پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - 18 Jul 2019
 
۱
۱۲

دختر سیرجانی: من اصلا شکایت نکردم!

شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹
چند روز از جنجالی که انتشار فیلم کتک خوردن دختر 16ساله توسط پسر مورد علاقه‌اش در شبکه‌های اجتماعی به‌پاکرد می‌گذرد. در این مدت‌ رسانه‌ها مطالب زیادی درباره این حادثه منتشر کردند. عده‌ای از رابطه فامیلی دختر نوجوان و متهم پرونده (کسی که او را کتک می‌زد) گفتند و عده‌ای نیز مدعی شدند دختر نوجوان بر اثر جراحاتی که دیده بود چند روز در بیمارستان بستری بوده است.
دختر سیرجانی: من اصلا شکایت نکردم!
به گزارش جهان نيوز به نقل همشهری، در این بین کسانی که در شبکه‌های اجتماعی در کمین هستند تا به محض داغ شدن ماجرایی، ماهی مقصود خود را از این آب گل‌آلود بگیرند بیکار ننشستند و با راه‌اندازی صفحه‌های جعلی، آن‌هم به نام دختر نوجوان و همچنین متهم پرونده و نوشتن مطالب خیالی، تلاش کردند فالوئرهای خود را زیاد کنند. اما حقیقت این ماجرای جنجالی چه بود و فیلم کتک‌خوردن دختر 16ساله چطور سر از شبکه‌های اجتماعی درآورد؟ گفت‌وگوی همکار ما در سیرجان با دختر نوجوان را پس از حضور او در اداره آگاهی بخوانید.

چند سالت است؟
متولد 81 در شهر سیرجان هستم.

پس اینکه گفته شده اهل تهران هستی دروغ است؟
حدود 6ماهی بود که همراه خانواده‌ام به تهران رفته بودیم که این اتفاق افتاد.

پدرت چه‌کاره است؟
او فوت کرده و من همراه مادر و خواهرم زندگی می‌کنم.

از ماجرای پرونده بگو. با امیر(متهم پرونده) نسبت فامیلی داری؟
نه، هیچ نسبتی نداریم. بیشتر از یک سال پیش و اتفاقی با او آشنا شدم. خاله‌ام در سیرجان زندگی می‌کند و گاهی پیش او می‌آمدم. بعد از آشنایی با امیر عاشق او شدم تا اینکه رابطه‌مان به‌هم خورد.

چه اتفاقی رخ داد که رابطه‌تان به‌هم خورد؟
راستش امیر گفت که دیگر نمی‌خواهد به دوستی‌مان ادامه دهد. هرچه برایش پیام می‌فرستادم جواب نمی‌داد. بعد متوجه شدم با دختر دیگری دوست شده است. می‌گفت که می‌خواهد با او ازدواج کند. خیلی ناراحت شدم. تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم اما فکر نمی‌کردم که این ماجراها اتفاق بیفتد.

چطور انتقام گرفتی؟
یک روز که توی ماشین دوستم بودم، در اینستاگرام استوری گذاشتم و شروع کردم به فحش دادن به امیر و دختری که قرار بود با او ازدواج کند. چون مدتی بود امیر من را بلاک کرده بود و همین باعث شده بود که عصبانی شود. همه این اتفاقات وقتی رخ داد که ما به تهران رفته بودیم. مدتی گذشت تا اینکه یک روز امیر پیام داد و دعوتم کرد که به سیرجان بروم. حتی دوست صمیمی‌اش هم برایم پیام داد و از طرف امیر مرا دعوت کرد. خوشحال شدم و فکر کردم پشیمان شده است. به سیرجان که رسیدم، امیر و دوستش سوار ماشین206 امیر به‌دنبالم آمدند. سوار ماشین شدم و امیر گفت که به خانه باغ دوستش می‌رویم که حرف بزنیم. وقتی رسیدیم، رفتارش تغییر کرد. شروع کرد به کتک زدن من و دوستش هم شروع کرد به فیلم گرفتن. تازه فهمیدم که امیر می‌خواسته از من انتقام بگیرد. آن فیلم را در استوری پیجش گذاشت و ظاهرا یک نفر آن را ذخیره کرده و بعد هم منتشرش کرده بود.

بعضی‌ از رسانه‌ها نوشته‌اند که تو زخمی شدی و به بیمارستان رفتی.
نه. کتک‌هایی که خوردم آنقدر نبود که زخمی شوم. بعد از آن ماجرا امیر خانه‌باغ را ترک کرد و من کمی ماندم و بعد به خانه آشنایانمان رفتم. بعد از آن هم کسی که فیلم را ذخیره کرده بود، آن را منتشر کرد و این اتفاقات رخ داد. من اصلا نمی‌دانستم که چنین اتفاقی می‌افتد.

یعنی قصد داری رضایت بدهی؟
من اصلا شکایت نکردم که بخواهم رضایت بدهم. حالا هم شکایتی ندارم. شکایت من از کسانی است که به اسم من پیج راه انداختند و شروع کرده‌اند به نوشتن داستان‌های خیالی.

مثلا چه پیجی؟
من اصلا اسمم نگار نیست اما به اسم نگار پیج راه انداخته‌اند و خودشان را به اسم من جا زده‌اند. حتی دیدم که نوشته‌اند من به‌خاطر شکایت کردن تهدید شده‌ام. یا اینکه با متهم پسرخاله و دخترخاله‌ هستیم. همه اینها دروغ است. من نمی‌دانستم که استوری گذاشتن من در اینستاگرام چنین اتفاقاتی را پیش می‌آورد. حالا هم پشیمانم و دوست دارم امیر زودتر آزاد شود. من هیچ شکایتی از او ندارم اما به‌خاطر اینکه انتشار فیلم در شبکه‌های اجتماعی حسابی جنجالی شده، او هنوز بازداشت است.
کد مطلب: 665197
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
... آبرو هرچه دختری بردی ......این رو باید دستگاه قضایی پیگیری کنه آبرو کشور رو بردند
Iran, Islamic Republic of
...
دلواپس
Iran, Islamic Republic of
چقدر سرکاری بود ...واقعا دنیای مجازی چه کردی چه کردی...
توسریال هزاردستان می گفت ملت الکی خوش ...مملکت گل وبلبل...
وقتی کتاب ومطالعه را کنار بگذارند همین است...
سرور
Iran, Islamic Republic of
خجالت نمی کشید از "همشهری" که دنبال بی گناه نشان دادن یک دختر شریر و یک پسر خبیث از وی است مطلب می گذارید.
یعنی جای حق و باطل عوض می شود؟
Romania
چرا چرت و پرت مینویسی گفتم این قضیه مربوط به برنامه سند 2030 هست بازم روش مانور غلط میدی؟!! آخه جهان شاسگول چجوری غیر از امیر فیلم رو منتشر کرده اونوقت امیر دستگیر شده؟؟؟؟!!!
قصه غیر طبیعی است
United States
قضیه مشکوکه بابا
اون از مصاحبه ای کرد و گفت من اون دختر کتک خورده ام که اصلا به آدمی که تحت شرایط بدی قرار گرفته و کتک خورده نمی خورد
اینم از این حرفش!
حجت
Iran, Islamic Republic of
چقدر گریه کردم
چن روز بد حال بودم و قلبم درد میکرد
خدا همه ی مارو عاقبت بخیر کند
چوبین
Romania
می خواستند معروف شوند. شدند.!!!!!!
فرانک
Romania
دوستها و عاشق و معشوقها!!!!!! شاید چند تا کتک هم به هم بزنند. دولت تا کسی شکایت نکند !!!!!حق مداخله و بزرگ کردن ماجرا را ندارد.!!!!!
Iran, Islamic Republic of
بیا...
Iran, Islamic Republic of
سلام:
اینجا جای دادستانی به عنوان مدعی العموم برای پیگیری جریحه دار کردنِ احساسات عمومی خالی است!
محمد
Iran, Islamic Republic of
سلام
به خاطر قبح اجتماعی قوه ی قضائیه باید هر دوسر ماجرا را محاکمه و اشد برخورد را داشته باشد .