چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - 19 Jun 2019
 
۲
۷

واکنش کیهان به دیدار علی مطهری با بخشی

پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۳
علی مطهری در حالی با کارگر مدعی شکنجه توسط وزارت اطلاعات ملاقات کرد که طی سالیان اخیر هرگز حاضر نشده به عنوان یک تکلیف پیگیر جدی مشکلات اقتصادی و معیشتی کارگران باشد و حقوق مشروع آنان را از مدیران دولتی ذی‌ربط مطالبه کند.
واکنش کیهان به دیدار علی مطهری با بخشی
به گزارش جهان نيوز، اخیرا اسماعیل بخشی که گفته می‌شود، عضو یک حزب کمونیستی ضدانقلاب هم می‌باشد، مدعی شد هنگام بازداشت از سوی وزارت اطلاعات شکنجه شده است. اما طی دو روز اخیر پس از بررسی‌های انجام گرفته، این ادعا از سوی رئیس دفتر رئیس‌جمهور، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، و وزیر اطلاعات تکذیب شد. با این وجود فرزانه زیلایی وکیل اسماعیل بخشی  از دیدار مطهری با بخشی خبر داده و گفته است: دعوت آقای مطهری روز سه‌شنبه 18 دی بنا به درخواست وکیل آقای مطهری، نشستی با اینجانب  و اسماعیل بخشی، درخصوص موضوع اقرارهای موکلم، فشار روحی و اذیت  و آزار بدنی در ایام بازداشت، انجام شد.

وی اضافه کرد: دعوت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از موکلم واکنش به دردنامه انتشار یافته در روزهای اخیر از جانب آقای بخشی بود.

اکنون سؤال این است که چرا مطهری حاضر است به دروغ‌پراکنی علیه وزارت اطلاعات - آن هم در حالی که رسما در لیست تحریم‌های اروپا قرار گرفته - بها بدهد اما حاضر نیست سراغ کارگران هفت‌تپه یا برخی کارخانه‌های مشابه برود، و حقوق و مطالبات همین کارگران را از وزرا و مدیران دولتی پیگیری نماید؟ چرا هرگز امثال مطهری درباره واگذاری‌های بی‌ضابطه از دولت سؤال نمی‌کنند؟ چرا این طیف هرگز یک مدیر ارشد دولتی را به خاطر سوءمدیریت اقتصادی زنجیره‌ای که موجب نابودی اندوخته‌ ارزی، و ایجاد رانت و تزریق تورم به معیشت طبقات پایین شد، به شکل جدی مؤاخذه نمی‌کنند اما وقتی چالش و التهاب ایجاد شد، کنار جریان رسانه‌های دروغ‌پراکن ضدانقلاب قرار می‌گیرند؟!

منبع:کیهان
کد مطلب: 664780
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
هرمعترضی ازسوی دولت میشه کسانی که دلارروگرون کردن وازسوی اصولگراهامیشه کمونیست وضدانقلاب
کارگر به دنیا اومدیم کارگری زندگی میکنیم وکارگری خواهیم مرداحتمالا اون دنیاهم کارگری مجازات میشویم
Iran, Islamic Republic of
این ملاقات از کسی که از منافقین دفاع می کنه و معتقد باید از اونها عذرخواهی کرد! چیز عجیبی نیست
Iran, Islamic Republic of
خریدن یه کارگر از طرف انور آبی ها(البته کارگری که عضو گروههای کمونیستیه و خدارو قبول نداره) کار سختی نیست.
سرور
Iran, Islamic Republic of
علی مطهری می خواهد ادای سیاست بازان را در آورد که آن را هم بلد نیست.همین.
عمار
Iran, Islamic Republic of
آقای مطهری شما نماینده مردم تهران هستید.آیا میدانید مردم جنوب شهر تهران در چه وضعیت معیشتی به سر میبرند؟
آقای نماینده چند بار ازمردم ضعیف حوزه انتخابیه خود دیدار کردی؟
آقای نماینده مردم به شما به این امید رای دادند که مشکلات آنها را درمجلس پیگیری کنی ،اینو میدونستی؟
آقای نماینده میدونستی موضوعاتی که برای حضرتعالی دغدغه است (حصر،زندانیان سیاسی،جاسوسان،و.....وهر مساله ای که موجب دردسر نظام است)مساله مردمی که به شما رای دادند نیست وعمده مسئاله آنها معیشت،اشتغال،ازدواج وووو.....میباشد؟
حسینی کلشتری
Iran, Islamic Republic of
...
mshrgh.ir/926826
Iran, Islamic Republic of
مطهری زبان معاندین نظام شده