلکانی تبدیل شده که عده‌ای بتوانند فیلم هایشان را در جشنواره‌های بین المللی اکران کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه امسال اربعین و چهل سالگی انقلاب است جشنواره باید قدری از فیلم های هنجارشکنانه فاصله می‌گرفت و فیلم‌هایی با محتوای ارزش‌های انقلاب اسلامی را در اولویت قرار می‌داد.

پژمانفر در پایان خاطرنشان کرد:اگر به چهل سالگی انقلاب و فیلم هایی با این محتوا و مضمون در جشنواره امسال به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی کشور پرداخته نشود ایراد بسیار بزرگی به وزارت ارشاد وارد خواهد کرد.

منبع:خبرگزاری دانشجو


کد مطلب: 671233

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/671233/پژمانفر-جشنواره-فجر-مسیر-خود-گم-کرده

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com