جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - 21 Jun 2019
 
۲
۲۵

روایت شریعتمداری از کاسه‌ای که زیر این نیم کاسه بود!

پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۷
این حجم انبوه از پوشش خبری به ادعای یک بازداشتی آنهم یک ماه پس از آزادی وی به وضوح از هماهنگی قبلی رسانه‌های بیرونی و دنباله‌های داخلی آنها حکایت می‌کرد.
به گزارش جهان نيوز، «حسین شریعتمداری» در سرمقاله شماره امروز روزنامه «کیهان» نوشت:

داستان دروغین شکنجه اسماعیل بخشی یکی از افراد بازداشتی در ماجرای اعتراضات هفت تپه بلافاصله پس از مطرح شدن از جانب وی به خبر برجسته روزنامه‌های زنجیره‌ای و سایت‌ها و شبکه‌های مجازی و رسانه‌های بیرونی تبدیل شد! این حجم انبوه از پوشش خبری به ادعای یک بازداشتی آنهم یکماه پس از آزادی وی به وضوح از هماهنگی قبلی رسانه‌های بیرونی و دنباله‌های داخلی آنها حکایت می‌کرد. ماجرا تا آنجا پیش رفت که رئیس‌جمهور دستور رسیدگی صادر کرد! رئیس‌قوه قضائیه اعلام کرد در صورت صحت این ادعا با متخلف برخورد می‌شود! فراکسیون امید از مسئولان وزارت اطلاعات خواست برای بررسی این ادعا به مجلس بیایند! رئیس‌مجلس با بررسی ادعای شکنجه اسماعیل بخشی در کمیسیون امنیت ملی موافقت کرد! و... در فاصله‌ای کوتاه تمامی دستگاه‌ها و مقامات عالی‌رتبه نظام برای رسیدگی به این ادعا صف کشیدند و با شمشیرهای آخته به وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان -ارواحنا لتراب مقدمه الفداء- تاختند! چرا؟!

یک سوی این ماجرا تهمتی بود که از جانب یک مجرم مطرح شده بود و در سوی دیگر ماجرا سربازان گمنام و فداکار وزارت اطلاعات قرار داشتند که همگان بارها و بارها، ایمان و صداقت آنان را آزموده بودند. سربازان گمنامی که جان خویش بر کف گرفته بودند تا امنیت و جان و مال و ناموس مردمان از کف نرود. کدام انسان عاقل و فرهیخته‌ای در اولین نگاه- تاکید می‌شود در اولین نگاه- ادعای یک مجرم را بر جماعتی مومن و صادق ترجیح می‌دهد؟! خداوند تبارک و تعالی در آیه دوازدهم سوره نور، مسلمانان را به این علت که با شایعه‌پراکنی منافقان نسبت به برخی از افراد مومن دچار سوء‌ظن شده بودند، به شدت ملامت و توبیخ می‌کند و خطاب به آنان می‌فرماید: «لَوْلَا اِذْ سَمِعْتُمُوهُ ظَنَّ الْمُوْمِنُونَ وَالْمُوْمِنَاتُ بِاَنفُسِهِمْ خَیْرًا وَقَالُوا هَذَا اِفْکٌ مُّبِینٌ... چرا هنگامی‌که آن [بهتان] را شنیدید مردان و زنان مومن گمان نیک به خود نبردند و نگفتند این بهتانی آشکار است». آیا سران محترم سه قوه مشمول این توبیخ نمی‌شوند و مخاطب ملامتی که در این آیه شریفه آمده است نیستند؟! ممکن است روسای محترم دولت و مجلس و قوه قضائیه بگویند که ما درباره ادعای این مجرم آزاد شده قضاوتی نکرده‌ایم و فقط دستور رسیدگی داده‌ایم که باید گفت مگر مملکت در و پیکر ندارد و مگر مراکز و دستگاه‌های خاصی برای بررسی اینگونه ادعاها درنظر گرفته نشده است؟! و با عرض پوزش این پرسش نیز از سران سه قوه در میان است که چرا درباره اخراج دیپلمات‌های ایرانی از چند کشور اروپایی و بازداشت چند ماهه یکی از آنان که هنوز هم ادامه دارد دستور رسیدگی سریع صادر نفرمودید؟! و... البته انصاف حکم می‌کند که گفته شود رئیس‌محترم قوه قضائیه ضمن صدور دستور رسیدگی به ادعای مجرم مورد ‌اشاره بر این نکته که حاکی از درایت ایشان است نیز تاکید کرد که «برخورد رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های دشمن با این موضوع نشان می‌دهد این ماجرا می‌تواند در ادامه پروژه‌های تخریبی دشمن علیه نظام باشد».

دیروز معلوم شد که شکنجه‌ای در کار نبوده و اسماعیل بخشی به اعتراف خود و به گواهی اسناد موجود عضو «حزب کمونیست کارگری» بوده و ماموریت گروهکی او، ایجاد آشوب و برپایی اعتراضات کارگری بوده است و با این منظور سعی در بهره‌برداری از مطالبات برحق - تاکید می‌شود مطالبات برحق- کارگران مظلوم هفت تپه داشته است. توضیح آن‌که «حزب کمونیست کارگری» یکی از گروهک‌های وابسته به تروریست‌های «کومله» است.

 اکنون سوال این است که آیا نباید مجرم مورد ‌اشاره و سایر تهمت‌زنندگان به سربازان جان برکف وزارت اطلاعات تحت تعقیب قرار بگیرند؟ آنها نه فقط به سربازان گمنام و فداکار وزارت اطلاعات بلکه به کل نظام تهمت زده‌اند.

از فراکسیون امید و برخی از نمایندگان دیگر مجلس و روزنامه‌های زنجیره‌ای و بی‌بی‌سی و صدای آمریکا و رادیو صهیونیستی زمانه و امثال آنها انتظاری نیست که به اخلاق اسلامی و منافع ملی کمترین توجهی داشته باشند ولی از مسئولان عالی‌رتبه نظام این انتظار بود که هوشمندی و درایت به خرج دهند و با مشاهده حجم انبوه هجوم داخلی و خارجی علیه وزارت اطلاعات به این فکر فرو روند که چه کاسه‌ای زیر این نیم کاسه نهفته است؟ آیا تصور نمی‌فرمایند که تمامی این ماجرا برای آن بوده است که اقدام دیروز اروپا در تحریم وزارت اطلاعات را موجه! جلوه بدهند؟! امید است که بیش از این در چنبره فریب دشمن گرفتار نشده و با جو‌سازی سریالی دشمنان بیرونی و دنباله‌های داخلی آنها زمینه را برای اهداف پنهان دشمن فراهم نیاورند.
کد مطلب: 664792
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


عمار
Iran, Islamic Republic of
ماجرا تا آنجا پیش رفت که رئیس‌جمهور دستور رسیدگی صادر کرد! رئیس‌قوه قضائیه اعلام کرد در صورت صحت این ادعا با متخلف برخورد می‌شود! فراکسیون امید از مسئولان وزارت اطلاعات خواست برای بررسی این ادعا به مجلس بیایند! رئیس‌مجلس با بررسی ادعای شکنجه اسماعیل بخشی در کمیسیون امنیت ملی موافقت کرد!
-اگر معیشت مردم هم اینهمه اهمیت داشت اینقدر بولدوزر گرانی استخوانهای حقوق بگیران را خرد نمیکرد!
-گاها موضوعات فرعی آنچنان توسطزنجیره ای ها بزرگ جلوه داده میشود آدم فکر میکنداین کشور هیچ مشکلی ندارد که این موضوعات اینقدر بزرگ شده!
Iran, Islamic Republic of
سعید امامی از وزارت اطلاعات خاتمی ....
Turkmenistan
این حقه قدیمی شده که وقتی از اقتدار جایی می هراسند اول آنرا خراب میکنند ...
Iran, Islamic Republic of
ببخشيد...ببخشيد.. هر كسي اعتراض كنه و يا حقش را مطالبه كند كه معاند نيست...من كاري با اسماعيل بخشي ندارم ولي اين قصه ديگه نخ نما شده.
United States
نحوه اعتراض هم مهمه.
مراجع قانونی رسیدگی کننده موجودند.
شانتاژ خبری لازم نیست.
راه اندازی موج خبری به حل مساله کمک که نمی کنه هیچ، حادترش هم میکنه
Iran, Islamic Republic of
مرگ بر فتنه گران غرب پرست. لعنت خدا بر اصلاحطلبان دروغگو وریاکار وخاین به وطن ومردم
United Arab Emirates
حاجی اینجا حاجی انجا حاجی همه جا
خستگی در کار نیست حاجی یکم استراحت کن
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
انشاالله علی مطهری هم ازنگرانی درامده باشه. ....
مالک
Iran, Islamic Republic of
جناب شریعتمداری سانسور مشکلات مردم و اینهمه ظلم در دستگاه های مختلف که به مردم روا میشه و شما و تمام اصولگرا ها و اصلاحطلبها دستور دارید که این ظلمها را چه در دستگاه قضا و چه در دستگاه اجرایی و.. هرگز پوشش ندهید و نداده اید به وضوح از هماهنگی قبلی رسانه‌های بیرونی و دنباله‌های داخلی آنها حکایت نمی‌کند؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
حقیقتاً سرتون را زیر برف برده اید و نمی بینید که کدام رسانه ها بر عملکرد و ناتوانی دولت سرپوش می گذارند.
Iran, Islamic Republic of
جناب شریعتمداری نظرتون در مورد حمایت از طالبان چیه؟
Iran, Islamic Republic of
آقای شریعتمداری لطف کنید با این سنتون بازنشسته بشید جا رو به جوانها بدید
United States
خیال کردی حاج حسین بره، دیگه گلویی برای حق گویی نیست؟
بیشمار جوون هستن که همفکر و همراه اون بزرگوارن
سیدعلی
Iran, Islamic Republic of
جناب شریعمتداری جای کسی را نه گرفته نه تنگ کرده
بلکه چراغ راهیست که داره راه نجات از بدبختی که دولت و بعضی از مسولیین بی کفایت ایجاد کردند را نشون میده
اونیکه جای ناحق نشسته الان از مدیران دولتی هستند نه یه روزنامه نگار با بصیرت
Iran, Islamic Republic of
چراغ راه ؟!
...
Iran, Islamic Republic of
کار خلاف، خلاف است ؛
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
سعیدی
Romania
...
یک دوست
Iran, Islamic Republic of
...
یک دوست
Iran, Islamic Republic of
بهر حال باید سر مردم را به هر چیزی گرم کرد!!!
Iran, Islamic Republic of
حاج حسین چه خبر از دلارها؟